Dečki so redni del prvenstva zaključili na odličnem drugem mestu

Dečki so v torek 14. februarja odigrali zadnjo tekmo rednega dela prvenstva. V Tivoli je dopotovala ekipa Maribor.

Naša ekipa u-15 se je pred tekmo nahajala na 2. mestu prvenstvene lestvice. Potrebno pa je bilo to mesto ubraniti, saj so pred tekmo Jeseničani zaostajali le za točko, Bled pa le za dve. A vse morebitne skrbi glede razpleta v zadnjem krogu so bile odveč, saj so naši mladi zmaji zanesljivo dobili tudi zadnjo tekmo.

V prvi tretjini sta mrežo gostov načela reprezentanta Jure Železen in Nik Ban Koselj, nato pa se je prednost naših le še povečevala. Po koncu druge tretjine je bil rezultat že 7:0, na koncu tekme pa kar 11:0.

Naši so s to zmago tako ohranili 2. mesto na prvenstveni lestvici. Sledi končnica. Sicer bodo v končnici najprej osmino finala odigrala zadnje 4 moštva, a bržkone, bosta verjetno v teh parih uspešnejša Celje ter Maribor, tako da naše fante v četrtfinalu čaka ekipa iz Celja. Pari končnice (razen finala) se odigravajo na dve dobljeni zmagi. Prva tekma bo na sporedu v nedeljo 26. februarja

Končno lestvico po rednem delu tekmovanja si lahko ogledate na tej povezavi.