skip to Main Content

Potek tekme

Hk Olimpija EC VSV
15 REZULTAT 0
#1, DUKARIČ, Jon [G] #32, HOČEVAR, Žiga Lin [G] #5, JURIĆ, Nikša
#8, BELEC POŽENEL, Gaber
#10, SEČEN, Nik
#13, KOPAČ, Borna
#14, KONTREC, Tai
#15, ZUPANČIČ, Aljaž
#17, SEVER, Mark
#18, ŽIBERT, Tevž
#19, PIPAN, Lovro
#20, KURET, Bruno
#21, HEBAR, Tian
#22, SMOLNIKAR, Tit
#23, VIVODA, Noah
#29, PETELINKAR, Jan
POSTAVA #2, STEINER, Paul [G] #4, SCHAFFER, Florian
#6, KRONIG, Kilian
#8, VALENTAN, Raffael
#9, SCHERZER, Ian
#10, FLORIANTSCHITZ, Lukas
#11, LANZINGER, Florian
#12, STEINER, Theo
#13, NUSSBAUMER, Patrick
#14, STELE, Florian
#18, USCHAN, Nico
#19, ANDIRC, Niklas
#21, TSCHURNIG, Christof
P Čas G A1 A2 Tip
1 6:25 13 17 EQ
1 10:06 10 13 17 EQ
1 10:30 5 29 EQ
2 17:12 10 17 EQ
2 17:31 17 EQ
2 20:01 14 5 EQ
2 22:14 14 29 5 EQ
2 22:58 10 17 EQ
2 24:52 29 21 EQ
2 26:55 13 SH2
3 38:51 17 5 21 EQ
3 40:23 5 21 EQ
3 42:03 17 18 15 EQ
3 42:16 13 21 17 EQ
3 43:51 13 17 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
P Čas Št. Dolžina Koda
2 25:46 22 2 INTRF
2 26:01 10 2 KNEE
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [2] 28:58 11
32 [2] 28:51 [3] 45:00 1
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli

Novico s tekme, si lahko ogledate na tej povezavi.

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
1. 2. 2017 18:15 DP U-12 2016/17 Redni del 2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdOTTOznaka
HK Olimpija37515Zmaga
EC VSV0000Poraz

HK Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
1DUKARIČ JonVratar000011111
5JURIČ NikšaIgralec2300001
7PIPAN LovroIgralec0000001
8BELEC POŽENEL GaberIgralec0000001
10SEČEN NikIgralec3002001
14KONTREC TaiIgralec2000001
15ZUPANČIČ AljažIgralec0100001
17SEVER MarkIgralec3600001
18ŽIBERT TevžIgralec0100001
21HEBAR TianIgralec0400001
22SMOLNIKAR TitIgralec0002001
23VIVODA NoahIgralec0000001
29PETELINKAR JanIgralec1200001
35HOČEVAR Žiga LinVratar0000111
20KURET BrunoIgralec0000001
13KOPAČ BornaIgralec4100001
 Skupaj 151804121216

EC VSV

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
 0000000
Back To Top