skip to Main Content
PozEkipaODIPOVPRTOČZMZPPPPORG
1HK True Celje172.8244816001129
2EC KAC182.222401301483
3HKMK Bled172.059351013368
4EC VSV181.944351110645
5HK SŽ Olimpija u-13 21/22181.778321010745
6HK Slavija Junior181.72231831617
7HK Triglav181.0561960111-33
8HD Hidria Jesenice181.0001860012-29
9HDK Maribor170.353620015-129
10HDD Bled170.000000017-196
Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

Redni del 2021/22 IHL U-13

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

IHL U-13 2021/22 Končnica

U-13 podeliitev medalj sezona 2021/22

U-13 8.-10.4.2022 Turnir Jindrchuv Hradec

U-13 IHL 15.3.2022 EC VSV – HK SŽ Olimpija 2:5

U-13 IHL 6.3.2022 HK SŽ Olimpija – EC VSV 4:3

U-13 IHL 4.3.2022 EC VSV – HK SŽ Olimpija 8:7 (OT)

U-13 IHL 12.2.2022 HDD Bled – HK SŽ Olimpija 1:10

U-13 IHL 11.2.2022 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 1:6

U-13 IHL 7.2.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 12:4

U-13 IHL 22.1.2022 HK SŽ Olimpija – EC VSV 4:6

U-13 IHL 15.1.2022 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 2:3 (SO)

U-13 IHL 18.12.2021 HK SŽ Olimpija – HK True Celje 2:4

U-13 IHL 11.12.2021 HDK Maribor – HK SŽ Olimpija 3:10

U-13 IHL 8.12.2021 HK SŽ Olimpija – EC KAC 4:10

U-13 IHL 27.11.2021 HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija 2:5

U-13 IHL 13.11.2021 HK SŽ Olimpija – HDD Bled, 16:2

U-13 IHL 6.11.2021 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 6:7

U-13 IHL 23.10.2021 HK SŽ Olimpija – HK Triglav 10:1

U-13 IHL 16.10.2021 EC VSV – HK SŽ Olimpija 10:6

U-13 IHL HK True Celje – HK SŽ Olimpija 6:3

U-13 IHL 2.10.2021 HK SŽ Olimpija – HDK Maribor 12:7

U-13 IHL 25.9.2021 HK SŽ Olimpija – EC KAC 2:7

U-13 Profilne fotografije 2021/22

U-12 Prijateljska 11.9.2021 HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija

U-13 Prijateljska tekma 1.9.2021 HK SŽ Olimpija – HK MK Bled

U-13, Pripravljalna tekma 27.8.2021, HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice

U-13 IHL HK True Celje – HK SŽ Olimpija 6:3, video posnetek celotne tekme

 

Nadaljevanje treningov po praznikih

S petkom, 22.4.2022 zaključujemo posezonske suhe treninge in sezono 2021/22. Zaradi zasedenosti dvorane Tivoli, se treningi začnejo v ponedeljek, 9.5.2022. Spiski igralcev in trenerjev selekcij za novo sezono, bodo pravočasno objavljeni na spletni strani. Trenerji bodo igralce obveščali tudi prek…

Ekipa U-13 se zadovoljna vrača s turnirja na Češkem

Ta konec tedna je naša ekipa U13 sodelovala na turnirju Spring Cup 2022 na Češkem. Poleg našega kluba je na turnirju sodelovalo tudi pet najboljših čeških U13 ekip – Slavija Praga, Vitkovice, Chomutov, Bukac school, HC Strelci. “Na turnir je…

Vabilo za prijavo na turnir Spring Cup 2022, Jindrichuv Gradec, 9-10.4.2022 za letnik 2009 in mlajše – PRIJAVE ZAPRTE

HK SŽ Olimpija vabi ekipo U-13 (letnik 2009 in mlajše) na turnir Spring Cup 2022, Jindrichuv Gradec, 9-10.4.2022. Nastopajo (Slavija Praga, Vitkovice, Chomutov, Bukac school, HC Strelci). Cena turnirja je 200,00 eur po osebi. Cena vsebuje prevoz, spanje in prehrano…

Najava turnirjev za mlajše selekcije po koncu sezone – POPRAVEK!

