↑ Return to O klubu

Naši igralci v drugih klubih

Hokejski klub Olimpija v takšno obliki, kot je danes, obstaja uradno od leta 2004. Že pred tem je mladinski hokej znotraj različnih imen in organizacij kluba Olimpije deloval in se razvijal.

Tekom vseh teh let je skozi hokejsko šolo Olimpije prešlo mnogo hokejistov, med katerimi ni bilo malo takšnih z uspešno, odmevno in dolgo hokejsko kariero.

Na vse te naše hokejiste smo zelo ponosni in veseli smo, da so še danes vzor našim mladim upom, ki se ravno med prebiranjem teh vrstic potijo na Tivolskem ledu, uživajo ob hokejski igri ter upravičeno sanjajo o bodočem življenju hokejista.

V tej rubriki posebej izpostavljamo in na kratko predstavljamo igralce, ki so bili deležni vzgoje hokejske šole Olimpije in so še danes aktivni v članskih konkurencah svojih klubov. Prav na vse smo zelo ponosni. Seznam je razvrščen po abecednem redu. Podrobnosti o posameznih igralcih lahko preberete s klikom na ime igralca.

EBEL Liga

DEL – 1.Nemška liga