↑ Return to O klubu

Člani kluba

Kaj pomeni biti član kluba HK Olimpija?

Članstvo kluba HK Olimpija ni vezano na treniranje v selekcijah kluba. Klub HK Olimpija organizira in strokovno vodi dejavnosti vseh selekcijah. Člani kluba pa sodulujejo pri organizaciji kluba. Lahko sodelujejo pri imenovanju članov vodstva, lahko tudi kandidirajo za člane vodstva, obveščeni so delu kluba, sodelujejo pri pripravi načrtov in strategij, dajejo pripombe ter predloge, ipd.

Biti član kluba HK Olimpija torej pomeni aktivno sodelovati in pomagati pri razvoju kluba.

Kdo je lahko član kluba HK Olimpija?

Član kluba lahko postane vsak.

Članstvo je prostovoljno. O članstvu odloča upravni odbor kluba.

Kako postanem član kluba HK Olimpija?

Predpogoj za članstvo je izpolnjena pisna izjava o pristopu:

V skladu s statutom kluba po prejetju pisne izjave odloča disciplinska komisija.

Pogoj za članstvo je tudi redno plačevanje članarine.

Zakaj naj postanem član kluba HK Olimpija?

Vsak, ki ima rad hokej in ga zanima razvoj hokeja v Ljubljani, ima priložnost, da postane član HK Olimpija in s tem aktivno sodeluje pri razvoju kluba in hokeja.

Članstvo v klubu prinaša določene ugodnosti, kot so:

• sodeluje pri imenovanju članov vodstva oz. lahko kandidira za članstvo v vodstvu
  • s predlogi, priporočili ter ostalimi aktivnostmi aktivno sodeluje pri delu kluba
  • obveščen je o vseh dejavnosti kluba (strokovna poročila, finančno poročilo, ipd.)

Članstvo v klubu prinaša tudi določene obveznosti, kot so:

• aktivno delo v delu kluba
  • redno plačevanje članarine
Translate »