skip to Main Content
TOČ – točke, ZM – zmage, ZP – zmaga po podaljšku/kazenskih strelih, PP – poraz po podaljšku/kazenskih strelih, PO – poraz, OT – odigrane tekme, DG – Doseženi zadetki, PG – Prejeti zadetki, RG – razlika v zadetkih
PozEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
1HK SŽ Olimpija7923423321296564
2Rittner Buam7020345321447668
3HC Pustertal6921227321277354
4S.G. Cortina5913766321148232
5HDD Acroni Jesenice5514459321139320
6VEU Feldkirch551461103112010812
7HC Fassa551623113299954
8MS Asiago54144410321129418
9EHC Lustenau53143510321189622
10WSV Weihenstephan5116111432103106-3
11Red Bull Juniors50142412321298643
12EK Zeller Eisbaren47141314321151114
13HC Valgardena4512331432108118-10
14EC Kitzbuhel36941183287110-23
15EC KAC II32824183277114-37
16Vienna Capitals Silver25623213281135-54
17EC Bregenzerwald23621223186152-66
18Steel Wings Linz3011303238186-148
Back To Top