skip to Main Content

Potek tekme

Tretjina Čas Rezultat Stanje Ekipa Strelec Podajalec Podajalec
1 8:07 0:1 EQ HKO Strazisar M. (19) Tomanovic T. (5)
1 9:58 1:1 EQ VIC Maxa A. (77) Janisch M. (96) Pelz P. (24)
1 10:15 2:1 EQ VIC Ranftl F. (27) Piff L. (2)
1 11:43 3:1 EQ VIC Hofer A. (48) Bayer P. (76) Schönwetter D. (37)
2 35:29 4:1 EQ VIC Bolterle P. (20)
3 48:47 5:1 EQ VIC Schlögl R. (16) Ranftl F. (27) Thalhammer D. (98)
3 55:54 6:1 EQ VIC Artner F. (64) Bayer P. (76) Bolterle P. (20)

 

Novico s tekme si lahko ogledate na tej povezavi.

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
22. 1. 2017 18:00 EBYSL 2016/17 skupina A 2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdOTTOznaka
UPC Vienna Capitals Ebysl 2016/173126Zmaga
HK Olimpija1001Poraz

UPC Vienna Capitals Ebysl 2016/17

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
 0000000

HK Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
5TOMANOVIČ TimotejIgralec01-20001
7PUŠENJAK JanIgralec00-40001
8ULAMEC LukaIgralec00-30001
9KOKELJ UrbanIgralec00-40001
12PIPAN UrbanIgralec0000001
13KUHAR FilipIgralec00-10001
17SEVER MarkIgralec00-12001
19STRAŽIŠAR MarkIgralec1010001
76JOVAN JurijIgralec00-20001
93SITAR NikIgralec00-42001
35VOLK JureVratar000067611
38ZORMAN LukaVratar0000001
 Skupaj 11-204676112
Back To Top