skip to Main Content

1 / 3

00:00 Vstop vratarja HKO #33 KRISTAN Robert
00:00 Vstop vratarja JES #33 SAUNDERS Clarke
09:12 Izključitev HKO 2 min #9 ČEPON Kristjan, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 09:12 – 11:12 ]
09:12 Izključitev HKO 2 min #97 ULAMEC Luka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 09:12 – 11:12 ]
17:59 Izključitev JES 2 min #21 KOROŠEC Gašper, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 17:59 – 19:59 ]

2 / 3

21:23 Izključitev HKO 2 min #83 KRALJ Matic, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 21:23 – 22:14 ]
22:14 Gol (GWG) JES 0 : 1 #18 PIISPANEN Markus, podaja #4 TAVŽELJ Andrej, #16 BRUS Miha (+1)
24:45 Izključitev HKO 2 min #19 KOREN Gal, HOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 24:45 – 26:45 ]

3 / 3

44:23 Gol JES 0 : 2 #24 ŠTURM Jaka, podaja #98 TOMAŽEVIČ Blaž, #8 URUKALO Žiga
44:53 Izključitev JES 2 min #8 URUKALO Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:53 – 46:53 ]
50:24 Izključitev HKO 2 min #83 KRALJ Matic, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:24 – 51:50 ]
51:50 Gol JES 0 : 3 #44 PLANKO David (+1)
58:46 Izključitev HKO 2 min #19 KOREN Gal, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 58:46 – 60:00 ]
60:00 Izstop vratarja HKO #33 KRISTAN Robert
60:00 Izstop vratarja JES #33 SAUNDERS Clarke

 

1 / 3

00:00 Vstop vratarja HKO #33 KRISTAN Robert
00:00 Vstop vratarja TRI #33 US Žan
01:37 Izključitev HKO 2 min #4 ZIBELNIK Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:37 – 03:37 ]
02:24 Gol HKO 1 : 0 #84 HEBAR Andrej (PS)
02:24 Izključitev TRI 0 min #43 AHAČIČ Miha, PEN-S (Kazenski strel) [ 02:24 – 02:24 ]
02:24 Izključitev TRI 2 min #43 AHAČIČ Miha, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:24 – 02:24 ]
07:24 Izključitev HKO 2 min #6 GROZNIK Boštjan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 07:24 – 09:24 ]
15:16 Izključitev TRI 2 min #29 HOČEVAR Nej, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 15:16 – 17:16 ]

2 / 3

22:20 Gol (GWG) HKO 2 : 0 #77 BATIČ Uroš, podaja #17 PETEK Nik, #23 SNOJ Črt
29:20 Izključitev TRI 2 min #13 POTOČNIK Mihael, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 29:20 – 29:53 ]
29:53 Gol HKO 3 : 0 #84 HEBAR Andrej, podaja #44 SELAN Maks (+1)
33:05 Izključitev TRI 2 min #42 BAN Matevž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 33:05 – 35:05 ]

3 / 3

40:43 Gol HKO 4 : 0 #18 PESJAK Miha, podaja #84 HEBAR Andrej
41:22 Izključitev HKO 2 min #6 GROZNIK Boštja, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 41:22 – 43:22 ]
41:31 Izključitev TRI 2 min #24 TERLIKAR Anže, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:31 – 43:31 ]
56:38 Gol TRI 4 : 1 #14 GROŠELJ Sebastjan, podaja #29 HOČEVAR Nejc
59:36 Izključitev HKO 2 min #6 GROZNIK Boštjan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 59:36 – 60:00 ]
60:00 Izstop vratarja HKO #33 KRISTAN Robert
60:00 Izstop vratarja TRI #33 US Žan

1 / 3

00:00 Vstop vratarja MAR #37 STOJANOVIČ Rok
00:00 Vstop vratarja HKO #30 SPREITZER Tilen
06:09 Izključitev MAR 2 min #91 KOREN Matic, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 06:09 – 08:09 ]
09:15 Gol (GWG) HKO 0 : 1 #84 HEBAR Andrej, podaja #5 CHVATAL Aljaž, #44 SELAN Maks
11:17 Gol HKO 0 : 2 #17 PETEK Nik, podaja #10 UDUČ Aljaž
11:47 Izključitev HKO 2 min #13 KUHAR Filip, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 11:47 – 13:47 ]
13:29 Izključitev MAR 2 min #15 ŠTEBIH Luka, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 13:29 – 15:29 ]
17:45 Gol HKO 0 : 3 #10 UDUČ Aljaž, podaja #23 SNOJ Črt, #17 PETEK Nik

2 / 3

22:31 Izključitev MAR 2 min #18 ŠPANJEVIĆ Andrija, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 22:31 – 24:31 ]
22:31 Izključitev HKO 2 min #17 PETEK Nik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 22:31 – 24:31 ]
23:22 Izključitev HKO 2 min #23 SNOJ Črt, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 23:22 – 25:22 ]
24:30 Gol HKO 0 : 4 #84 HEBAR Andrej, podaja #44 SELAN Maks (-1)
29:54 Gol HKO 0 : 5 #19 KOREN Gal, podaja #97 ULAMEC Luka
31:26 Izključitev MAR 2 min #93 ZERNKO Rene, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 31:26 – 33:26 ]

