V soboto in nedeljo 3. in 4. decembra bo na Bledu organiziran Miklavžev turnir na Bledu. Turnir sicer sodi v turnirje pod okriljem HZS, vendar so ga organizatorji (HDD Bled) v letošnji sezoni zaradi posebne priložnosti (sovpada se s praznovanjem Miklavža) razširili na mednarodno raven ter razširili na dva dni.
HK Olimpija bo na turnirju nastopala s 4 ekipami. Razpored igralcev po ekipah je spodaj.
Igralci naj na tekmo prinesejo zelen tekmovalni dres ter zelene štucne (kdor jih ima). V primeru odsotnosti prosimo, da nujno o tem obvestite trenerje, da bodo lahko pravočasno popolnili prazna mesta.
Pozor: Dve ekipi nastopata v soboto, drugi dve pa v nedeljo
Zbor igralcev je 1 uro pred pričetkom prve tekme, kar pomeni:
Sobota U10 – zbor 10.45
Sobota U8 – zbor 11.25
Nedelja U10 – zbor 10.45
Nedelja U8 – zbor 11-45
SOBOTA | HK Olimpija (U10) | NEDELJA | HK Olimpija (U10) | |||
1 | Bulc Leonard g | 2007 | 1 | Hebar Gal g | 2007 | |
2 | Ban Koselj Nik | 2008 | 2 | Prašnikar Timotej Tit | 2008 | |
3 | Bogomolec Tai | 2007 | 3 | Purkat Jon | 2007 | |
4 | Cerjak Jernej | 2007 | 4 | Rakun Bor | 2007 | |
5 | Dolžan Domen | 2008 | 5 | Rogl Oskar | 2008 | |
6 | Dolžan Luka | 2008 | 6 | Rožič Martin | 2008 | |
7 | Huč Julijan | 2007 | 7 | Schuchtar Zoltan | 2007 | |
8 | Jamnik Matija | 2008 | 8 | Simšič Marcel | 2008 | |
9 | Kurbos Val | 2007 | 9 | Smolnikar Tom | 2008 | |
10 | Lavrih Samo | 2007 | 10 | Šebenik Alex | 2007 | |
11 | Lesar Lev | 2007 | 11 | Šefman Enej | 2008 | |
12 | Okorn Gašper | 2007 | 12 | Tomc Maks | 2007 | |
13 | Petronijevič Lepša Ian | 2007 | 13 | Trobiš Marko | 2007 | |
14 | Poženel Matic | 2008 | 14 | Železen Jure | 2008 | |
Trener | Prusnik Rok | 15 | Župan Martin | 2008 | ||
Tehnični | Ban Vladimir | Trener | Vnuk Jure | |||
Tehnični | Šebenik Uroš | |||||
SOBOTA | HK Olimpija (U8) | NEDELJA | HK Olimpija (U8) | |||
1 | Bole Luka Jan g | 2009 | 1 | Kavčič Jon g | 2009 | |
2 | Adlešič Taj | 2009 | 2 | Kuhar Žiga | 2009 | |
3 | Areh Tim | 2009 | 3 | Novak Marcel | 2010 | |
4 | Babič Ažbe | 2010 | 4 | Paškulin Jure | 2009 | |
5 | Berlic Rok | 2009 | 5 | Schuchtar Deniel | 2010 | |
6 | Cerjak Tilen | 2010 | 6 | Sušnik Nik | 2010 | |
7 | Cocej Minatti Taj | 2009 | 7 | Šefman Taj | 2010 | |
8 | Čigon Rok | 2009 | 8 | Štrukelj Oliver | 2009 | |
9 | Čužinov Anatolij | 2009 | 9 | Valenčič Žiga | 2009 | |
10 | Ivanov Nikolaj | 2010 | 10 | Vanič Jakob | 2010 | |
11 | Klešnik Mark | 2009 | 11 | Vnuk Vid | 2009 | |
12 | Kokolj Klara | 2008 | 12 | Volovšek Brin | 2009 | |
13 | Košir Lovro | 2009 | 13 | Zorman Urban | 2009 | |
14 | Lavrih Maks | 2009 | 14 | Žagar Filip | 2009 | |
Trener | Praprotnik Andraž | Trener | Burazin Andraž | |||
Tehnični | Cerjak Uroš | Tehnični | Šefman Mitja |
Razpored tekem za Soboto:
Razpored tekem za nedeljo