skip to Main Content

V soboto in nedeljo 3. in 4. decembra bo na Bledu organiziran Miklavžev turnir na Bledu. Turnir sicer sodi v turnirje pod okriljem HZS, vendar so ga organizatorji (HDD Bled) v letošnji sezoni zaradi posebne priložnosti (sovpada se s praznovanjem Miklavža) razširili na mednarodno raven ter razširili na dva dni.

HK Olimpija bo na turnirju nastopala s 4 ekipami. Razpored igralcev po ekipah je spodaj.

Igralci naj na tekmo prinesejo zelen tekmovalni dres ter zelene štucne (kdor jih ima). V primeru odsotnosti prosimo, da nujno o tem obvestite trenerje, da bodo lahko pravočasno popolnili prazna mesta.

Pozor: Dve ekipi nastopata v soboto, drugi dve pa v nedeljo

Zbor igralcev je 1 uro pred pričetkom prve tekme, kar pomeni:

Sobota U10 – zbor 10.45

Sobota U8 – zbor 11.25

Nedelja U10 – zbor 10.45

Nedelja U8 – zbor 11-45

 

SOBOTA HK Olimpija (U10) NEDELJA HK Olimpija (U10)
1 Bulc Leonard g 2007 1 Hebar Gal g 2007
2 Ban Koselj Nik 2008 2 Prašnikar Timotej Tit 2008
3 Bogomolec Tai 2007 3 Purkat Jon 2007
4 Cerjak Jernej 2007 4 Rakun Bor 2007
5 Dolžan Domen 2008 5 Rogl Oskar 2008
6 Dolžan Luka 2008 6 Rožič Martin 2008
7 Huč Julijan 2007 7 Schuchtar Zoltan 2007
8 Jamnik Matija 2008 8 Simšič Marcel 2008
9 Kurbos Val 2007 9 Smolnikar Tom 2008
10 Lavrih Samo 2007 10 Šebenik Alex 2007
11 Lesar Lev 2007 11 Šefman Enej 2008
12 Okorn Gašper 2007 12 Tomc Maks 2007
13 Petronijevič Lepša Ian 2007 13 Trobiš Marko 2007
14 Poženel Matic 2008 14 Železen Jure 2008
Trener Prusnik Rok 15 Župan Martin 2008
Tehnični Ban Vladimir Trener Vnuk Jure
Tehnični Šebenik Uroš
SOBOTA HK Olimpija (U8) NEDELJA HK Olimpija (U8)
1 Bole Luka Jan g 2009 1 Kavčič Jon g 2009
2 Adlešič Taj 2009 2 Kuhar Žiga 2009
3 Areh Tim 2009 3 Novak Marcel 2010
4 Babič Ažbe 2010 4 Paškulin Jure 2009
5 Berlic Rok 2009 5 Schuchtar Deniel 2010
6 Cerjak Tilen 2010 6 Sušnik Nik 2010
7 Cocej Minatti Taj 2009 7 Šefman Taj 2010
8 Čigon Rok 2009 8 Štrukelj Oliver 2009
9 Čužinov Anatolij 2009 9 Valenčič Žiga 2009
10 Ivanov Nikolaj 2010 10 Vanič Jakob 2010
11 Klešnik Mark 2009 11 Vnuk Vid 2009
12 Kokolj Klara 2008 12 Volovšek Brin 2009
13 Košir Lovro 2009 13 Zorman Urban 2009
14 Lavrih Maks 2009 14 Žagar Filip 2009
Trener Praprotnik Andraž Trener Burazin Andraž
Tehnični Cerjak Uroš Tehnični Šefman Mitja

 

Razpored tekem za Soboto:

sobota

Razpored tekem za nedeljo

nedelja

Back To Top