DP U-18, Poraz v Kranju po izenačenem boju vse do 2.tretjine

Danes 29.9 je ekipa U-18 Mladinci odigrala novo tekmo Državnega prvenstva. Zmaji so odšli na gostovanje v Kranj k ekipi HK Triglav.

Začetek je bil dober in zmaji so povedli z 1:0 (strelec: Erič, podaja: Vuk). Vendar so se domačini vrnili v igro in še v 1.tretjini povedli z 1:2. Do konca tretjine so Ljubljančani v igri z igralcem več uspeli izenačiti na 2:2 (strelec: Tomanovič, podaja: Bogomolec).

Avtor: Mitja Pipan

V 2.tretjini smo videli izenačeno borbo. Glavna težave Ljubljančanov so bile izključitve. Zadetkov v tem delu igre ni bilo.

V zadnji tretjini, pa so žal izključitve na strani zelenih zahtevale svoj davek in domačini so postopoma prevzeli vajeti igre v svoje roke. Do konca so zadeli celo trikrat in tekma je bila končana z izzidom 2:5.

Fotogalerijo iz tekme si lahko ogledate na tej povezavi.

Statistiko iz tekme si lahko ogledate na tej povezavi.