Mlajši dečki so dosegli novo zmago

V soboto 29. oktobra je bil na sporedu nov krog v tekmovanju U-13. Naši zmaji so se odpravili v Zalog.

Po nekaj neuspešnih uvodnih tekmah, so naši igralci v prejšnjem krogu dosegli prvo zmago. Tokrat so se odpravili k ekipi, ki je prav tako slabše vstopila v sezono in upali smo na nov uspeh naših zmajev in točno to se je tudi zgodilo….

Mreže so na začetku tekme nekaj časa mirovale, nato pa so mladi zmaji zadeli v 14. minuti in na prvi odmor sta ekipi odšli z minimalnim vodstvom naših. Več zadetkov smo videli v drugi tretjini. Takoj v uvodu so naši povišali prednost 2:0 s čimer so dobili dodaten zalet. Sredi tretjine je vodstvo naših znašalo že 3:0, čisto na koncu druge tretjine pa so naši zadeli še enkrat in s 4:0 je bila tu tekma bržkone odločena.

Do konca tekme je bila sicer še cela tretjina, a tudi v zadnji tretjini so naši dobro kontrolirali rezultat. Dosegli so še en zadetek in s 5:0 dosegli zanesljivo zmago.

Bolj težka tekma pa naše čaka naslednji vikend, ko v Tivoli prihaja ekipa KAC.

Nekaj fotografij s tekme si lahko ogledate na tej povezavi.