Poraz v Linzu po kazenskih strelih

Naši fantje so gostovali v Linzu in klonili po izvajanju kazenskih strelov s 3:2. ekipi se v rednem delu v letošnji sezoni še nista pomerili.

Zmaji so tokrat pokazali odlično igro, a so z nekaj smole domov odpeljali le eno točko. Po dveh zadetkih domače ekipe v prvi tretjini so imeli so številne lepe priložnosti, a je vratar Tirronen zanesljivo branil mrežo. Tik pred koncem druge tretjine so zmaji znižali zaostanek z golom Luke Kalana, v zadnji tretjini pa je za izenačenje poskrbel Chris Dodero.

Spremljali smo podaljšek, ki ni dal zmagovalca. V izvajanju kazenskih strelov pa so bili uspešnejši Avstrijci.

Naslednja tekma čaka zmaje že v nedeljo, 27. novembra, ob 17.30, ko v Halo Tivoli ponovno prihaja EC VSV.