Zmaji klonili proti rdečim bikom

Zmaji so v četrtkovi domači tekmi izgubili z ekipo Salzburg Juniors z 2:5 (2:2, 0:1, 0:2). Konec tedna jih čaka obračun z moštvom Lustenau.

Zmaji so začeli odlično, saj je že v 10. sekundi tekme zadel Anže Ropret. Gostje so tako lovili zaostanek in izenačili. V nadaljevanju tretjine je za novo vodstvo zmajev poskrbel Žiga Pance, a so Salzburžani izenačili še v isti minuti. V drugi tretjini so si gol prednosti priigrali gostje, jo povišali še za gol. Zmaji so poskusili do izenačenja priti s šestimi igralci, a so gostje izkoristili prazen gol za končnih 5:2.

Naslednja tekma v Alpski hokejski ligi je v nedeljo, 24. januarja, ob 17.30. V Ljubljano prihaja ekipa Lustenau.

Vse domače tekme HK SŽ Olimpija v AHL lahko odslej spremljate tudi v neposrednem prenosu na Šport TV.