skip to Main Content

V soboto 3. in v nedeljo 4. februarja bo v Ljubljani organiziran mednarodni Zmajčkov turnir.

Zbor obeh ekip U-10 in obeh ekip U-8 v SOBOTO: 11:00

V primeru odsotnosti nujno obvesti trenerje

Zbor ekipe U-6 NEDELJA 9:00 (igralci naj pridejo že oblečeni v opremo)

Zbor ekipe U-10A NEDELJA: 6:55

Zbor ekipe U-10B NEDELJA: 7:25

Zbor ekipe U-8A NEDELJA: 7:50

Zbor ekipe U-8B NEDELJA: 9:00

Igralci naj imajo s sabo nov dres in štucne

 

Celoten razpored

Ekipa U-10A

Trener: Andrej Hebar

Tehnični: Vladimir Ban

 

Sobota:

Igrišče A, 12:25 Olimpija – Partizan

SPREMEMBA!!!!

Igrišče C: 14:30 Olimpija A – Olimpija B

Igrišče C: 16:30 Olimpija – Jesenice

Igrišče C: 17.45 Olimpija – Medveščak A

Nedelja:

Igrišče A: 7:55 Olimpija – Medveščak B

Igrišče C 8:50 Olimpija – Mladost

Igrišče A: 10:40 Olimpija – Bled

Igrišče A: 11:30 Olimpija – Slavija

Igrišče C: 13:05 Olimpija – VSV

 

Ekipa U-10B

Trener: Andraž Praprotnik

Tehnčni: Jure Adlešič

 

Sobota:

SPREMEMBA!!!!

Igrišče C: 14:30 Olimpija A – Olimpija B

igrišče C: 15:45 Olimpija – Bled

Igrišče C: 16:55 Olimpija – Medveščak B

Igrišče C: 17:20 Olimpija – Slavija

Nedelja:

Igrišče A: 8:25 Olimpija – VSV

Igrišče C: 10:40 Olimpija – Partizan

Igrišče C 11:30 Olimpija – Medveščak A

Igrišče C 12:40 Olimpija – Jesenice

Igrišče C 13:30 Olimpija – Mladost

 

Ekipa U-8A

Trener: Rok Prusnik

Tehnčni: Uroš Cerjak

 

Sobota:

Igrišče B: 12:25 Olimpija – Bled
Igrišče B: 15:45 Olimpija – Slavija
Igrišče B: 17:45 Olimpija – Mladost

Nedelje:

Igrišče B: 8:50 Olimpija – VSV
Igrišče C: 10:00 Olimpija A – Olimpija B
Igrišče B: 11:30 Olimpija – Partizan
Igrišče B: 13:05 Olimpija – Medveščak

 

Ekipa U-8B

Trener: Andraž Burazin

Tehnčni: Tomaž Šuštar, Peter Babič

 

Sobota:

Igrišče B: 12:55 Olimpija – Mladost
Igrišče B: 14:30 Olimpija – VSV
Igrišče B: 15:20 Olimpija – Partizan
Igrišče B: 16:55 Olimpija – Bled

Nedelje:

Igrišče C: 10:00 Olimpija A – Olimpija B
Igrišče B: 10:40 Olimpija – Slavija
Igrišče B: 11:55 Olimpija – Medveščak

 

Ekipa U-6

Trener: Andraž Praprotnik

Tehnčni: Igor Košir

 

 

Back To Top