V Halo Tivoli prihaja Rittner Buam

V torek, 25. februarja, ob 19.15 se bodo naši hokejisti še drugič v štirih dneh pomerili s hokejisti iz južnotirolskega Rittna, ki tokrat gostujejo v Hali Tivoli. V soboto so bili v Ritten Areni po podaljšku boljši zmaji s 3:2.

V tej sezoni je Južnotirolcem uspelo premagati zmaje le na celinskem pokalu, na vseh ostalih tekmah so bili boljši zeleno-beli. Tudi na zadnjem medsebojnem srečanju v soboto zvečer, ko je sicer kazalo, da bodo zmaji v Ljubljano odpeljali tri točke, saj so vodili že z 2:1. A je domačinom v zadnji tretjini uspelo izsiliti podaljšek, v katerem pa so zmaji odločilni zadetek dosegli v 64. minuti.

Novi dvoboj, ki bo nedvomno ponudil odlično hokejsko predstavo, bo v torek, 25. februarja, ob 19.15 v Tivoliju. Vabljeni!