skip to Main Content

Potek tekme

Tretjina Čas Rezultat Stanje Ekipa Strelec Podajalec Podajalec
1 14:23 1:0 PP1 HKO Zibelnik A. (71) Ulamec L. (8) Pusenjak J. (7)
1 19:19 1:1 EQ HKS Zorko L. (28) Bohinc M. (14)
2 22:42 2:1 EQ HKO Rus M. (22)
2 24:34 2:2 EQ HKS Zeleznik U. (15)
2 32:03 2:3 EQ HKS Zeleznik U. (15) Kisovec R. (21) Ciric M. (23)
3 45:31 3:3 EQ HKO Jovan J. (76) Sever M. (10) Ulamec L. (8)
3 48:06 3:4 EQ HKS Zeleznik U. (15) Kuzman Z. (17)
3 50:31 3:5 EQ HKS Ilovar N. (13) Leben L. (12)
3 56:48 4:5 PP1 HKO Subic M. (9) Sever M. (10) Zibelnik A. (71)
3 58:41 4:6 EQ HKS Voh N. (7)
3 59:50 5:6 PP1 HKO Rus M. (22) Sever M. (10) Krasovec Z. (87)

 

Novico s tekme lahko preberete na tej povezavi

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
19. 2. 2017 13:15 EBYSL 2016/17 skupina A 2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdTOznaka
HK Olimpija1135Poraz
HK Slavija Junior Ebysl 2016/171236Zmaga

HK Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
7PUŠENJAK JanIgralec01-20001
8ULAMEC LukaIgralec02-30001
9ŠUBIC MatjažIgralec10-22001
10SEVER MarkIgralec03-30001
11PANČUR NejcIgralec00-10001
13KUHAR FilipIgralec00-12001
18PIPAN UrbanIgralec0000001
22RUS MartinIgralec20-22001
71ZIBELNIK AndražIgralec11-44001
76JOVAN JurijIgralec10-20001
87KRAŠOVEC ŽigaIgralec01-10001
91KOKELJ AljažIgralec0000001
30ZORMAN LukaVratar000035301
95VOLK JureVratar0000001
 Skupaj 58-2110353014

HK Slavija Junior Ebysl 2016/17

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
 0000000
Back To Top