3 / 3

45:53 Izključitev MAR 2 min #6 JURIČ Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 45:53 – 46:53 ]
46:53 Gol HKO 0 : 6 #4 ZIBELNIK Andraž, podaja #19 KOREN Gal (+1)
49:29 Gol HKO 0 : 7 #18 PESJAK Miha, podaja #6 GROZNIK Boštjan, #84 HEBAR Andrej
51:16 Izključitev MAR 2 min #15 ŠTEBIH Luka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 51:16 – 53:16 ]
53:48 Izključitev HKO 2 min #6 GROZNIK Boštjan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 53:48 – 55:48 ]
55:01 Izključitev MAR 2 min #18 ŠPANJEVIĆ Andrija, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 55:01 – 57:01 ]
60:00 Izstop vratarja MAR #37 STOJANOVIČ Rok
60:00 Izstop vratarja HKO #30 SPREITZER Tilen
Hk ECE Celje HDD Bled
9 REZULTAT 4
#2, KERKOŠ ŠARLAH, Anže [G] #70, ZUPANC, Gal [G] #6, KRAJCAR, Žak
#11, ROBEK, Jure
#26, BERVAR, Gašper
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#54, KRANJC BREMEC, Juš
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, RAKUN, Bor
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#69, BLAZINŠEK, Julija
#72, CERJAK, Jernej
#73, APŠNER, Jure
#77, RAKITA, David
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #44, ULČAR, Matija [G] #3, GOLUB, Anže
#5, LEUSENKO, Nikita
#7, GOLUB, Martin
#8, KUKOVIČ, Lovro
#11, JOVANOVIČ ŠORN, Gaber
#13, ROGAČ, Filip
#15, JENKO, Val
#23, KURBOS, Val
#33, ROGAČ, Simon
#35, SCHUCHTAR, Endre
#63, ŠKOFIC, Mark
#87, HROBAT PLEMELJ, Aljaž
P Čas G A1 A2 Tip
1 7:10 63 11 EQ
3 31:33 69 EQ
3 32:21 50 86 66 EQ
3 35:23 77 PP1
3 38:50 86 50 EQ
3 40:43 50 86 46 SH1
3 41:08 50 86 EQ
3 41:41 69 84 77 EQ
3 43:07 11 63 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 6:19 87 11 EQ
2 18:00 87 13 EQ
2 24:51 87 13 PP1
2 28:19 5 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
2 24:22 69 2 HOOK
2 24:35 26 2 HOLD
3 30:18 26 2 TRIP
3 32:26 69 2 TRIP
3 39:24 46 2 INTRF
3 42:42 69 2 TRIP
3 44:01 50 2 ROUGH
3 44:01 60 2 ROUGH
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 1:19 87 2 TRIP
1 10:29 63 2 TRIP
3 35:01 15 2 HO-ST
3 44:01 23 2 ROUGH
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 45:00 0
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
44 [1] 00:00 [3] 45:00 0
Hk ECE Celje HDD Bled
10 REZULTAT 5
38 STRELI 18
#2, KERKOŠ ŠARLAH, Anže [G] #70, ZUPANC, Gal [G] #6, KRAJCAR, Žak
#26, BERVAR, Gašper
#50, ČREPINŠEK, Martin
#60, CEKUTA, Maks Jure
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#69, BLAZINŠEK, Julija
#73, APŠNER, Jure
#77, RAKITA, David
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #44, ULČAR, Matija [G] #3, GOLUB, Anže
#5, LEUSENKO, Nikita
#8, KUKOVIČ, Lovro
#11, JOVANOVIČ ŠORN, Gaber
#12, MASLE, Črt
#13, ROGAČ, Filip
#15, JENKO, Val
#33, ROGAČ, Simon
#35, SCHUCHTAR, Endre
#63, ŠKOFIC, Mark
#64, HARTMAN, Martin
#66, GJERKEŠ, Nejc
#87, HROBAT PLEMELJ, Aljaž
P Čas G A1 A2 Tip
1 6:52 69 EQ
1 9:01 77 69 84 EQ
1 9:54 86 69 77 EQ
2 16:42 50 EQ
2 20:27 77 69 84 EQ
2 25:46 69 EQ
2 29:55 84 60 69 EQ
3 31:42 50 86 EQ
3 42:14 69 EQ
3 44:35 69 2 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 2:59 87 EQ
1 4:00 87 EQ
1 6:10 87 EQ
3 43:12 8 EQ
3 44:00 11 3 8 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
3 40:26 66 2 ROUGH
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
2 22:35 33 2 TRIP
3 40:26 35 2 ROUGH
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 42:15 15
2 [3] 42:15 [3] 45:00 3
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
44 [1] 00:00 [3] 45:00 38
Hk ECE Celje HDK Maribor
2 REZULTAT 6
26 STRELI 32
#2, KERKOŠ ŠARLAH, Anže [G] #70, ZUPANC, Gal [G] #6, KRAJCAR, Žak
#11, ROBEK, Jure
#20, SMOLNIKAR, Tom
#26, BERVAR, Gašper
