Dečki so na Bledu dosegli zanesljivo zmago

V nedeljo 6. novembra je bila na vrsti nova tekme v selekciji u-15. Tokrat so se naši odpravili k ekipi HDD Bled. Ne glede na to, da je bila naša ekipa zaradi poškodb in počitniških časov dokaj “zdesetkana”, po smo vseeno pričakovali lažjo tekmo za naše fante. Ekipa HDD Bled namreč v tej sezoni žal ni konkurenčna drugim. In točno tako se je tekma tudi odvila.

Naši so prvič zadeli že v prvi minuti in od tu najprej vodstva niso izpustili iz rok. Prva tretjina se je zaključila z vodsvom naših 6:1, do konca tekme pa smo videli še kar nekaj zadetkov, tako da se je tekma končala z visokih 16:2.

S tem so naši zmaji zopet vstopili v vrhnji del prvenstvene lestvice. Jih pa težja naloga čaka v ponedeljek 14. novembra, ko bo v Tivoliju na sporedu zaostala tekma iz začetka sezone. V goste nam prihaja ekipa iz Celja, ki v letošnjem dosega podobne rezultate kot naša ekipa.

Fotografije s tekme si lahko ogledate na tej povezavi.

Celotno lestvico v katerogiji u-15 lahko spremljate na tej povezavi.