Selekcija 2009 in mlajši bo nastopila na turnirju Spring Cup 2022, Jindrichuv Gradec, 9-10.4.2022. Nastopajo (Slavija Praga, Vitkovice, Chomutov, Bukac school, HC Strelci). Spisek igralcev bosta določila trenerja. Cena turnirja je 200,00 eur po osebi. Cena vsebuje prevoz, spanje in…

Mlajši dečki se niso uvrstili v polfinale

V torek 15. marca je bila na sporedu tretja – odločilna tekma naših mladih dečkov v četrtfinalnem dvoboju z ekipo EC VSV. Na prejšnjih dveh tekmah smo videli izenačen dvoboj, v katerem so bili naši morebiti celo boljši nasprotnik z…

Navodila mlajših igralcem za ogled članskih tekem v končnici

Vse klubske mlajše selekcije vabljene na ogled tekem četrtfinala lige ICE, vsi naši člani so že pred sezono prejeli sezonske vstopnice za ogled tekem članske ekipe. Selekcije ekip od Hokej šole do U19 se zberejo pred Službenim vhodom in se v spremstvu…

Mlajši dečki so v četrtfinalni seriji izenačili na 1:1

Mlajši dečki so že zakorakali v končnico letošnjega IHL prvenstva. Spomnimo, da je Olimpija po rednem delu zasedla 5. mesto, kar pomeni, da se v četrtfinalnem obračunu meri z ekipo Beljaka, ki je redni del prvenstva končala na 4. mestu.…

Predviden program dela za mlajše selekcije

Predvideni program dela po sekcijah do začetka nove sezone na ledu. Hokejska Šola, Zmajčki- Malčki. Treningi na ledu se nadaljujejo do konca tekoče sezone, ki se konča konec meseca Aprila. Suhi treningi se začnejo po prvomajskih praznikih in trajajo do…

Mlajši dečki so še z dvema zmagama zaključili redni del prvenstva

V zaključku tega tedna sta bili na sporedu še zadnji dve tekmi v rednem delu sezone za naše mlajše dečke. Obe tekmi sta bili sicer na sporedu v gostovanju, a rezultatsko gledano sta bili tekmi proti slabše uvrščenim ekipam, tako…

V dvojnem programu so bili čez vikend mlajši dečki polovično uspešno

Sedaj, ko se približuje konec rednega dela državnega prvenstva, morajo ekipe “po hitrem postopku” odigrati od prej zamujene tekme. Tako je naše najmlajše tekmovalne zmaje ta vikend čakal dvojni program V soboto so se odpravili na Bled k ekipi HKMK…

Mlajši dečki so tekma na Bledu odločili šele po kazenskih strelih

V soboto 15. januarja so naši najmlajši tekmovalni zmaji (selekcija u-13) odigrali novo tekmo. Prvotno bi sicer morali nastopiti v Kranju, a ker so Kranjčani zaradi zdravstvenih razlogov morali tekmo odpovedati, so naši mladi zmaji izkoristili čas ter odigrali zaostalo…

Navodila klubskega zdravnika ob okužbi s covid-19 in navodila za vrnitev na treninge

Glede na čedalje višje število okužb je naš klubski zdravnik Tom Cvetkovič, dr. med, pripravil nekaj navodil in izhodišč za igralce, ki so preboleli covid-19: 1) POTRJENA OKUŽBA – 10 dni izolacije. Za povratek na treninge potrebuje prebolevnik negativen HAT.…

Pravila vrnitve na treninge za igralce, ki so preboleli Covid-19

Igralci, ki prebolijo Covid-19 naj pred začetkom trenirjanja opravijo pregled pri osebnem zdravniku. Igralci lahko s treningi pričnejo s pisno privolitvijo zdravnika ter pisno izjavo staršev, da prevzamejo vso odgovornost za morebitne posledice treniranja po preboleli okužbi. Podrobnejši pregled navodil…

Poziv igralcem in staršem k doslednemu upoštevanju covid-19 določil

Zaradi povečanja Covid-19 okužb pozivamo vse igralce, starše in člane HK SŽ Olimpija k doslednemu upoštevanju Covid-19 določil. Prosimo, da ob znakih okužb ne hodite na treninge, o tem in o potrjenih okužbah redno in pravočasno obveščate trenerje. Navodila in…

