Zmaga U-14 v 3.kolu DP. V Tivoliju je padel EC VSV…

V sredo 28.9 je ekipa U-14 odigrala 3.kolo državnega prvenstva. V goste je prišel EC VSV.

Ljubljančani so tekmo začeli odločno in povedli že v 3.minuti. Pritisk na goste se je nadaljeval in v 17.minuti je bilo že 2:0 za domače.

Žal so gosti še v istem obdobju igre uspeli zmanjšati rezultat in prva tretjina se je končala z rezultatom 2:1.

Vseeno so domači nadaljevali z lepo igro in več ali manj celotno srečanje dominirali. Zadetkov sicer ni bilo in gostje so bili rezultatsko v igri dolgo časa. Premoč domačih je bila vseeno razvidna iz statistike strelov na gol.

2016-09-28-17-47-23

V zadnji tretjini so Ljubljančani vseeno malce “pritisnili na plin” in v 52.minuti povišali na 3:1 in suvereno pripeljali tekmo do konca.

Bravo fantje. 3 točke so ostale doma. V nedeljo sledi obračun na “gostovanju” pri Slaviji.

Več statistike o tekmi si lahko ogledate na tej povezavi.

Nekaj fotografij si lahko ogledate na tej povezavi.