Polfinale Pokala Slovenije

V letošnjem polfinalu Pokala Slovenije so se naši fantje pomerili z večnimi tekmeci iz Jesenic, ki so v loteriji kazenskih strelov z 1:0 premagali naše fante.

Žreb je nanesel, da ste se letos najboljši slovenski ekipi pomerili že v polfinalu Pokala Slovenije. Derbi je vedno zgodba zase, ima poseben naboj in tudi tokrat ni bilo drugače. Zmaji so začeli odločno, napadali, a plošček ni našel poti v mrežo vratarja Usa.

V prvi in drugi tretjini smo videli neka lepih priložnosti in akcij, celo gol Marka Čepona, ki pa so ga sodniki razveljavili. V zadnji tretjini smo ponovno spremljali napeto igro, tudi nekaj trših prijemov. Napeto je bilo do zadnje sekunde, a gola nismo videli in spremljali smo podaljšek, ki ni prinesel odločitve. O zmagovalcu so odločali kazenski streli, v katerih so bili z 1:0 uspešnejši Jeseničani.

Statistiko s tekme bi lahko ogledate na tej povezavi.