skip to Main Content

Potek tekme

TretjinaČasRezultatStanjeEkupaStrelecPodajalecPodajalec
111:461:0EQHKOSitar N. (93)Subic M. (9)Kuhar F. (13)
113:372:0PP2HKOChvatal A. (72)Sitar N. (93)Zibelnik A. (71)
116:322:1PP1ZNORuzicka J. (98)
118:423:1EQHKOUlamec L. (8)Chvatal A. (72)
225:034:1EQHKOChvatal A. (72)Zibelnik A. (71)Ulamec L. (8)
236:105:1EQHKOChvatal A. (72)Zibelnik A. (71)Ulamec L. (8)
238:316:1EQHKOPetek N. (21)
349:036:2PP1ZNOBulin J. (15)Bulin P. (20)Kruckovic M. (26)
351:187:2EQHKOSitar N. (93)Subic M. (9)
353:477:3EQZNOJambor J. (21)Svatuska J. (96)Fruhwirt B. (83)

 

Novico s tekme s fotogalerijo si lahko ogledate na tej povezavi

Podrobnosti

DatumČasTekmovanjeSezona
2. 1. 201719:30EBYSL 2016/17 skupina A2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdOTTOznaka
HK Olimpija3317Zmaga
HC Orli Znojmo Ebysl 2016/171023Poraz

HK Olimpija

# IgralecPoložajZadetkiPodajePlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
7PUŠENJAK JanIgralec0030001
8ULAMEC LukaIgralec1230001
9ŠUBIC MatjažIgralec0230001
10SEVER MarkIgralec0022001
12CJUHA AndražIgralec00-10001
13KUHAR FilipIgralec0130001
18TOMANOVIČ TimotejIgralec0000001
19STRAŽIŠAR MarkIgralec00-12001
21PETEK NikIgralec1034001
23LAVRIŠA MarcelIgralec0000001
24KLANŠEK RokIgralec00-10001
41VUK ŽanIgralec0030001
71ZIBELNIK AndražIgralec0330001
72CHVATAL AljažIgralec3130001
76JOVAN JurijIgralec00-16001
93SITAR NikIgralec2130001
1USNIK ValVratar0000111
30SPREITZER TilenVratar000038351
 Skupaj 7102514393618

HC Orli Znojmo Ebysl 2016/17

PoložajZadetkiPodajePlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
 0000000
Back To Top