skip to Main Content

V soboto in nedeljo 5. in 6. novembra bosta selekciji U-7 in U-9 sodelovali na mednarodnem turnirju v Zalogu. Selekcija U-9 bo na turnirju sodelovala z dve ekipama v tekmovalnem turnirju, selekcija U-7 pa bo sodelovala z eno ekipo na prijateljski tekmi s sovrstniki.

Igralci ekip U-9 se zberejo pri slačilnicah eno uro pred pričetkom prve tekme po razporedu spodaj. 

Igralci ekipe U-7 se zberejo pred dvorano v soboto 5.11 ob 12.00 že oblečeni v hokejsko opremo (pripravljeni za takojšen odhod na led)

Člani ekip po selekcijah:

 

HK Olimpija 1 U-9HK Olimpija 2 U-9HK Olimpija U-7
Jon Kavčič             GJan Bole                   GAžbe Babič
Oskar RoglLuka DolžanTilen Cerjak
Jure ŽelezenMark KlešnikNikolaj Ivanov
Timotej Tit PrašnikarLovro KoširMatej Jeras
Enej ŠefmanVid VnukDaniel Schuchtar
Marcel SimšičŽiga ValenčičAnže Stipanič
Nik Ban KoseljMaks LavrihNik Sušnik
Martin RožičFilip Žagar HrovatTaj Šefman
Domen DolžanMatija JamnikJakob Vanič
Tom SmolnikarTaj AdlešičMaks Areh
Žiga KuharMarcel Novak
Tevž Babič
Mateo Brezarič
Jan Mušič
Ten Šuštar

Pravila tekmovanja (za U-9):

  • Na turnirju sodeluje 12 ekip, ki so razdeljene v dve skipini po 6 ekip
  • V skupini vsaka ekipa igra z vsako ekipo
  • V nadaljevanju nato igrajo ekipe v razigravanju po sistemu: prvi dve ekipi iz vsake skupine igrajo za skupna mesta 1-4, naslednji dve ekipi iz vsake skupine igrajo za mesta 5-8,…
  • Igra se odvija na 1/3 igrišča, 3 igralci v polju + vratar., dolžina srečanja je 26.minut v predtekmovanju in 30 minut v razigravanju
  • Vsaka ekipa ima za vsako tekmo v naprej določene trojke, ki se ne smejo spreminjati med tekmo, tretja trojka igralcev ima obvezno rezervo
  • In na koncu najbolj POMEMBNO PRAVILO: Uživajte na polno in dajte vse od sebe!!!

Sodelujoče ekipe (za U-9):

Skupina A: HK Slavija Junior 1, HK Olimpija 2, KHL Zagreb, HK MK Bled, KHL Medveščak 1, HC Bolzano Juniper

Skupina B: Szigeti Bikak (Madž), HD Jesenice Mladi, EC KAC, , HK Olimpija 1, KHL Medveščak 2, HK Slavija Junior 2

 

Rezultate tekme in ostale zadeve lahko spremljate na tej povezavi.

Urnih vseh aktivnosti dogodka za 1.dan  lahko vidite na tej povezavi.

Urnih vseh aktivnosti dogodka za 2.dan  lahko vidite na tej povezavi.

 

 

Back To Top