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, RAKUN, Bor
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#69, BLAZINŠEK, Julija
#72, CERJAK, Jernej
#73, APŠNER, Jure
#77, RAKITA, David
#78, HUČ, Julijan
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #1, POPOVIČ, Tine [G] #69, POPOVIČ, Miha [G] #2, FRIŠ LORBER, Tian
#7, ILIČ, Nik
#10, PIVEC, Luka Maj
#11, ŠTAMPAR, Klemen
#12, HVALEC, Filip
#14, LESNIK, Jon
#17, BRUIČ, Filip
#19, ČERIČ, Jan
#21, FREŠER, Rok
#23, VUJAKLIJA, Aljoša
#25, PERČIČ, Matic
#29, KRAJNC, Gašper
#87, NYLLANDER, Arwen
P Čas G A1 A2 Tip
3 33:59 69 84 SH1
3 43:01 69 6 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 10:36 25 2 EQ
2 20:33 25 2 EQ
2 26:44 17 29 EQ
3 35:14 21 EQ
3 35:22 2 SH1
3 39:04 10 2 19 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
1 13:54 26 2 TRIP
2 20:41 86 2 CHARG
2 27:54 86 2 TRIP
3 33:18 72 2 HOOK
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
3 33:59 17 2 HI-ST
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 41:16 31
2 [3] 41:16 [3] 45:00 1
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [3] 45:00 26
Hk MK Bled Hk ECE Celje
12 REZULTAT 5
60 STRELI 15
#2, SODJA ZALOKAR, Taj [G] #4, MAHMUTOVIĆ, Tarik
#5, PODREKAR, Urban
#6, ZUGWITZ, Nik
#7, GOLIČIČ, Jan
#8, BERC, Maks
#10, GOLJA, Santeen
#11, GRABEC ZORMAN, Gal
#14, ROZMAN, Jaka
#15, SMOLEJ, Gal
#16, KURALT, Oskar
#18, ZUPAN, Jakob
#19, GOMBOC, Nik
#20, KONOBELJ, Tristan
#21, FILIPIČ DŽAFIČ, Timotej
#22, OŠTIR, Luka
#23, POGAČNIK, Aleksander
#24, TOTOV, Savva
#25, SITAR, Filip
POSTAVA #70, ZUPANC, Gal [G] #20, SMOLNIKAR, Tom
#26, BERVAR, Gašper
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, ŠEBENIK SEDEJ, Alex
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#69, BLAZINŠEK, Julija
#77, RAKITA, David
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
P Čas G A1 A2 Tip
1 2:39 7 23 EQ
1 3:39 24 22 21 EQ
1 8:42 10 15 24 EQ
1 9:08 10 18 4 EQ
1 9:33 5 18 EQ
1 9:52 23 19 6 EQ
2 19:33 25 10 EQ
2 21:30 19 16 24 EQ
3 31:39 18 25 EQ
3 31:59 25 4 10 EQ
3 34:55 10 18 25 EQ
3 36:19 15 7 18 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 12:16 20 68 EQ
2 22:19 69 84 EQ
2 27:41 69 63 EQ
3 33:00 84 69 EQ
3 38:15 69 84 PP1
P Čas Št. Dolžina Koda
3 37:57 20 2 ROUGH
3 39:10 21 2 TRIP
3 43:29 6 2 CROSS
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 12:55 63 2 HOOK
Št. Vstop Izstop Streli
2 [1] 00:00 [3] 45:00 15
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 45:00 60
Hk ECE Celje SKHL Crvrna Zvezda
1 REZULTAT 17
8 STRELI 46
#2, KERKOŠ ŠARLAH, Anže [G] #70, ZUPANC, Gal [G] #20, PURKAT, Jon
#26, BERVAR, Gašper
#34, ŠEBENIK SEDEJ, Alex
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#54, KRANJC BREMEC, Juš
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, BOGOMOLEC, Tai
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, HUČ, Julijan
#72, LAVRIH, Samo
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #1, ILIĆ, Lazar [G] #17, KORENIĆ, Filip [G] #2, GAČEŠA, Dušan
#3, DIMITRIJEVIĆ, Ivan
#4, MILOŠEVIĆ, Relja
#5, LAZIĆ, Alek
#8, MARKOVIĆ, Ilija
#9, UROŠEVIĆ, Nikola
#10, LALOŠEVIĆ, Lazar
#12, MOMČILOVIĆ, Andrej
#13, SEKULOVSKI, Aleksandar
#14, VRHOCI, Valentina
#15, MLADENOVIĆ, Kosta
#16, IVANOVIĆ, Minja
#18, EGER, Bogdan
#19, RAIČEVIĆ, Andreja
#20, VUJOVIĆ, Maksim
#21, POZNAN, Mane
P Čas G A1 A2 Tip
3 42:40 86 50 84 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 5:58 4 3 EQ
1 6:24 10 19 15 EQ
1 11:57 14 EQ
1 13:53 10 19 15 EQ
2 17:28 10 8 PP1
2 19:20 14 SH1
2 22:04 10 14 EQ
2 25:38 15 10 19 EQ
2 26:13 10 15 EQ
3 32:01 20 EQ
3 33:56 15 2 EQ
3 37:00 15 19 EQ
