skip to Main Content
TOČ – točke, ZM – zmage, ZP – zmaga po podaljšku/kazenskih strelih, PP – poraz po podaljšku/kazenskih strelih, PO – poraz, OT – odigrane tekme, DG – Doseženi zadetki, PG – Prejeti zadetki, RG – razlika v zadetkih
PozEkipaTOČKEZMZPPPPOOTDGPGRG
1HC Fassa133001418126
2VEU Feldkirch12300031037
3EK Zeller Eisbaren820013981
4EC Kitzbuhel41002312120
5EC Bregenzerwald310023880
6Steel Wings Linz0000441024-14
Back To Top