Zmaga U-12 v Zalogu!!!

Danes 1.10 so Mlajši dečki odigrali novo tekmo državnega prvenstva U-12. Odpravili so se na gostovanje v Zalog.

Ljubljančani so odločno pričeli tekmo in v prvi tretjini kar 6x zadeli mrežo domačinov. Tretjina se je končala s suverenim vodstvo Olimpija 6:0.

Avtor: Lidija Bole

V nadaljevanju so Ljubljančani malce popustili in ta del igre so domačini celo dobili z rezultatom 0:1, vendar je skupni izzid 6:1 še vedno zagotavljal mirno spanje za nadaljevanje.

V tretji tretjini je priložnost na golu zelenih dobil mladi Žiga Lin, ki je z odliko opravil svoje delo. Domači v zadnji tretjini niso zadeli, Ljubljančani pa so zadeli enkrat.

Skupni izzid 7:1 je bil popolnoma zaslužen.

Naslednja tekma čaka Ljubljančane že naslednjo soboto, ko se v goste odpravljajo trenutno večei ekipi HK MK Bled.

Fotogalerijo tekme si lahko ogledate na tej povezavi.

Strelce in statistiko si lahko ogledate na tej povezavi.