skip to Main Content

Potek tekme

TretjinaČasRezultatStanjeEkipaStrelecPodajalecPodajalec
114:231:0PP1HKOZibelnik A. (71)Ulamec L. (8)Pusenjak J. (7)
119:191:1EQHKSZorko L. (28)Bohinc M. (14)
222:422:1EQHKORus M. (22)
224:342:2EQHKSZeleznik U. (15)
232:032:3EQHKSZeleznik U. (15)Kisovec R. (21)Ciric M. (23)
345:313:3EQHKOJovan J. (76)Sever M. (10)Ulamec L. (8)
348:063:4EQHKSZeleznik U. (15)Kuzman Z. (17)
350:313:5EQHKSIlovar N. (13)Leben L. (12)
356:484:5PP1HKOSubic M. (9)Sever M. (10)Zibelnik A. (71)
358:414:6EQHKSVoh N. (7)
359:505:6PP1HKORus M. (22)Sever M. (10)Krasovec Z. (87)

 

Novico s tekme lahko preberete na tej povezavi

Podrobnosti

DatumČasTekmovanjeSezona
19. 2. 201713:15EBYSL 2016/17 skupina A2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdTOznaka
HK Olimpija1135Poraz
HK Slavija Junior Ebysl 2016/171236Zmaga

HK Olimpija

# IgralecPoložajZadetkiPodajePlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
7PUŠENJAK JanIgralec01-20001
8ULAMEC LukaIgralec02-30001
9ŠUBIC MatjažIgralec10-22001
10SEVER MarkIgralec03-30001
11PANČUR NejcIgralec00-10001
13KUHAR FilipIgralec00-12001
18PIPAN UrbanIgralec0000001
22RUS MartinIgralec20-22001
71ZIBELNIK AndražIgralec11-44001
76JOVAN JurijIgralec10-20001
87KRAŠOVEC ŽigaIgralec01-10001
91KOKELJ AljažIgralec0000001
30ZORMAN LukaVratar000035301
95VOLK JureVratar0000001
 Skupaj 58-2110353014

HK Slavija Junior Ebysl 2016/17

PoložajZadetkiPodajePlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
 0000000
Back To Top