skip to Main Content

14. Tradicionalni mednarodni turnir Zmajček

HK SŽ Olimpija 9. in 10. decembra 2023 v Ljubljani v Hali Tivoli pripravlja 14. Tradicionalni mednarodni turnir Zmajček, ki je namenjen mladim hokejistom selekcij – U9 in U11. Turnir, ki je največji v tej kategoriji v regiji, bo povezal okoli 220 otrok iz 12 različnih ekip, ki prihajajo iz Hrvaške, Srbije, Italije, Avstrije in Slovenije.

Namen turnirja pa ni le tekmovanje in prikaz hokejskih spretnosti, ampak tudi druženje mladih hokejistov, njihovih staršev in obiskovalcev ter spoznavanje našega glavnega mesta. Zato upamo, da boste uživali tako na ledu kot izven njega, v Ljubljani preživeli lepe trenutke in uživali v lepotah našega mesta

Dobrodošli v Ljubljani, dobrodošli na Zmajčkovem turnirju!

 

Povezava na rezultate
Povezava na online prenos / Link to online stream

Predstavitev ekip U-11

  • Vasić Todor
  • Vučičević Veljko
  • Pešić Uroš
  • Cuk Štefan
  • Folić Simonida
  • Ilić Filip
  • Đorđević Sergej
  • Savić Vukan
  • Nikolić Vid
  • Dragović Milan
  • Bukorović Ognjen
  • Aničić Jovan
  • Mitrović Aleksa
  • ANDRIĆ TONI
  • ŠTOS SREČKO
  • RUDOLF NEJC
  • BIZAJ ROŽLE
  • KOZOVINC KLEMEN
  • PILIH LAM
  • BENIGER SARA VALERIJA
  • BENIGER DAVORIN
  • VODNIK LEON
  • RAKUŠA MARCEL
  • GMAJNAR BART
  • GRUŠKOVNJAK BRIN
  • KUNSTIČ TIMOTEJ
  • KUNŠIČ JAN
  • LINDIČ VAL
  • MARIČ JURE
  • MURIČ MAJ
  • MÜLLER JAKOB
  • OMAN SVIT
  • ROŽMAN BENJAMIN
  • ŠIVIC BRIN
  • TOMAŽIN PASKAL
  • BRUS ERAZEM
  • GALE JURIJ
  • PESJAK LUKA
  • RAZINGER ALJAŽ
  • ŠTETNER DORIJAN
  • Bah Ivan
  • Benzon Matija
  • Bešvir Zvonarević Vito
  • Grubišić Toma
  • Kaić Grigor
  • Kašnar Karlo
  • Klarić Jakov
  • Marjanović Noa
  • Peraković Luka
  • Schaefer Nika
  • Svetina Tadej
  • Šimić Vito
  • Šimunović Oton
  • Vurušić Fran
  • Eror Nino
  • Ferečina Bruno
  • Sesar Tomislav
  • Božić Gašpar
  • Matijević Luka
  • Strgar David
  • Pavičić Mihael
  • Drmać Vito
  • Domitrović Grga
  • Sesar Domagoj
  • Ižaković Hrastović Roko
  • BOBEK SVEN
  • KOVAČ ŽIDOV DAVID
  • KOVAČ ŽIDOV DORON
  • BOŽIĆ MAKS
  • BELKOVIĆ EZRA
  • SAVIĆ STRIBOR
  • TIRONI TONI
  • PAVLOVIĆ MAKS
  • BUHA KITAROVIĆ MARKO
  • NOVAK MIA
  • Kovačević Eman
  • Luks Šuvak Jaka
  • Gregorič Jakob
  • Šepic Luka
  • Petrović Rok
  • Rogina Jaka
  • Dijak Gal
  • Sabolić Luka
  • Pavlič Jaša
  • Kešina Tej
  • Černe Anže
  • Krašovec Lovro
  • Haus Bizjak David
  • Ambrož Jon
  • Novitsky Platon
  • Bergant Tinka
  • Cvelbar Ela
  • Jelševar Aleksander
  • Kervina Lars
  • Košir Matic
  • Novak Tevž
  • Parkelj Mark
  • Šum Jan
  • Trškan Taj
  • Vivod Zdešar Tara
  • Zavec Timotej
  • Žigon Timon
  • Nicolas Jarnig
  • Priess Toni
  • Huber Emilio
  • Gelfanov Alexey
  • Fischer Niklas
  • Oberrauner Luis
  • Gramer Philipp
  • Mayer Maximilian
  • Perovic Karlo
  • Brown Chase
  • Hafner Fabian
U-11 BELI
  • Max Kosem
  • Baron, Gabriel
  • Malešič Teckkam Alistair
  • Kranjec Tim
  • Adlešič Jaša
  • Grčman Jan
  • Jaklin Pik
  • Golić Taj
  • Dante Stanic
  • Jakob Jaki
  • Pija Žerjav
  • Rupelj Nikolaj
  • Šuštar Taš – G
U-11 ZELENI
  • Bešter Lovro
  • Polončič Marcel
  • Obersnu Jure
  • Rušt Vitan
  • Petrovčič Blaznik Nejc
  • Sybera Albin
  • Tim Ileršič
  • Šeško Mark
  • Pirc Tevž
  • Tomaž Kolonič
  • Kuralt Tristan
  • Flajs Gal
  • Boštjančič Lovro – G

