skip to Main Content

Potek tekme

Tretjina Čas Rezultat Stanje Ekipa Strelec Podajalec Podajalec
1 1:44 0:1 EQ OHE Kurochkin K. (37) Müller F. (19)
1 6:39 0:2 EQ OHE Prosenz L. (61) Tröthan R. (72) Steffler D. (75)
1 17:08 1:2 EQ HKO Rus J. (24) Lavrisa m. (23)
2 35:09 1:3 EQ OHE Rodin G. (91) Steffler K. (4)
2 38:31 2:3 PP1 HKO Sever M. (10) Krasovec Z. (87) Ulamec L. (8)
3 49:33 2:4 PP1 OHE Prosenz L. (61) Bretschneider N. (63)
3 59:44 3:4 EQ HKO Subic M. (9) Ulamec L. (8)

 

Novico s tekme si lahko ogledate na tej povezavi

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
4. 2. 2017 12:30 EBYSL 2016/17 skupina A 2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdOTTOznaka
HK Olimpija1113Poraz
Okanagan HC Ebysl 2016/172114Zmaga

HK Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
7PUŠENJAK JanIgralec00-20001
8ULAMEC LukaIgralec0210001
9ŠUBIC MatjažIgralec1000001
10SEVER MarkIgralec1002001
12CJUHA AndražIgralec00-10001
19STRAŽIŠAR MarkIgralec00010001
23LAVRIŠA MarcelIgralec0100001
24RUS JureIgralec1000001
41VUK ŽanIgralec0000001
72KOKELJ AljažIgralec0000001
76JOVAN JurijIgralec00-14001
87KRAŠOVEC ŽigaIgralec0104001
93SITAR NikIgralec00012001
32ZORMAN LukaVratar000044401
95OBLAK AljažVratar0000001
 Skupaj 34-332444015

Okanagan HC Ebysl 2016/17

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
 0000000
Back To Top