Mlajši dečki so v zadnjih dneh odigrali dve tekmi

Naša najmlajša tekmovalna selekcija (u-13) je v zadnjih dneh odigrala kar dva tekmi. Najprej je bila med tednom na sporedu tekma z ekipo KAC. Tekma bi morala biti odigrana že prejšnji vikend, a je bila prestavljena. Namreč dogovorjeno je bilo,…

Protokol obiskovanja članskih in nečlanskih tekem

Za vse domače tekme vseh selekcij velja sledeči protokol; Članska ekipa; skladno z varnostnim načrtom in smernicami NIJZ. Mlajše ekipe, vključno z ekipo, ki igra članski hokej; Vstop za starše in navijače je omogočen na Vzhodno tribuno. Na vstopu varnostnik…

Manjkajoči zdravniški pregledi – Obvestilo igralcem U-13

Igralce selekcije U-13 pozivamo, da najkasneje do 5.decembra v pisarno dostavijo potrdilo o opravljenem zdravniškem pregledu (poziv velja za tiste, ki tega še niso storili).    

Mestni derbi v kategoriji u-13 je pripadel našim fantom

V soboto 27. novembra je bila na vrsti nova tekma v prvenstvu kategorije u-13. Naši zmaji so se opravili v Zalog. Z ekipo Slavije so naši fantje na začetku prvenstva že igrali. Takrat so bili naši boljši 10:4. A vmes…

Najavljen turnir U-12 in U-13 na češkem je zaradi premajhnega števila prijav odpovedan

Zaradi premajhnega interesa se selekcija HK SŽ Olimpija ne bo udeležila turnirja Christmas Cup 2021. Most & Blina na Češkem (najavljenega spodaj)     Med 13. in 15. decembrom bo na Češkem potekal turnir selekcij u-12 in u-13. V klubu…

Mlajši dečki so z “domačimi” HDD Bled dosegli novo zmago

V soboto 13.novembra je potekal nov krog v tekmovanju u-13. Tokrat so zmaji igrali doma in v goste so prišli hokejisti iz ekipe HDD Bled. V resnici marsikateremu “blejskemu” hokejistu ni bilo potrebno potovati daleč, saj namreč v letošnji sezoni…

Pravila vstopa v Halo Tivoli

Glede na epidemiološke razmere in nove ukrepe za zajezitev epidemije je: v Hali Tivoli obvezna uporaba zaščitnih mask (kirurških ali FFP2), obvezno razkuževanje rok ob vstopu v Halo Tivoli in upoštevanje opozoril receptorjev in ostalih zaposlenih JZ Šport Ljubljana. V primeru bolezni…

Obvestilo igralcem glede samotestiranja

Vsi igralci od 12. leta se morajo samotestirati. Potrdilo naj si natisnejo (če nimajo možnosti lahko dokument dobijo v pisarni ali pri trenerju) in redno izpolnjujejo. Dokument je na voljo na tej povezavi. Dokument morajo imeti s seboj na trening…

Mlajši dečki so dobili večni derbi na Jesenicah

Sobota 6.11 je prinesla nov krog v tekmovanju U-13. Tokrat so se naši mladi zmaji odpravili na Jesenice. Četudi se ekipi trenutno ne nahajata na vrhu lestvice, so medsebojni derbiji vedno zanimivi in tudi tokrat je bilo tako. Ekipi sta…

Mlajši dečki so doma zabeležili zanesljivo zmago

V soboto 23.oktobra je bil na sporedu nov krog v tekmovanju u-13. V Tivoli je prišla ekipa iz Kranja. Naši mladi zmaji so v zadnjih tekmah doživeli nekaj porazov in ekipa se je na lestvici že premaknila v spodnji del…

Mlajši dečki v Avstriji niso bili uspešni

V soboto 16.oktobra je bil na sporedu nov krog v tekmovanju IHL u-13. Naši najmlajši tekmovalni zmaji so se odpravili v Beljak. Zmaji so v Beljak odšli po dveh zaporednih porazih in upali smo, da bo ekipa VSV pravšnja za…

