«

»

Razporeditev tekem turnirja v Kromerižu za U-8 in U-10 selekcijo ter ostali podatki

 

Odhod bo v TOREK 26.12.2017,

Zbor 12.00

Odhod 12.30 pred dvorano Tivoli

Prihod v Ljubljano v petek 29.12.2017 v večernih urah (odhod iz Kromeriža po zadnji tekmi)

 

Prireditelj pripravlja turnir v treh kategorijah:

Letnik 2008 in mlajši  igrajo na celo igrišče 5 proti 5 + vratar.

Letnik 2009  in mlajši igrajo v tretjini 3 proti 3 + vratar, z A in B ekipo.

 

DOKUMENTI
Igralci morajo imeti s seboj osebni dokument (potni list ali osebno izkaznico) in kartico mednarodnega zdravstvenega zavarovanja.
PLAČILO
Stroške prevoza, nastanitve in prehrane v višini 145,00 EUR poravnate pred odhodom pri trenerju Juretu Vnuku.
Stroške kotizacije plača HK Olimpija.
OBLAČILA
Poleg hokejske opreme in toplih oblek naj imajo otroci tudi čim več klubskih oblačil, da bomo predstavljali HK Olimpija v čim lepši luči.
FLOORBALL
V kolikor imajo otroci Floorball palice, naj jih vzamejo s seboj. Nekaj rezervnih palic bo vzel s seboj trener Jure Vnuk. Ne pozabite na superge!
Za dodatne informacije lahko pokličete trenerja Jureta Vnuka na 051 858 808.

 

 

 

 

27.12. Turnir letnikov 2009 in mlajših

7:00 – 7:45 HK Kroměříž – HC Zubr
7:45 – 8:30 HC Orli – HK Partizan
8:30 – 8:45 Rolba
8:45 – 9:30 HK Olimpija – MHKM Skalica
9:30 – 10:15 HK Kroměříž – HC Orli
10:15 – 10:30 Rolba
10:30 – 11:15 HK Partizan – MHKM Skalica
11:15 – 12:00 HC Zubr – HK Olimpija
12:00 – 12:15 Rolba
12:15 – 13:00 Kroměříž – MHKM Skalica
13:00 – 13:45 HC Zubr – HK Partizan
13:45 – 14:00 Rolba

27.12. Turnir letnikov 2008

14:00 – 15:00 HK Kroměříž – HC Zubr
15:00 – 16:00 HC Orli – HK Partizan
16:00 – 16:15 Rolba
16:15 – 17:15 HK Olimpija – MHKM Skalica
17:15 – 18:15 HK Kroměříž – HC Orli
18:15 – 18:30 Rolba
18:30 – 19:30 HC Zubr – HK Olimpija
19:30 – 20:30 HK Kroměříž – MHKM Sklica
20:30 – 20:45 Rolba
20:45 – 21:45 HC Zubr – HK Prtizan

28.12. Turnir letnikov 2009 in mlajših

7:00 – 7:45 HC Orli – HK Olimpija
7:45 – 8:30 HK Kroměříž – HK Partizan
8:30 – 8:45 Rolba
8:45 – 9:30 HC Orli – MHKM Skalica
9:30 – 10:15 HK Partizan – HK olimpija
10:15 – 10:30 Rolba
10:30 – 11:15 HC Zubr – HC Orli
11:15 – 12:00 HK Kroměříž – HK Olimpija
12:00 – 12:15 Rolba
12:15 – 13:00 HC Zubr – MHKM Skalica
13:00 – 13:15 Rolba

28.12. Turnir letnikov 2008

 

13:00 – 14:00 HC Zubr – HK Partizan
14:00 – 15:00 HC Orli – HK Olimpija
15:00 – 15:15 Rolba
15:15 – 16:15 HK Kroměříž – HK Partizan
16:15 – 17:15 HC Orli – MHKM Skalica
17:15 – 17:30 Rolba
17:30 – 18:30 HK Partizan – HK Olimpija
18:30 – 19:30 HC Zubr – HC Orli
19:30 – 19:45 Rolba
19:45 – 20:45 HK Kroměříž – HK Olimpija
20:45 – 21:45 HC Zubr – MHKM Skalica

29.12. Turnir letnikov 2009 in mlajših

8:00-8:45 Tekma za 5.mesto
8:45-9:30 Tekma za 3.mesto
9:30-9:45 Rolba
9:45-10:30 Finale
10:30-11:00 Razglasitev
11:00-11:30 Rolba

29.12. Turnir letnikov 2008

11:30-12:30 Tekma za 5.mesto
12:30-13:30 Tekma za 3.mesto
13:30-13:45 Rolba
13:45-14:45 Finale
14:45-15:15 Razglasitev

Translate »