Predstavitev ekip U-9

  • Spasojević Petar
  • Vuković Aljoša
  • Aničić Đorđe
  • Ilić Aleksandar
  • Dacković Jenisej
  • Bogojević Dimitrije
  • Andrić Danilo
  • Radisavljević Relja
  • Pipić Luka
  • Ivanović Nikola
  • Crnogorac Arsen
  • RIZZARDINI ZAIRA
  • UCCEL LEONARDO
  • BALDISSARA NICHOLAS
  • OLIVOTTI ANDREA
  • SCUSSEL BRENDA
  • COSTANTIN TOMMASO
  • BOTTECCHIA EDOARDO
  • PRA FLORIANI SANTIAGO
  • OLIVIER ELIA
  • RIZZARDINI ETTORE
  • FOLLESA NATHAN
  • BREMEC ŽAN
  • ČATAKOVIĆ RIYAN
  • DRUŽININ DEMYAN
  • JAMAR BINE
  • MUŽAN ROK
  • ŠIVIC GABER
  • TROFIMOV IVAN
  • TRPIN OTO
  • ZORMAN ZEVNIK KAI
  • Baltić Max
  • Čule Adrian
  • Frketić Mateo
  • Grubišić Pavao
  • Kabaši Rita
  • Mlađenović David
  • Mrkša Marko
  • Pancirov Jakov
  • Peraković Lovro
  • Pernicki Oto
  • Roginek Hana
  • KLAŠNJA MAKS
  • UŽAREVIĆ MAURA
  • BOBEK VIGO
  • KRAGULJ MAKS
  • KOVAČ ŽIDOV DORON
  • TUKULJ INGO
  • VIDMAR VIKTOR
  • STOLAR LARA
  • STOLAR DINA
  • NOVAK NOA
  • DURLEN VAL
  • SMERDELJ LUKAS
  • Baloh Anže
  • Lah Peter
  • Podrekar Miha
  • Sovilj Dominik
  • Grilc Jaka
  • Kovačević Daris
  • Krajnik Matej
  • Klinar Tian
  • Kovačević Ervin
  • Mahkovec Maj
  • Pirih Jaka
  • Topalović Din
  • Kovač Mežik Gabr
  • Simunišek Gregor
  • Verbič Brina
  • Bogdan Anej
  • Testen Nej
  • Katern Anže
  • Malnar Tristan
  • Vignjevič Lara
  • Vignjevič Mark
  • Fartelj Lan
  • Hrastar Filip
  • Knez Tine
  • Noel Selesi
  • Nils Bacher
  • David Bauer
  • Matthias Gaggl
  • Adam Gouge
  • Samuel Katholnig
  • Tobias Obermann
  • Alexander Schwenner
  • Benjamin Sereinig
  • Aydn Suhonjic
  • Laurenz Traxler
  • Philip Wolf
  • Kilian Schmid

U-9 BELI

  • Brin Šulc
  • Sybera Benjamin
  • Flajs Ven
  • Kogovšek Kras
  • Petrovčič Blaznik Kristjan
  • Boštjančič Oskar
  • Petkovič Uroš
  • Zaplatil Alexander
  • Lysak Matvej
  • Bor Buzak – G

U-9 ZELENI

  • Gilchenko Andrei
  • Blažič Rožle
  • Rupelj Jan
  • Boh Leon
  • Baron Zachary
  • Radoja Petar
  • Filip Zelinka
Back To Top