3 40:19 4 9 20 EQ
3 41:04 21 3 4 EQ
3 43:25 3 PP1
3 43:41 12 21 EQ
3 44:02 15 10 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
1 10:48 60 2 ROUGH
2 16:50 46 2 TRIP
2 22:04 26 2 ROUGH
2 27:01 26 2 CROSS
3 43:20 60 2 TRIP
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 10:48 15 2 SLASH
1 14:48 9 2 TRIP
3 34:52 13 2 BOARD
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [2] 30:00 31
2 [3] 30:00 [3] 45:00 15
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
17 [1] 00:00 [2] 22:43 5
1 [2] 22:43 [3] 45:00 3
Hk MK Bled Hk ECE Celje
17 REZULTAT 5
63 STRELI 9
#1, KUDER, Gal [G] #2, SODJA ZALOKAR, Taj [G] #3, SVETE MIČIČ, Mark
#4, MAHMUTOVIĆ, Tarik
#5, PODREKAR, Urban
#6, ZUGWITZ, Nik
#7, GOLIČIČ, Jan
#8, BERC, Maks
#10, GOLJA, Santeen
#11, GRABEC ZORMAN, Gal
#14, ROZMAN, Jaka
#15, SMOLEJ, Gal
#16, KURALT, Oskar
#18, ZUPAN, Jakob
#19, GOMBOC, Nik
#20, KONOBELJ, Tristan
#21, FILIPIČ DŽAFIČ, Timotej
#22, OŠTIR, Luka
#23, POGAČNIK, Aleksander
#24, TOTOV, Savva
#25, SITAR, Filip
POSTAVA #70, ZUPANC, Gal [G] #1, BOGOMOLEC, Tai
#20, SMOLNIKAR, Tom
#26, BERVAR, Gašper
#34, ŠEBENIK SEDEJ, Alex
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#60, CERJAK, Jernej
#63, RAKUN, Bor
#65, PURKAT, Jon
#66, KROFL, Anže
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#69, BLAZINŠEK, Julija
#72, LAVRIH, Samo
#78, LESAR, Lev
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
P Čas G A1 A2 Tip
1 3:09 5 3 18 EQ
1 5:28 15 25 EQ
1 5:58 18 6 23 EQ
1 7:12 10 6 3 EQ
1 12:19 19 5 EQ
1 12:43 4 10 EQ
1 13:05 25 15 10 EQ
1 13:35 5 4 23 EQ
1 14:00 23 4 EQ
2 16:48 10 25 4 EQ
2 17:57 10 18 23 EQ
2 19:08 15 25 5 EQ
2 19:46 18 15 7 EQ
2 21:07 15 5 25 EQ
2 21:53 23 5 EQ
2 27:04 24 19 7 EQ
3 33:07 24 19 22 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 5:46 86 50 EQ
2 28:29 50 EQ
2 29:30 86 68 EQ
3 39:43 69 EQ
3 43:12 63 84 PP1
P Čas Št. Dolžina Koda
1 0:20 5 2 TRIP
1 4:47 10 2 ROUGH
1 12:28 3 10 MISC
3 43:07 11 2 TRIP
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 4:47 26 2 ROUGH
Št. Vstop Izstop Streli
2 [1] 00:00 [2] 21:54 2
1 [2] 21:54 [3] 45:00 7
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 45:00 63
Hk ECE Celje Hk Olimpija
2 REZULTAT 8
23 STRELI 42
#65, SKALE, Nejc [G] #13, KUKOVIČ, Nik
#19, OMERZU, Sergej
#26, BERVAR, Gašper
#49, ČERENJAK, Luka
#50, ČREPINŠEK, Martin
#60, CEKUTA, Maks Jure
#69, BLAZINŠEK, Julija
#81, DOLENC, Jakob
#82, PIKL LIPAR, Matic
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
#88, STEBLOVNIK, Martin
POSTAVA #1, ZUPANČIČ, Jakob [G] #3, ŽIBERT, Jošt
#5, PRATNEKER HATIČ, Nik
#7, SEČEN, Nik
#8, SEČEN, Tim
#9, BRODNIK, Nal
#13, KOPAČ, Borna
#14, MATIČIČ, Miha
#15, ŠUBIC, Gašper
#17, SEVER, Mark
#18, SOPOTNIK, Just Alojz
#20, TURŠIČ, Aleksej
#21, HEBAR, Tian
#22, SMOLNIKAR, Tit
#23, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Tay
#26, KRAMAR, Maks
#27, JURIĆ, Nikša
#29, VAHEN, Martin
#32, PETELINKAR, Jan
#33, OKORN, Matevž
P Čas G A1 A2 Tip
2 35:06 69 SH1
3 51:33 19 69 PP1
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 7:39 17 5 13 EQ
2 26:49 9 5 SH1
2 28:04 27 13 EQ
2 30:57 15 18 9 PP1
2 36:05 9 33 EQ
2 40:00 9 15 21 EQ
3 52:55 20 EQ
3 53:55 13 9 27 PP1
P Čas Št. Dolžina Koda
1 10:54 13 2 HI-ST
2 29:40 19 2 HOOK
2 32:22 50 2 BOARD
3 53:02 13 2 HI-ST
3 53:13 81 2 CROSS
3 53:13 81 10 MISC
3 56:14 82 2 HOOK
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 18:28 32 2 TRIP
2 22:34 5 2 CLIPP
2 24:44 15 2 CHARG
2 37:40 2 TOO-M
3 50:07 8 2 ELBOW
3 53:13 17 2 ROUGH
3 55:06 8 2 HOOK
Št. Vstop Izstop Streli
65 [1] 00:00 [3] 60:00 42
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [3] 60:00 23

