skip to Main Content

Potek tekme

1.minuta. Začetek tekme

2. minuta. Izenačen začetek .Sapa zaseda v skupini z Olimpijo 2.mesto (14 točk), Olimpija pa prezadnje 5.mesto (9 točk).

2.minuta. Letos sta se ekipi enkrat že pomerili v Tivoliju. Takrat zmaga gostov 2:4. Danes bo seveda drugače….

4. minuta. Gostje so pritiskali v napadalni tretjini. Po neugodnem strelu po tleh so gostje povedli 0:1.

6.minuta. Še naprej rahel pritisk gostov.

7.minuta. 2-minutna kazen za goste. Priložnost, da domači vzpostavijo ravnotežje

7.minita. Namesto ravnotežja, gol gostov z iralcem manj…

10.minuta. Dvominutna kazen na strani domačih. Po nepotrebnem dvignjena visoka palica…

12.minuta. Olimpija v polni postavi

13.minuta. Že 3:0 za goste… Na videz manj nevaren napad, a vseeno zadetek…

20.minuta. Konec tretjine. Neprepričljiva igra domačih. Nekateri streli so bili na videz manj nevarni, a vseeno zasluženo vodstvo gostov

20.minuta. Statistika strelov na gol 2:16 za goste

21.minuta. Začetek 2.tretjine

25.minuta. Malce boljša igra domačih, vendar še vedno rahla premoč gostov

29.minuta. 0:4 za goste… Ni prave energije pri domačih

30.minuta. Nova dvominutna kazen na strani domačih

31.minuta. Še ena kazen za domače. Gostje imajo dva igralca več na ledu…

31.minuta. Nekaj živčnosti na ledu. Igralec Olimpije je obležal na ledu, sodnik pa ni zaustavil tekme… Po nekaj sekundni igri in apeliranju, se je igra le zaustavila in med igralci je prišlo do grobosti… Nova izključitev na strani zelenih

34.minuta. Gostje samo še z enim igralcem več

35. minuta. Ekipi v polni postavi

35. minuta. Olimpija končno igra bolj odločno.

35. minuta. Na strani domačih menjava v golu.

39.minuta. Nova 2-minutna kazen na strani domačih

39.minuta. Gostje izkoristili igralca več in 0:5

44.minuta. Kazen na strani gostov

47.minuta. Sicer je kazni gostov sledil 2-minutni napad Ljubljančanov, a mreža se ni zatresla

50.minuta. Nova kazen na strani gostov

52.minuta. Gostje v polni postavi

53.minuta. GOOOL. Končno so zadeli tudi domači.

53.minuta. Strelec Rus, podajalec: Zibelnik

55.minuta. Proti koncu nekaj nervoze na obeh straneh… Obojestranska 2-minutna kazen

55.minuta. Popravek. 2-minutna kazen na strani gostov. Na strani domačih pa disciplinska kazen. Olimpija z igralcem več

56.minuta. Sicer gol za domače, a ni veljal. Dosežen z nogo…

57.minuta. Goool!!! 2:5. Strelec: Ulamec Podajalca: Rus, Krašovec

58.minuta. Nova kazen na strani gostov

59.minuta… Gostje izbili plošček iz svoje tretjine do našega vratarja… Velika napaka Oblaka in … 2:6

60.minuta. Konec tekme. Gostje zasluženo zmagali

 

Strelci:

TretjinaČasRezultatStanjeEkipaStrelecPodajaPodaja
13:060:1EQAVSBuzas A. (79)Rokaly S. (36)Fürst T. (75)
17:000:2SH1AVSPeter A. (61)Nagy A. (89)
112:560:3EQAVSBuzas A. (79)Rajz A. (17)Pracser A. (13)
228:120:4EQAVSCsaszar H. (68)Gyurgyev M. (98)Rajz A. (17)
239:250:5PP1AVSNagy A. (89)Kiss P. (81)Sandor F. (70)
352:261:5EQHKORus M. (22)Zibelnik A. (71)Jovan J. (76)
356:282:5PP1HKOUlamec L. (8)Krasovec Z. (87)Rus M. (22)
358:212:6SH1AVSPeter A. (61)

 

 

Podrobnosti

DatumČasTekmovanjeSezona
8. 10. 201617:00EBYSL 2016/17 skupina A2016/17

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdOTTOznaka
HK Olimpija0022Poraz
Sapa Fehervar Ebysl 2016/173216Zmaga

HK Olimpija

# IgralecPoložajZadetkiPodajePlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
7PUŠENJAK JanIgralec00-20001
8ULAMEC LukaIgralec10-42001
10SEVER MarkIgralec00-210001
11PANČUR NejcIgralec00-10001
12CJUHA AndražIgralec00-10001
13KUHAR FilipIgralec0002001
18BOGOMOLEC TimIgralec00-10001
19STRAŽIŠAR MarkIgralec00-40001
22RUS MartinIgralec11-14001
24KLANŠEK RokIgralec0000001
71ZIBELNIK AndražIgralec01-32001
76JOVAN JurijIgralec0100001
87KRAŠOVEC ŽigaIgralec01-10001
30SPREITZER TilenVratar000027231
95OBLAK AljažVratar000015131
 Skupaj 24-2020423615

Sapa Fehervar Ebysl 2016/17

PoložajZadetkiPodajePlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
 0000000
Back To Top