skip to Main Content

1:0 05:52 Vujasinovič (Rakar)

2:0 11:47 Đerek


2:1 32:48 Mark Sojer (Ilič)

2:2 37:24 Mark Sojer (Ilič)


2:3 40:46 Ilič (Tom Sojer)

2:4 43:39 Brodnik (Ilič)

3:4 51:14 Supančič (Kramarič)

4:4 59:20 Đerek (Hanžek, Kramarić)


5:4 63:04 Supančič (Hanžek)

 

Novico s tekme si lahko preberete na tej povezavi

Team Zagreb Hk Olimpija
3 REZULTAT 10
14 STRELI 38
#1, ŽDRALOVIĆ, Omar [G] #20, ČAVIĆ, Petar [G] #2, ZOVKO, Hrvoje
#3, VALEČIĆ, Mihael
#3, BOROŠAK, Ivan
#5, FILIPOVIĆ, Borna
#6, SAVIĆ, Borna
#8, VUKADIN, Marko
#9, ZAVRŠKI, Fran
#10, BESTIĆ, Andrej
#11, SLOVINAC, Lovro
#13, GORŠIĆ, Roko
#14, STIPKOVIĆ, Leonardo
#15, MANDUŠIĆ, Matej
#16, IDŽAN, Bruno
#17, KULJAK, Vid
#18, SOLDIĆ, Lukas
#19, KAŠPAREK, Filip
#22, BODIROGA, Luka
POSTAVA #1, DUKARIČ, Jon [G] #35, HOČEVAR, Žiga Lin [G] #5, JURIĆ, Nikša
#8, BELEC POŽENEL, Gaber
#9, ŽEŽELJ, Anže
#10, SEČEN, Nik
#13, KOPAČ, Borna
#14, KONTREC, Tai
#15, ZUPANČIČ, Aljaž
#17, SEVER, Mark
#19, PIPAN, Lovro
#20, KURET, Bruno
#21, HEBAR, Tian
#22, SMOLNIKAR, Tit
#23, VIVODA, Noah
#29, PETELINKAR, Jan
P Čas G A1 A2 Tip
1 5:51 19 9 EQ
2 21:52 9 EQ
3 44:54 13 22 16 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 7:12 17 SH1
1 9:03 5 10 EQ
2 15:51 13 17 PP1
2 17:00 5 10 29 EQ
2 20:29 14 8 EQ
2 20:48 13 9 17 EQ
2 26:17 5 EQ
3 34:29 13 SH1
3 35:19 29 21 5 EQ
3 43:15 9 21 PP1
P Čas Št. Dolžina Koda
2 15:41 8 2 DELAY
3 42:20 5 2 INTRF
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 7:03 2 TOO-M
2 17:21 15 2 INTRF
2 28:24 15 2 TRIP
3 32:55 23 2 BOARD
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [2] 25:42 27
20 [2] 25:42 [3] 45:00 11
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [3] 34:56 14

Novico s tekme si lahko ogledate na tej povezavi.

