skip to Main Content

V nedeljo 17.9 bo Bled ponovno gostil “otvoritveni” turnir selekcij U-8 in U-10 v sezoni.

HK Olimpija se bo turnirja udeležila z dvema ekipama U-10 ter dvema ekipama U-8.

Igralci naj imajo s seboj zelene drese in zelene štucne!

Celoten program dneva

NEDELJA, 17.9.2017
KategorijaŠt.tekmeIgriščeTekmaTermin
U101ABLE 2:VSV 210:00
U102BKHM 2:OLI 210:00
U103CTRI 2:SLA 210:00
U104AMED 2:JES 210:15
U105BVSV 2:KHM 210:15
U106COLI 2:BLE 210:15
U107ATRI 2:JES 210:30
U108BMED 2:SLA 210:30
U109CBLE 2:KHM 210:30
čiščenje ledene ploskve10:45
U1010AVSV 2:OLI 211:00
U1011BMED 2:TRI 211:00
U1012CSLA 2:JES 211:00
U1013ABLE 2:MED 211:15
U1014BVSV 2:TRI 211:15
U1015CSLA 2:KHM 211:15
U1016AOLI 2:JES 211:30
U1017BOLI 1:MED 111:30
U1018CBLE 1:VSV 111:30
čiščenje ledene ploskve11:45
S R E Č E L O V L O T T O12:00
U1019ASLA 1:CEL 112:15
U1020BOLI 1:JES 112:15
U1021CBLE 1:KMH 112:15
U1022ASLA 1:TRI 112:30
U1023BVSV 1:KHM 112:30
U1024CMED 1:JES 112:30
U1025ACEL 1:TRI 112:45
U1026BKHM 1:JES 112:45
U1027CBLE 1:OLI 112:45
čiščenje ledene ploskve13:00
U1028AMED 1:CEL 113:15
U1029BKHM 1:TRI 113:15
U1030CBLE 1:SLA 113:15
U1031AMED 1:VSV 113:30
U1032BOLI 1:SLA 113:30
U1033CJES 1:TRI 113:30
U1034ACEL 1:VSV 113:45
U835BVSV 1:MED13:45
U836COLI 1:JES13:45
čiščenje ledene ploskve14:00
U837ABLE:CEL 114:15
U838BVSV 2:SLA 214:15
U839CTRI 1:SLA 114:15
U840ACEL 1:MED14:30
U841BSLA 2:CEL 214:30
U842CBLE:VSV 114:30
U843AJES:TRI 114:45
U844BCEL 2:OLI 214:45
U845CBLE:MED14:45
U846AJES:SLA 115:00
U847BOLI 2:SLA 215:00
U848COLI 1:TRI 115:00
čiščenje ledene ploskve15:15
U849ABLE:SLA 115:30
U850BVSV 2:TRI 215:30
U851CVSV 1:OLI 115:30
U852ACEL 1:TRI 115:45
U853BTRI 2:CEL 215:45
U854COLI 1:SLA 115:45
U855AMED 1:JES16:00
U856BVSV 2:OLI 216:00
U857CSLA 2:TRI 216:00
U858ACEL 1:VSV 116:15
U859BVSV 2:CEL 216:15
U860COLI 2:TRI 216:15
ZAKLJUČEK TURNIRJA16:30

Ekipa U-10 1

Zbor: 10:30

Tekme:

11:30 OLI 1 – MED 1, igrišče B

12:15 OLI 1 – JES 1, igrišče B

12:45 BLE 1 – OLI 1, igrišče C

13:30 OLI 1 – SLA 1, igrišče B

 

1Dolžan Luka g2008
2Smolnikar Tom2008
3Rožič Martin2008
4Rogl Oskar2008
5Simšič Marcel2008
6Ban Koselj Nik2008
7Poženel Matic2008
8Prašnikar Timotej Tit2008
9Šefman Enej2008
10Železen Jure2008
11Župan Martin2008
12Dolžan Domen2008
13Klešnik Mark2009
TrenerPrusnik Rok
TehničniBan Vladimir

Ekipa U-10 2

Zbor: 9:00

Tekme:

10:00 KHM 2 – OLI 2, igrišče B

10:15 OLI 2 – BLE 2, igrišče C

11:00 VSV 2 – OLI 2, igrišče A

11:30 OLI 2 – JES 2, igrišče A

 

1Kavčič Jon g2009
2Bole Jan g2009
3Košir Lovro2009
4Kuhar Žiga2009
5Vnuk Vid2009
6Žagar Hrovat Filip2009
7Adlešič Taj2009
8Berlic Rok2009
9Cocej Minatti Taj2009
10Čužinov Anatolij2009
11Lavrih Maks2009
12Valenčič Žiga2009
13Zorman Urban2009
14Kokolj Klara2008
TrenerPraprotnik Andraž
TehničniKošir Igor

Ekipa U-8 1

Zbor: 12:45

Tekme:

13:45 OLI 1 – JES, igrišče C

15:00 OLI 1 – TRI 1, igrišče C

15:30 VSV 1 – OLI 1, igrišče C

15:45 OLI 1 – SLA 1, igrišče C

 

1Bole Jan g2009
2Šefman Taj2010
3Vanič Jakob2010
4Novak Marcel2010
5Ivanov Nikolaj2010
6Schuchtar Deniel2010
7Sušnik Nik2010
8Areh Tim2009
9Paškulin Jure2009
10Štrukelj Oliver2009
11Kezele Lev2009
12Sojer Stokić Nik2009
13Čigon Rok2009
TrenerPraprotnik Andraž
TehničniBole

 

 

Ekipa U-8 2

Zbor: 13:45

Tekme:

14:45 CEL 2 – OLI 2, igrišče B

15:00 OLI 2 – SLA 2, igrišče B

16:00 VSV 2 – OLI 2, igrišče B

16:15 OLI 2 – TRI 2, igrišče C

 

1Cerjak Tilen g2010
2Babič Ažbe2010
3Stipanič Anže2010
4Zupan Liam2010
5Kuralt Timon2010
6Areh Maks2011
7Babič Tevž2011
8Brezarič Mateo2011
9Behrič Nik2011
10Šuštar Ten2011
11Trobiš Pavel2011
12Praprotnik Čurič Jan2011
13Golja Matteo2012
TrenerPrusnik Rok
TehničniCerjak Uroš

 

Back To Top