Novico s tekme si lahko ogledate na tej povezavi.

Hk ECE Celje HDK Maribor
3 REZULTAT 5
21 STRELI 15
#2, KERKOŠ ŠARLAH, Anže [G] #22, EBNER, Bor [G] #6, KRAJCAR, Žak
#11, ROBEK, Jure
#20, SMOLNIKAR, Tom
#26, BERVAR, Gašper
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, CERJAK, Jernej
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#69, BLAZINŠEK, Julija
#72, ŠEBENIK SEDEJ, Alex
#77, RAKITA, David
#78, LESAR, Lev
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #1, POPOVIČ, Tine [G] #69, POPOVIČ, Miha [G] #2, FRIŠ LORBER, Tian
#7, ILIČ, Nik
#10, HERYNEK, Matija
#11, ŠTAMPAR, Klemen
#14, LESNIK, Jon
#17, BRUIČ, Filip
#23, VUJAKLIJA, Aljoša
#25, PERČIČ, Matic
#29, KRAJNC, Gašper
#39, FRIŠ LORBER, Tineja
#87, MAR, Žiga
P Čas G A1 A2 Tip
1 14:46 86 69 EQ
2 26:46 69 60 EQ
3 35:57 69 68 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 3:43 7 2 25 EQ
2 24:09 2 25 87 PP1
2 28:58 2 14 EQ
3 39:10 2 EQ
3 41:43 17 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
2 22:37 50 2 SLASH
3 44:43 26 2 INTRF
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 15:15 25 2 CROSS
Št. Vstop Izstop Streli
22 [1] 00:00 [3] 45:00 15
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [2] 22:37 11
69 [2] 22:37 [3] 45:00 10
EC VSV Hk ECE Celje
19 REZULTAT 3
52 STRELI 12
#1, STEINER, Paul [G] #4, SCHAFFER, Florian
#6, KRONIG, Kilian
#8, VALENTAN, Raffael
#9, SCHERZER, Ian
#10, FLORIANTSCHITZ, Lukas
#12, STEINER, Theo
#13, NUSSBAUMER, Patrick
#14, STELE, Florian
#16, FLASCHBERGER, Manuel
#17, NEUMANN, Johannes
#18, USCHAN, Nico
#19, ANDIRC, Niklas
#21, TSCHURNIG, Christof
POSTAVA #70, ZUPANC, Gal [G] #11, ROBEK, Jure
#26, BERVAR, Gašper
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#60, CEKUTA, Maks Jure
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, KRAJCAR, Žak
#69, BLAZINŠEK, Julija
#73, APŠNER, Jure
#77, RAKITA, David
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
P Čas G A1 A2 Tip
1 2:09 9 19 8 EQ
1 2:25 9 19 EQ
1 5:42 9 19 EQ
1 7:12 17 16 EQ
1 10:53 17 18 PP1
2 16:12 8 9 SH1
2 16:30 17 10 SH1
2 16:38 17 10 SH1
2 18:56 8 9 19 EQ
2 20:52 10 6 PP1
2 25:36 9 8 SH1
2 26:20 17 10 EQ
3 31:08 21 EQ
3 33:22 10 17 16 EQ
3 34:19 4 21 EQ
3 35:17 19 9 EQ
3 38:54 9 EQ
3 39:18 8 9 EQ
3 42:59 8 9 14 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 0:26 69 84 EQ
2 27:24 11 50 EQ
3 36:58 86 69 66 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
1 12:49 19 2 ROUGH
2 15:36 18 2 BOARD
2 23:37 17 2 ROUGH
2 23:37 13 2 SLASH
3 44:50 13 2 TRIP
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 9:39 50 2 TRIP
1 12:49 60 2 TRIP
2 16:38 50 2 CROSS
2 20:46 84 2 HOOK
2 23:37 46 2 ROUGH
3 43:42 69 2 HI-ST
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [3] 45:00 12
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 45:00 52
Hk ECE Celje HD mladi Jesenice
3 REZULTAT 4
18 STRELI 23
#22, EBNER, Bor [G] #70, ZUPANC, Gal [G] #20, SMOLNIKAR, Tom
#26, BERVAR, Gašper
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#63, RAKUN, Bor
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#69, BLAZINŠEK, Julija
#77, RAKITA, David
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #1, MATKOVIČ, Luka [G] #25, GLAVIČ, Bor [G] #4, JAN, Matic
#5, BRGLEZ, Tevž
#6, ULČAR, Vid
#8, VIDIC, Anže
