skip to Main Content

Potek tekme

Tretjina Čas Rezultat Stanje Ekupa Strelec Podajalec Podajalec
1 11:46 1:0 EQ HKO Sitar N. (93) Subic M. (9) Kuhar F. (13)
1 13:37 2:0 PP2 HKO Chvatal A. (72) Sitar N. (93) Zibelnik A. (71)
1 16:32 2:1 PP1 ZNO Ruzicka J. (98)
1 18:42 3:1 EQ HKO Ulamec L. (8) Chvatal A. (72)
2 25:03 4:1 EQ HKO Chvatal A. (72) Zibelnik A. (71) Ulamec L. (8)
2 36:10 5:1 EQ HKO Chvatal A. (72) Zibelnik A. (71) Ulamec L. (8)
2 38:31 6:1 EQ HKO Petek N. (21)
3 49:03 6:2 PP1 ZNO Bulin J. (15) Bulin P. (20) Kruckovic M. (26)
3 51:18 7:2 EQ HKO Sitar N. (93) Subic M. (9)
3 53:47 7:3 EQ ZNO Jambor J. (21) Svatuska J. (96) Fruhwirt B. (83)

 

Novico s tekme s fotogalerijo si lahko ogledate na tej povezavi

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
2. 1. 2017 19:30 EBYSL 2016/17 skupina A 2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdOTTOznaka
HK Olimpija3317Zmaga
HC Orli Znojmo1023Poraz

HK Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
7PUŠENJAK JanIgralec0030001
8ULAMEC LukaIgralec1230001
9ŠUBIC MatjažIgralec0230001
10SEVER MarkIgralec0022001
12CJUHA AndražIgralec00-10001
13KUHAR FilipIgralec0130001
18TOMANOVIČ TimotejIgralec0000001
19STRAŽIŠAR MarkIgralec00-12001
21PETEK NikIgralec1034001
23LAVRIŠA MarcelIgralec0000001
24KLANŠEK RokIgralec00-10001
41VUK ŽanIgralec0030001
71ZIBELNIK AndražIgralec0330001
72CHVATAL AljažIgralec3130001
76JOVAN JurijIgralec00-16001
93SITAR NikIgralec2130001
1USNIK ValVratar0000111
30SPREITZER TilenVratar000038351
 Skupaj 7102514393618

HC Orli Znojmo

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
 0000000
Back To Top