Kaj pomeni biti član kluba HK Olimpija?

HK Olimpija organizira in strokovno vodi dejavnosti v vseh selekcijah, članstvo v klubu pa ni vezano na treniranje v posameznih selekcijah. Člani kluba tako lahko aktivno sodelujejo pri organizaciji kluba, sodelujejo pri imenovanju članov vodstva ali kandidirajo za člane vodstva. Člani so obveščeni o delu kluba, sodelujejo pri pripravi načrtov in strategij, dajejo pripombe in predloge ter aktivno sodelujejo pri razvoju kluba.

Kdo je lahko član kluba HK Olimpija?

Član kluba lahko postane vsak. Članstvo je prostovoljno in o njem na podlagi statuta kluba
odloča upravni odbor. Pogoj za članstvo je redno plačevanje članarine.

Kako postanem član kluba HK Olimpija?

Predpogoj za članstvo je izpolnjena pisna izjava o pristopu:

Izjava za mladoletne osebe

Izjava za polnoletne osebe

V skladu s statutom kluba po prejetju pisne izjave odloča disciplinska komisija.

Zakaj naj postanem član kluba HK Olimpija?

Vsak, ki ima rad hokej in ga zanima razvoj hokeja v Ljubljani, ima priložnost, da postane član HK Olimpija in s tem aktivno sodeluje pri razvoju kluba in hokeja.

Članstvo v klubu prinaša določene ugodnosti, kot so:

• sodelovanje pri imenovanju članov vodstva oz. kandidatura za članstvo v vodstvu
  • aktivno sodelovanje pri delu kluba s predlogi, priporočili in ostalimi aktivnostmi
  • obveščenost o vseh dejavnosti kluba (strokovna poročila, finančno poročilo, ipd.)

Članstvo v klubu prinaša tudi določene obveznosti, kot so:

• aktivno delo v delu kluba
  • redno plačevanje članarine.