#9, SERŠEN, Matevž
#10, ČRTALIČ, Tadej
#13, GLAVIČ, Ažbe
#14, GLAVIČ, Deja
#15, GAVLJAK, Val
#16, POGAČNIK, Matevž
#20, REP, Ožbej
#21, POR, Erazem
#23, STEVIĆ, David
#24, CRNKIČ, Maj
P Čas G A1 A2 Tip
1 4:07 86 68 67 EQ
1 14:13 69 PP1
2 17:43 69 84 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
2 17:59 20 24 EQ
2 28:54 21 13 EQ
3 37:38 13 PP1
3 42:29 20 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
1 14:50 50 2 HOOK
2 19:45 50 2 SLASH
3 36:40 50 2 TRIP
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 12:52 9 10 MISC
1 12:52 9 2 CHE-H
2 24:05 5 2 TRIP
3 31:06 9 2 TRIP
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 45:00 23
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [3] 45:00 18
Hk ECE Celje Hk Triglav
2 REZULTAT 14
12 STRELI 42
#22, EBNER, Bor [G] #70, ZUPANC, Gal [G] #11, ROBEK, Jure
#20, SMOLNIKAR, Tom
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#54, KRANJC BREMEC, Juš
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, RAKUN, Bor
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#72, HUČ, Julijan
#77, RAKITA, David
#78, LESAR, Lev
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #1, CUZNAR, Erik [G] #20, OCEPEK LIKAR, Gal [G] #5, VOGRINC, Martin
#6, JOŠT, Matevž
#7, JEMEC, Jaka
#9, MATELIČ, Žak
#11, ZORN, Luka
#13, VREČAR, Beno
#15, ZUPAN ŠKRLJ, Gaber
#24, MARN, Val
#28, ERŽEN, Žan
#37, BITEŽNIK, Jan
#86, KUHAR, Matej
#93, KUHAR, Luka
#95, BERTONCELJ, Maj
#99, VETERNIK, Tim
P Čas G A1 A2 Tip
2 20:24 50 84 EQ
3 41:12 50 46 60 PP1
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 0:18 95 37 EQ
1 1:56 37 EQ
1 2:41 95 7 99 EQ
1 10:32 95 37 13 EQ
1 11:01 95 EQ
2 16:46 95 99 EQ
2 18:28 13 11 EQ
2 19:16 37 95 86 EQ
2 20:18 93 11 EQ
2 21:28 37 95 PP1
2 27:15 99 6 15 EQ
3 38:16 37 PP1
3 38:49 95 37 EQ
3 41:53 9 37 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
1 3:19 66 2 TRIP
1 4:27 50 2 CLIPP
2 20:52 46 2 TRIP
3 36:48 60 2 TRIP
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
3 30:12 95 2 SLASH
3 41:02 24 2 INTRF
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [2] 30:00 31
22 [3] 30:00 [3] 45:00 11
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [2] 25:42 5
20 [2] 25:42 [3] 45:00 7
Hk ECE Celje SKHL Crvrna Zvezda
2 REZULTAT 7
25 STRELI 35
#70, ZUPANC, Gal [G] #11, ROBEK, Jure
#20, CERJAK, Jernej
#26, BERVAR, Gašper
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#54, KRANJC BREMEC, Juš
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, RAKUN, Bor
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#69, BLAZINŠEK, Julija
#72, LAVRIH, Samo
#77, RAKITA, David
#78, LESAR, Lev
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #17, KORENIĆ, Filip [G] #22, ILIĆ, Lazar [G] #2, GAČEŠA, Dušan
#3, DIMITRIJEVIĆ, Ivan
#5, LAZIĆ, Alek
#6, MARKOVIĆ, Ilija
#7, POZNAN, Mane
#8, UROŠEVIĆ, Nikola
#9, RADOVIĆ, Lazar
#11, POPOVIĆ I., Andreja
#13, SEKULOVSKI, Aleksandar
#14, VRHOCI, Valentina
#15, MLADENOVIĆ, Kosta
#16, IVANOVIĆ, Minja
#18, LALOŠEVIĆ, Lazar
#19, RAIČEVIĆ, Andreja
P Čas G A1 A2 Tip
1 10:27 69 EQ
2 28:40 69 60 SH1
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 8:48 11 15 EQ
1 9:30 8 7 EQ
1 12:05 18 16 EQ
2 18:58 15 EQ
2 19:32 18 8 EQ
3 33:25 11 15 EQ
3 42:03 19 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
