skip to Main Content

 

TOČ – točke, ZM – zmage, ZP – zmaga po podaljšku/kazenskih strelih, PP – poraz po podaljšku/kazenskih strelih, PO – poraz, OT – odigrane tekme, DG – Doseženi zadetki, PG – Prejeti zadetki, RG – razlika v zadetkih

 

 

PozEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
1HK SŽ Olimpija124000436729
2HDK Maribor930025361620
3HK MK Bled93001420128
4HD Hidria Jesenice93002523185
4Team Zagreb93002523185
6HK Slavija Junior93002531283
7HK Triglav62003532293
8EC KAC31003421201
9HDD Bled3100341146-35
10HK True Celje0000551857-39
Back To Top