Obrazec za soglasje staršev za Covid testiranje otrok

V okviru tekmovanje se v določenih primerih zahteva izpolnjevanje PCT pogojev (primer: tekma v tujini). V primerih, ko se Covid-19 testiranje izvaja s strani kluba, morajo starši oz. skrbniki predhodno podpisati soglasje, saj brez tega testiranje ni možno opraviti. Izpolnjene…

Upoštevanje PCT in podobnih pravil pri izvedbi tekmovanj in treningov

Za tekmovanja in treniranja vseh mlajših selekcij je potrebno upoštevati vsa navodila trenerjev, panožne zveze, NIJZ in odloke vlade RS. Za tekmovanja v tujini je potrebno upoštevati navodila o prehajanju meje in lokalna navodila panožnih zvez.

Naši mlajši dečki so po preobratu izgubili tekmo v Celju

V soboto 9. oktobra je bil na vrsti nov krog v tekmovanju U-13 mlajši dečki. Naši mladi zmaji so se odpravili v Celje. Celje je v prvih 3 krogih zabeležil 3 zmage, tako da je naše fante čakala težka tekma.…

Mlajši dečki so doma zabeležili novo zmago

V soboto 2. oktobra je bila na sporedu nova tekma za naše najmlajše tekmovalne zmaje. Selekcija u-13 je doma gostila ekipo iz Maribora. V tej selekciji mladi igralci zares šele spoznavajo zakonitosti igranja na celo igrišče, zato so včasih rezultati…

Pravila za tehnične vodje

Tehnični vodje selekcij HKSŽ Olimpija se določijo po selekcijah po dogovoru z odgovornim trenerjem selekcije in vodjem Akademije. HKSŽ Olimpija pooblašča tehnične vodje za sledeče dolžnosti.   DOLŽNOSTI TEHNIČNIH VODIJ; Skrbeti za red in disciplino in poskrbeti za otroke (v…

Mestni derbi je v razburljivi končnici pripadel našim zmajem

V nedeljo 26. septembra je bil na sporedu nov krog v prvenstvu IHL u-15. Na vrsti je bil mestni derbi. Naši zmaji so nastopili v Zalogu. Mestni derbiji so bili vedno zanimivi in napeti in tudi tokrat ni bilo drugače.…

Mlajši dečki so doživeli prvi poraz v prvenstvu

V soboto 25. septembra je bil na sporedu nov krog tekem za IHL prvenstvo v kategoriji u-13. Naše mlade zmaje je čakala težka tekma. V Zalog (kjer se je domača tekma zaradi zasedenosti hale Tivoli odigrala) je prišla ekipa KAC.…

Mlajši dečki so pričeli prvenstvo z domačo zmago

V soboto 18. septembra se je pričela hokejska sezona tudi za mlajše tekmovalne selekcije. Prvi so na led stopili mlajši dečki (u-13). Za nekatere je bil to celo prvi nastop v kateri koli tekmovalni selekciji. Mladi zmaji so zato na…

Pravila glede ogleda prvenstvenih tekem mlajših selekcij

Prvenstvene tekme mlajših selekcij bodo odprte za ogled. Pri tem pa je potrebno spoštovati naslednja pravila: Ogled prvenstvenih tekem je mogoč samo ob izpolnjevanju pogoja PCT. V dvorani se je potrebno držati objavljenih navodil, držati razdaljo in nositi masko. Za…

Obvestilo o novih pravilih udeležbe v športnih programih

Pogoj PCT je obvezen za vse uporabnike oziroma udeležence športnih programov, ne glede na to ali potekajo v zaprtih prostorih ali na odprtem. Pogoj PCT je obvezen za vse osebe, ki so uporabniki storitev ali udeleženi ali prisotni pri izvajanju…

Selekcija U-12 je odigrala novo prijateljsko tekmo

V soboto 11. septembra so novo prijateljsko tekmo odigrali naši igralci selekcije U-12. Tekma je bila odigrana v Zalogu. To je bila tudi zadnja pripravljalna tekma pred pričetkom uradne sezone. Ta se s tekmo (selekcij U-13) prične v soboto 18.…

Obvezno nošenje obrazne maske v prostorih hale Tivoli

Igralce in ostale osebe, ki vstopajo v Halo Tivoli naprošamo, da upoštevate zahtevo po nošenju obraznih mask v vseh prostorih Hale Tivoli.   Hvala Športni pozdrav, HK SŽ Olimpija

Mlajši dečki so odigrali že svojo drugo pripravljalno tekmo

V sredo 1. septembra je bila na vrsti druga pripravljalna tekma za naše mlajše dečke. V Tivoli so prišli igralci z Bleda. Fotogalerijo s tekme si lahko ogledate na tej povezavi.  