2 19:34 68 2 TRIP
2 28:09 68 2 TRIP
3 36:04 60 2 HOLD
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 12:57 18 2 TRIP
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 45:00 35
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
17 [1] 00:00 [2] 25:27 11
22 [2] 25:27 [3] 45:00 14
Hk Slavija Junior Hk ECE Celje
4 REZULTAT 5
32 STRELI 21
#1, BABNIK, Mark [G] #31, TOMAŽIČ, Jakob [G] #4, BOGDANOVSKI, Gabrijel
#5, BABNIK, Val
#7, JANEŽIČ, Miran
#9, BIZJAK, Bor
#10, KLEMENČIČ, Iza
#11, BOLTE, Ažbe
#12, KLEMENČIČ, Svit
#14, KVARTUH, Jan
#15, ŠPARI LEBEN, Žan
#19, STELE, Žiga
#20, ŠPENDAL, Luka
#22, GOLOB, Nejc
#23, MARC, Aljaž
#28, BRUNČEK, Kristjan
#46, ŠUŠTAR, Nik
#56, TURŠIČ SEČKAR, Maj
#88, PETROVIČ, Nik Christian
#99, GRAČAN, Jure
POSTAVA #70, ZUPANC, Gal [G] #11, ROBEK, Jure
#26, BERVAR, Gašper
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, RAKUN, Bor
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#69, BLAZINŠEK, Julija
#72, CERJAK, Jernej
#77, RAKITA, David
#78, LESAR, Lev
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
P Čas G A1 A2 Tip
1 0:19 15 88 EQ
1 8:40 12 15 88 EQ
2 34:14 15 88 EQ
3 43:08 9 15 88 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
2 24:39 50 SH1
3 35:03 50 EQ
3 36:08 69 84 PP1
3 43:44 69 84 EQ
3 44:16 69 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
2 20:35 99 2 HOOK
2 27:51 20 2 HOLD
3 35:11 20 2 INTRF
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
2 22:23 50 2 TRIP
2 23:19 26 2 TRIP
3 39:02 68 2 KNEE
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [2] 22:47 8
31 [2] 22:47 [3] 44:35 13
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 45:00 32
Hk ECE Celje Hk Olimpija
1 REZULTAT 20
6 STRELI 60
#22, EBNER, Bor [G] #70, ZUPANC, Gal [G] #11, ROBEK, Jure
#20, SMOLNIKAR, Tom
#26, BERVAR, Gašper
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#54, KRANJC BREMEC, Juš
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, CERJAK, Jernej
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#72, LAVRIH, Samo
#77, RAKITA, David
#78, LESAR, Lev
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #1, DUKARIČ, Jon [G] #35, HOČEVAR, Žiga Lin [G] #5, JURIĆ, Nikša
#8, BELEC POŽENEL, Gaber
#9, ŽEŽELJ, Anže
#10, SEČEN, Nik
#11, ZUPAN, Leon
#13, KOPAČ, Borna
#14, KONTREC, Tai
#15, ZUPANČIČ, Aljaž
#17, SEVER, Mark
#18, ŽIBERT, Tevž
#19, PIPAN, Lovro
#20, KURET, Bruno
#21, HEBAR, Tian
#22, SMOLNIKAR, Tit
#23, VIVODA, Noah
#26, BOLE, Nik
#29, PETELINKAR, Jan
P Čas G A1 A2 Tip
3 44:15 68 20 63 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 1:50 5 10 EQ
1 4:48 29 5 10 EQ
1 7:02 10 20 SH1
1 7:10 13 9 SH1
1 8:07 9 17 13 SH1
1 10:13 10 29 22 EQ
1 12:22 10 8 EQ
1 13:37 9 17 21 EQ
1 14:02 17 9 13 EQ
2 17:01 13 17 EQ
2 19:10 10 29 EQ
2 20:01 14 15 EQ
2 26:19 17 13 EQ
2 26:26 13 17 EQ
2 26:48 21 17 13 EQ
2 29:47 14 21 18 EQ
3 30:19 15 EQ
3 34:42 10 29 EQ
3 39:30 29 10 SH1
3 40:01 22 21 SH1
P Čas Št. Dolžina Koda
2 22:50 26 2 KNEE
2 25:01 84 2 TRIP
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 6:45 8 2 INTRF
1 14:51 5 2 INTRF
2 25:37 19 2 TRIP
3 38:08 9 2 INTRF
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 45:00 60
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [2] 23:19 1
35 [2] 23:19 [3] 45:00 5

