skip to Main Content

Potek tekme

Tretjina Čas Score Stanje Ekipa Strelec Podajalec Podajalec
1 15:48 0:1 PP1 HKO Ulamec L. (8) Sitar N. (93)
1 16:00 0:2 EQ HKO Klansek R. (24) Pusenjak J. (7) Krasovec Z. (87)
2 33:38 1:2 EQ HCI Kastner M. (22) Riley D. (77) Koudelka P. (48)
2 36:54 2:2 EQ HCI Paulweber C. (8) Peskoller M. (81) Teschauer D. (94)
3 44:27 2:3 EQ HKO Lapornik L. (91) Hoffman M. (21)
3 53:07 2:4 EQ HKO Sitar N. (93) Ulamec L. (8) Krasovec Z. (87)
3 58:55 2:5 SH1 HKO Ulamec L. (8) Sever M. (10)

 

Novico s tekme si lahko ogledate na tej povezavi.

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
26. 11. 2016 15:00 EBYSL 2016/17 skupina A 2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdOTTOznaka
HC TWK Innsbruck0202Poraz
HK Olimpija2035Zmaga

HC TWK Innsbruck

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
 0000000

HK Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Odigrane tekme
5VUK ŽanIgralec00-22001
7PUŠENJAK JanIgralec0140001
8ULAMEC LukaIgralec2110001
10SEVER MarkIgralec01-12001
12CJUHA AndražIgralec0000001
13KUHAR FilipIgralec0002001
19STRAŽIŠAR MarkIgralec0000001
21HOFFMAN MihaelIgralec0110001
23SRPČIČ Žan LukaIgralec00029001
24KLANŠEK RokIgralec1012001
76TOMANOVIČ TimotejIgralec0010001
87KRAŠOVEC ŽigaIgralec0220001
91LAPORNIK LovroIgralec1000001
93SITAR NikIgralec1110001
30SPREITZER TilenVratar000030281
95OBLAK AljažVratar0000001
 Skupaj 57837302816
Back To Top