Mlajši dečki počasi zaključujejo redni del državnega prvenstva

Mlajši dečki (u-13) so v soboto 8. februarja odigrali svojo predzadnjo tekmo v rednem delu prvenstva. Že prej so si v rednem delu zagotovili 2. mesto, to pa so danes z zmago le še potrdili. V Tivoli so pripotovali Celjani.

Zmaji so sicer nastopili v okrnjeni sestavi, saj so igralci letnika 2008 nastopali na U-12 turnirju v Zagrebu. A kljub temu naši večjih težav s Celjani niso imeli. Prvi zadetek je padel v začetku 3. minute. Nekaj časa so se nato gostje dobro upirali. Drugi zadetek je padel proti koncu prve tretjine, v drugi tretjini pa smo nato videli le še en zadetek. A izkazalo se je, da imajo gostje moči le za prvi dve tretjini. V zadnji tretjini so si zadetki vrstili eden za drugim. Tekma se je končala z zmago naših 8:0.

Našim mladim hokejistom je tako preostala le še en tekma v rednem delu prvenstva. Naslednjo soboto jo bodo odigrali v Zalogu. Nato pa sledi četrtfinale, ki se bo začelo s torkom 3. marca. Nasprotnik zmajev v četrtfinalu bo ekipa Slavije.

Seznam nastopajočih igralcev si lahko ogledate na tej povezavi.

Sicer lahko celotno dogajanje v kategoriji mlajših dečkov spremljate na tej povezavi.