 

Novico s tekme si lahko preberete na tej povezavi

 

 

Hk ECE Celje Team Zagreb
1 REZULTAT 14
7 STRELI 46
#22, BULC, Leonard [G] #70, ZUPANC, Gal [G] #11, ROBEK, Jure
#20, SMOLNIKAR, Tom
#26, BERVAR, Gašper
#50, ČREPINŠEK, Martin
#54, KRANJC BREMEC, Juš
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, RAKUN, Bor
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#69, BLAZINŠEK, Julija
#72, CERJAK, Jernej
#77, RAKITA, David
#78, LESAR, Lev
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #1, ŽDRALOVIĆ, Omar [G] #20, ČAVIĆ, Petar [G] #2, ZOVKO, Hrvoje
#3, VALEČIĆ, Mihael
#4, JURETIĆ, Juraj
#5, FILIPOVIĆ, Borna
#6, SAVIĆ, Borna
#7, ŠMEJKAL, Patrik
#8, VUKADIN, Marko
#9, ZAVRŠKI, Fran
#10, BESTIĆ, Andrej
#11, SLOVINAC, Lovro
#12, TOMICA, Juraj
#13, GORŠIĆ, Roko
#14, STIPKOVIĆ, Leonardo
#15, MANDUŠIĆ, Matej
#16, IDŽAN, Bruno
#17, ŽIGOLIĆ, Matej
#18, SOLDIĆ, Lukas
#19, KAŠPAREK, Filip
#21, SVJETLIČIĆ, Filip
#22, BODIROGA, Luka
P Čas G A1 A2 Tip
1 7:42 69 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
1 1:39 9 5 10 EQ
1 1:48 9 15 EQ
1 3:59 16 13 11 EQ
2 21:46 15 16 EQ
2 22:40 19 9 5 EQ
2 24:11 9 19 EQ
2 28:01 9 22 5 SH1
2 28:45 8 EQ
3 35:25 16 EQ
3 38:07 15 19 9 EQ
3 39:29 6 EQ
3 39:36 16 EQ
3 39:50 21 EQ
3 41:10 22 18 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
2 25:25 86 2 ELBOW
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
2 26:25 8 2 INTRF
2 26:35 13 10 MISC
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [3] 39:30 41
22 [3] 39:30 [3] 45:00 5
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
1 [1] 00:00 [2] 30:00 6
20 [3] 30:00 [3] 45:00 1
Hk ECE Celje HDD Bled
12 REZULTAT 1
39 STRELI 14
#22, EBNER, Bor [G] #70, ZUPANC, Gal [G] #20, SMOLNIKAR, Tom
#26, BERVAR, Gašper
#46, ZIDANŠEK, Tilen
#50, ČREPINŠEK, Martin
#54, KRANJC BREMEC, Juš
#60, CEKUTA, Maks Jure
#63, RAKUN, Bor
#66, KROFL, Anže
#67, KROFL, Žan
#68, PETRONIJEVIČ LEPŠA, Ian
#69, BLAZINŠEK, Julija
#72, LAVRIH, Samo
#77, RAKITA, David
#78, LESAR, Lev
#84, MARINŠEK, Matevž
#86, RAMŠAK, Luka
POSTAVA #44, ULČAR, Matija [G] #3, GOLUB, Anže
#5, LEUSENKO, Nikita
#7, JENKO, Val
#8, KUKOVIČ, Lovro
#11, JOVANOVIČ ŠORN, Gaber
#13, ROGAČ, Filip
#15, ŠPEC, Erik
#23, KURBOS, Val
#33, ROGAČ, Simon
#35, SCHUCHTAR, Endre
#63, VOLOVŠEK, Tibor
#64, VRŠČAJ, Matic
#66, THALER, Andraž
#67, RESNIK, Anže
#87, HROBAT PLEMELJ, Aljaž
P Čas G A1 A2 Tip
1 5:03 86 50 EQ
1 6:12 20 63 EQ
1 13:27 69 PP1
2 20:16 69 EQ
2 26:30 69 EQ
2 27:41 63 68 EQ
3 31:39 69 60 EQ
3 32:01 67 86 EQ
3 35:05 68 20 EQ
3 39:03 20 63 EQ
3 39:20 69 EQ
3 41:23 50 67 EQ
ZADETKI
P Čas G A1 A2 Tip
3 45:29 11 63 EQ
P Čas Št. Dolžina Koda
2 23:04 46 2 TRIP
IZKLJUČITVE
P Čas Št. Dolžina Koda
1 11:33 2 TOO-M
Št. Vstop Izstop Streli
70 [1] 00:00 [2] 30:00 11
22 [3] 30:00 [3] 45:00 3
VRATARJI
Št. Vstop Izstop Streli
44 [1] 00:00 [3] 45:00 39
Back To Top