Team Zagreb Hk ECE Celje
8 REZULTAT 3
33 STRELI 22
#1, ŽDRALOVIĆ, Omar [G] #20, PENZER, Gabrijel [G] #2, ZOVKO, Hrvoje
#3, BOROŠAK, Ivan
#4, VALEČIĆ, Mihael
#5, FILIPOVIĆ, Borna
#6, SAVIĆ, Borna
#7, PAŽIN, Grga
#8, VUKADIN, Marko
#9, ZAVRŠKI, Fran
#10, BESTIĆ, Andrej
#11, SLOVINAC, Lovro
#12, BANEK, Luka
#13, GORŠIĆ, Roko
#14, DRAGOJEVIĆ, Fabian
#15, MANDUŠIĆ, Matej
#16, IDŽAN, Bruno
#17, KULJAK, Vid
#18, SOLDIĆ, Lukas
#19, KAŠPAREK, Filip
#21, SVJETLIČIĆ, Filip
#22, BODIROGA, Luka
POSTAVA #70, ZUPANC, Gal [G] #11, ROBEK, Jure
#26, BERVAR, Gašper
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, RAKUN, Bor
#69, BLAZINŠEK, Julija
#72, ŠEBENIK SEDEJ, Alex
#77, RAKITA, David
#86, RAMŠAK, Luka
P Čas G A1 A2 Tip
1 0:26 16 22 EQ
1 2:08 9 19 EQ
1 7:15 15 10 EQ
1 7:26 15 19 EQ
1 13:32 13 16 22 EQ
2 16:26 9 19 SH1
2 29:44 16 EQ
3 43:03 13 16 2 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
2 26:54 69 EQ
2 27:49 69 77 EQ
3 33:10 69 86 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
1 8:45 2 2 TRIP
2 16:03 8 2 TRIP
2 24:35 8 2 CLIPP
2 29:59 22 2 ROUGH
2 29:59 22 10 MISC
3 33:54 18 2 ABUSE
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 4:59 63 2 INTRF
2 29:59 60 10 MISC
2 29:59 60 2 ROUGH
3 44:59 46 25 MATCH
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [2] 27:50 14
20 [2] 27:50 [3] 45:00 8
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 45:00 33
Team Zagreb Hk Olimpija
4 REZULTAT 10
31 STRELI 24
#1, DEBELJAK, Dominik [G] #21, JANJATOVIĆ LONČAR, Teo [G] #2, PAVETIĆ, Matko
#4, BEBEK, Ante
#5, GRGURIĆ, Luka
#6, ŠIMUNKOVIĆ, Martin
#7, MANDIĆ, Roko
#8, PEJAKOVIĆ, Filip
#10, ČAVIĆ, Patrik
#12, ČAVLOVIĆ, Niko
#13, DIGULA, Maksim Artur
#15, BEZUK, Lorian
#17, POLONIJO, Filip
#18, IDŽAN, Vito
#20, KUMANOVIĆ, Lovro
#22, DIMITRIJEVIĆ, Alex
#23, MARINKOVIĆ, Karlo
POSTAVA #1, ZUPANČIČ, Jakob [G] #35, KAVČIČ, Lan [G] #3, ŽIBERT, Jošt
#5, PRATNEKER HATIČ, Nik
#7, SEČEN, Nik
#8, SEČEN, Tim
#9, BRODNIK, Nal
#11, ŽEŽELJ, Anže
#13, KOPAČ, Borna
#15, ŠUBIC, Gašper
#17, SEVER, Mark
#18, SOPOTNIK, Just Alojz
#19, SOJER, Tom
#21, HEBAR, Tian
#22, SMOLNIKAR, Tit
#23, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Tay
#26, KRAMAR, Maks
#27, JURIĆ, Nikša
P Čas G A1 A2 Tip
1 2:10 20 2 EQ
1 13:55 20 2 EQ
2 23:38 5 EQ
3 57:51 15 8 23 PP1
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 8:03 15 EQ
1 9:08 9 EQ
1 12:38 5 15 19 PP1
2 26:55 9 EQ
2 28:00 11 17 EQ
2 38:20 9 EQ
3 43:11 18 23 9 EQ
3 47:18 9 EQ
3 51:19 15 SH1
3 53:39 5 9 26 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
1 4:45 17 2 CLIPP
1 4:54 12 2 ROUGH
1 12:19 12 2 HI-ST
1 14:45 4 2 TRIP
1 20:00 7 2 HOLD
2 20:44 22 2 TRIP
3 44:18 22 2 INTRF
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 4:54 18 2 CROSS
1 5:19 9 2 HI-ST
1 20:00 15 2 ROUGH
2 36:11 17 2 CROSS
2 38:54 11 2 TRIP
3 45:13 13 2 HOLD
3 50:04 11 2 HOOK
3 56:44 15 2 SLASH
Št. Vstop Izstop Streli
21 [1] 00:00 [3] 43:12 19
1 [3] 43:12 [3] 60:00 5
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
35 [1] 00:00 [3] 60:00 31

Novico o tekmi s fotogalerijo si lahko ogledate na tej povezavi.

Strelci:


/


0:1 Sojer

0:2 Brodnik (Ilič)


0:3 Mehle (Ložar)

1:3 Team Zagreb

1:4 Mehle (Stipanič)

1:5 Ilič (Brodnik)

 

Podrobnejša statistika bo na voljo kmalu. Hvala za razumevanje

 

 

Team Zagreb HDD Bled
13 REZULTAT 0
59 STRELI 8
#1, PENZER, Gabrijel [G] #23, STUNKOVIĆ, David [G] #2, DRAGOJEVIĆ, Fabian
#3, PAŽIN, Grga
#4, JURETIĆ, Juraj
#5, FILIPOVIĆ, Borna
#6, BANEK, Luka
#7, KIRETA, Vitar
#8, VUKADIN, Marko
#9, ZAVRŠKI, Fran
#10, BESTIĆ, Andrej
#11, SLOVINAC, Lovro
#12, KULJAK, Vid
#13, GORŠIĆ, Roko
#14, STIPKOVIĆ, Leonardo
#15, MANDUŠIĆ, Matej
#16, IDŽAN, Bruno
#17, SVJETLIČIĆ, Filip
#18, SOLDIĆ, Lukas
#19, KAŠPAREK, Filip
#21, BOROŠAK, Ivan
#22, BODIROGA, Luka
POSTAVA #44, ULČAR, Matija [G] #3, GOLUB, Anže
#5, LEUSENKO, Nikita
#7, GOLUB, Martin
#8, KUKOVIČ, Lovro
#11, JOVANOVIČ ŠORN, Gaber
#13, ROGAČ, Filip
#15, JENKO, Val
#16, ŠČAVNIČAR MODIC, Jaka
#23, KURBOS, Val
#33, ŠPEC, Erik
#35, SCHUCHTAR, Endre
#63, ŠKOFIC, Mark
#64, VRŠČAJ, Matic
#67, RESNIK, Anže
#87, HROBAT PLEMELJ, Aljaž
P Čas G A1 A2 Tip
1 0:08 16 13 EQ
1 9:03 13 19 10 EQ
1 13:06 6 18 EQ
1 14:38 13 EQ
2 17:53 9 15 EQ
2 20:51 9 13 EQ
2 28:36 13 EQ
3 31:26 9 10 15 EQ
3 32:40 14 2 EQ
3 34:41 16 EQ
3 35:10 9 19 EQ
3 40:16 16 8 EQ
3 42:40 22 SH2
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
P Čas Št. Dolžina Koda
1 6:56 18 2 TRIP
3 41:28 5 2 CROSS
3 41:28 5 2 MISC
3 42:15 13 2 ROUGH
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
Št. Vstop Izstop Streli
23 [1] 00:00 [2] 22:33 4
1 [2] 22:33 [3] 45:00 4
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
44 [1] 00:00 [3] 45:00 59
Back To Top