skip to Main Content

Potek tekme

Tretjina Čas Score Stanje Ekipa Strelec Podajalec Podajalec
1 4:47 0:1 EQ HKO Jovan J. (76) Strazisar M. (19)
1 10:33 0:2 EQ HKO Strazisar M. (19) Sitar N. (93)
1 12:03 1:2 EQ DMS Sallo B. (6) Szokolov A. (17) Popkov D. (3)
1 16:20 2:2 PP1 DMS Darabos K. (24) Szokolov A. (17)
1 18:17 3:2 EQ DMS Kuleshov V. (13) Popkov D. (3)
2 24:44 4:2 EQ DMS Kuleshov V. (13) Sallo B. (6)
2 26:03 5:2 EQ DMS Jancso D. (19) Karda M. (12) Albert T. (21)
2 28:28 6:2 EQ DMS Darabos K. (24) Smaraglai M. (10) Ivacson R. (15)
2 29:17 6:3 EQ HKO Sitar N. (93) Strazisar M. (19)
3 40:42 7:3 PP1 DMS Kuleshov V. (13)
3 45:38 8:3 PP1 DMS Albert T. (21) Marton K. (9) Karda M. (12)
3 48:46 8:4 EQ HKO Jovan J. (76) Strazisar M. (19) Kuhar F. (13)
3 50:47 8:5 EQ HKO Kuhar F. (13) Sever M. (17)
3 51:59 8:6 EQ HKO Sever M. (17) Kuhar F. (13)
3 54:52 8:7 EQ HKO Jovan J. (76) Sever M. (17) Kuhar F. (13)
3 55:19 9:7 EQ DMS Ivacson R. (15) Smaraglai M. (10)
3 57:42 10:7 EQ DMS Karda M. (12) Albert T. (21) Fazekas L. (18)

 

Novico s tekme si lahko preberete na tej povezavi.

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
21. 1. 2017 17:00 EBYSL 2016/17 skupina A 2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdOTTOznaka
Debrecen Miskolc33410Zmaga
HK Olimpija2147Poraz

Debrecen Miskolc

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
 0000000

HK Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
5TOMANOVIČ TimotejIgralec0030001
7PUŠENJAK JanIgralec0010001
8ULAMEC LukaIgralec00-20001
9KOKELJ AljažIgralec00-20001
12PIPAN UrbanIgralec0002001
13KUHAR FilipIgralec1300001
17SEVER MarkIgralec1234001
19STRAŽIŠAR MarkIgralec13-10001
76JOVAN JurijIgralec3012001
91LAPORNIK LovroIgralec00-20001
93SITAR NikIgralec11-22001
38ZORMAN LukaVratar0000001
35VOLK JureVratar000041311
 Skupaj 79-110413113
Back To Top