skip to Main Content

Potek tekme

Tretjina Čas Rezultat Stanje Ekipa Strelec Podajalec Podajalec
1 0:38 0:1 EQ HKO Ulamec L. (8) Zibelnik A. (71) Sitar N. (93)
1 0:57 0:2 EQ HKO Subic M. (9) Jeram F. (24)
1 1:46 0:3 EQ HKO Sitar N. (93) Jeram F. (24) Zibelnik A. (71)
1 12:32 1:3 PP1 LLZ Voglsinger M. (14) Meixner S. (5) Hirschberger M. (21)
2 32:15 2:3 EQ LLZ Lennkh C. (13) Voglsinger M. (14)
2 33:09 2:4 EQ HKO Ulamec L. (8) Sitar N. (93)
3 44:52 2:5 EQ HKO Subic M. (9) Jovan J. (76) Kuhar F. (13)
3 50:17 2:6 SH1 HKO Ulamec L. (8) Sever M. (17)
3 55:14 2:7 EQ HKO Sitar N. (93) Sever M. (17) Ulamec L. (8)
3 56:24 2:8 EQ HKO Sitar N. (93) Ulamec L. (8) Subic M. (9)
3 56:59 2:9 EQ HKO Jeram F. (24) Kuhar F. (13) Lapornik L. (91)

 

Novico s tekme si lahko preberete na tej povezavi

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
15. 1. 2017 15:45 EBYSL 2016/17 skupina A 2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdOTTOznaka
LLZ Stmk. Graz99ers Ebysl 2016/171102Poraz
HK Olimpija3159Zmaga

LLZ Stmk. Graz99ers Ebysl 2016/17

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
 0000000

HK Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
7PUŠENJAK JanIgralec0060001
8ULAMEC LukaIgralec3250001
9ŠUBIC MatjažIgralec2124001
13KUHAR FilipIgralec0230001
17SEVER MarkIgralec0250001
18GRAHUT NikIgralec0030001
24JERAM FilipIgralec1222001
71ZIBELNIK AndražIgralec0260001
76JOVAN JurijIgralec01125001
91LAPORNIK LovroIgralec0112001
93SITAR NikIgralec3254001
35VOLK JureVratar000030281
38ZORMAN LukaVratar0000001
 Skupaj 9153937302813
Back To Top