Olimpijin mladinski pogon ima tako dolgo tradicijo, kot jo ima članski hokej v Ljubljani. Čeprav HK Olimpija v takšni obliki kot je danes, obstaja od leta 2004, je iz Olimpijen hokejske šole prišlo veliko uspešnih slovenskih hokejistov z uspešno, odmevno in dolgo hokejsko kariero.

Na vse naše hokejiste smo zelo ponosni in veseli nas, da so danes vzor našim mladim upom, ki se potijo na tivolskem ledu in si nabirajo hokejskega znanja ter izkušenj.

V tej rubriki na kratko predstavljamo igralce, ki so šli skozi hokejsko šolo Olimpije in so še danes aktivni v članskih konkurencah svojih klubov, na vse smo zelo ponosni. Seznam je razvrščen po abecednem redu. Podrobnosti o posameznih igralcih lahko preberete s klikom na ime igralca.

EBEL Liga

DEL – 1.Nemška liga

AHL

Erste liga Madžarska