Velika zmaga zmajev nad VEU Feldkirch

Zmaji pred derbijem zabeležili veliko in pomembno zmago v gosteh pri VEU Feldkirch. S 4:2 so prepričljivo premagali ekipo, ki jo vodi Nik Zupančič.

Če se še dan prej ni izšlo po željah zmajev in je Gregor Koblar obljubil, da bodo naši fantje zbrali energijo in dali vse od sebe, se je pristop obrestoval. Ravno Gregor Koblar je s tremi zadetki tekmo obrnil v korist HK SŽ Olimpija, enkrat pa je mrežo domačih zatresel še Žan Jezovšek.

Gregor Koblar je po zmagi povedal: »Tekma pa je bila 60 minut zelo napeta. Začeli smo zelo dobro, vmes malo popustili, zato so nas domačini kaznovali, a nismo se predali, zabeležili smo tri točke in prekinili smo niz porazov. V torek nas čaka obračun s Slavijo, potem pa bomo z mislimi pri derbiju.« Gregor Koblar je bil na strani Olimpije razglašen tudi za igralca tekme.

V torek, 20. novembra, zmaji gostujejo pri Slaviji, konec tedna pa nas čaka prvi večni derbi v tej sezoni v Tivoliju.

Vsi vabljeni v nedeljo, 25. novembra, ob 17.30 v Halo Tivoli!