Mlajši dečki so odigrali prvo pripravljalno tekmo

V petek 27. avgusta so naši mlajši dečki odigrali prvo pripravljalno tekmo pred prihajajočo sezono. Ekipo je vodil naš nov trener Žiga Svete. Nova pripravljalna tekma bo na vrsti prihodnji teden, ko v sredo v Tivoli prihaja ekipa z Bleda.…

Pripravljalne tekme HK SŽ Olimpije za mlajše selekcije so v Tivoliju zaprte za ogled!

Spoštovani starši in drugi podporniki naših mladih hokejistov   Obveščamo vas, da se vse pripravljalne tekme mlajših selekcij v Tivoliju, zaradi protokolov povezanih s Covid-19 situacijo, do nadaljnjega igrajo za zaprtimi vrati.   Hvala za razumevanje in upoštevanje tega pravila.…

Protokol ob treningih za selekcije zmajčki, malčki, U-13, U-15 in U-17

Protokol ob treningih je naslednji: Igralci selekcij zmajčki, malčki, U-13, U-15 in U-16 puščajo opremo v sušilnici pod platojem in jo pred treningom odnesejo v garderobo v dvorani Tivoli. Po treningu se v garderobi slečejo, stuširajo in opremo odnesejo v…

Popravek tekmovalnega sistema za selekcijo U-13 v IHL ligi

Žal je prišlo do odpovedi sodelovanja Srbskih ekip. V skupini Jug bo tako nastopilo le 5 ekip. Posledično se delno spremeni sistem določanja parov v končnici, kjer bo vodilna ekipa iz skupine Sever po rednem delu v četrtfinalu prosta, 2.…

Znan je format tekmovanja IHL U-13 za sezono 2021/22

Znan je format tekmovanja v ligi IHL U-13 za sezono 2021/22. Tokrat bo tekmovanje res potekalo v pravi mednarodni obliki s kar 17 sodelujočimi klubi. Klubi bodo v prvem delu razdeljeni v dve skupini. V skupini Sever bo nastopilo vseh…

Datumi pričetka nove sezone za posamezne selekcije

Starše in igralce obveščamo o datumih pričetka sezone 2021/22. Vsi igralci na začetku trenirajo v selekcijah, kot so spodaj navedeni letniki rojstva!   Hokej šola, zmajčki in malčki (2011 in mlajši) pričnejo s treningi 23.8. 2021. Igralci začnejo v enakih…

STATISTIKA IGRALCEV

U-13 2021/22

IgralecLetnikZadetkiPodajeŠt. točkIzključitveOdigrane tekme
KUHAR Žiga20093221532819
KLEŠNIK Mark2009728353320
VNUK Vid2009171633620
SUŠNIK Nik20101913321221
VANIČ Jakob20101511261220
ŽAGAR HROVAT Filip20091341705
KOŠIR Lovro200996154620
BREZARIČ Mateo201156111821
IVANOV Nikolaj201001010620
VALENČIČ Žiga20095510418
TRAMPUŽ Mark2010549218
GORIŠEK Lenart2010909420
ŠEFMAN Taj2010066817
ČIGON Rok2009055020
ADLEŠIČ Taj2009044216
STIPANIČ Anže2010134016
MIKLAVC Žan2011112017
AREH Tim200900005
ZALAZNIK Anže201200001
ŠUŠTAR Ten201100002
JAKOPIN Tristan201200009
TRAMPUŽ David201100007
AREH Maks201100001

STATISTIKA VRATARJEV

U-13 2021/22 vratarji

IgralecLetnikDelež obrambObranjeni streliOdigrane tekme
KAVČIČ Jon200986.6422712
ČUŽINOV Anatolij200986.4319118
BEHRIČ Nik201179.07349
NOVAK Izak201060.00123

VODSTVO EKIPE

Back To Top