skip to Main Content

Končni vrstni red Slovenskega državnega prvenstva za selekcijo U-12 v sezoni 2017/18:

  1. HK Slavija Junior
  2. HK MK Bled A
  3. HK SŽ Olimpija Zeleni
  4. HD Hidria Jesenice
  5. HK Triglav
  6. HK ECE Celje
  7. HDK Maribor
  8. HK MK Bled B
  9. HDD Bled
  10. HK SŽ Olimpija Beli

Uradno končno poročilo HZS lahko najdete na tej povezavi.

PozEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
1KHL Mladost71230212624789158
2HK Olimpija Zeleni67211222624359184
3HK Slavija Junior61192052620691115
4HK MK Bled A55180172622412995
5HD Hidria Jesenice5115308261496188
6HK Triglav5016109261499356
7SKHL Crvena zvezda46150110261188038
8KHL Medveščak3511021326106130-24
9KHL Zagreb3311001526104138-34
10HK MK Bled B289011626127204-77
11HK ECE Celje23710182693182-89
12HDD Bled14410212685180-95
13HDK Maribor9300232675212-137
14HK Olimpija Beli3100252634312-278

OT – odigrane tekme, ZM – zmage, ZP – zmaga po podaljšku, PP – poraz po podaljšku, PO – poraz, TO – točke, DG – doseženi goli, PG – prejeti goli, RA – razlika v golih

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 2.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 2.krog

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

Za 1. mesto

 

Za 3. mesto

 

Za 5. mesto

 

Za 7. mesto

 

 

Obvestilo pred pričetkom poletnih počitnic

Spoštovani igralci in starši,   počitnice so tik pred vrati in želimo vam veliko prijetnih in brezskrbnih trenutkov. Ponovno se vidimo avgusta po naslednjem razporedu:   Selekcija Začetek treningov člani in U18 30. julij U16 in U14 6. avgust Vse…

Zaključen je še zadnji turnir v sezoni 2017/18

Od petka 20.aprila do nedelje 22.aprila je v Budimpešti potekalo še zadnje dejanje letošnjega Golden Puck turnirja. Tokrat so bile na sporedu selekcije U-12. Poleg Olimpije, se je turnirja udeležilo še 7 drugih ekip: iz Madžarske, Avstrije, Latvije, Poljske in…

Objavljena je statistika za U-12 ekipo

V skladu s pravii HZS ter internimi odločitvami kluba, med sezono niso objavljene statistike tekem državnega prvenstva za selekcijo U-12. Sedaj, po koncu sezone, pa so statistike objavljene.   Statistike posameznih tekem si lahko ogledate na tej povezavi. (za ekipo Zeleni)…

Ekipi U-12 in U-14 zaključili turnir v Kromerižu

Od petka 6.aprila do nedelje 8.aprila je v Kromerižu na Češkem potekal mednarodni turnir za selekcije U-12 in U-14. Na turnirju so bile udeležene naslednji klubi (vsak klub je imel eno ekipo v selekciji U-12 ter eno ekipo v selekciji…

Turnir v Innsbrucku je uspešno končan

Od petka 30.marca do ponedeljak 2.aprila je v Innsbrucku potekal mednarodni turnir selekcij U-12. Turnirja se je udeležilo 12 ekip iz različnih držav. Zmaji so se na pot odpravili v petek navsezgodaj. Dobra volja in počutje sta bili prisotni že…

Mlajši dečki končali prvenstvo kot tretji v državi

Torek 24.marca in sreda 25.marca sta prinesla obračuna mlajših dečkov v borbi za 3.mesto v mednarodni ligi, ki šteje tudi za državno prvenstvo. Nasproti sta si stali ekipi HKMK Bled A ter HK Olimpija Zeleni. Blejčani so po rednem delu…

Mlajši dečki so se z zmago poslovili od polfinala in sledi tekma z Bledom

Četrtek 22.marca je prinesel povratne tekme polfinala državnega prvenstva selekcij U-12. V Tivoli je gostovala ekipa Slavije. Naloga Zelenih je bila težka, saj so mladi igralci Slavije na prvi tekmi slavili kar z 9:0. Če bi želeli Zeleni napredovati bi…

Mlajši dečki bodo morali na povratni polfinalni tekmi nadoknaditi visok zaostanek

Sobota 17.marca je prinesla prve polfinalne dvoboje državnega prvenstva v kategoriji mlajših dečkov U-12. Zmaji so se odpravili v Zalog. Slavija vsekakor velja za eno boljših ekip v državnem prvenstvu. V rednem delu so sicer tekmovanje končali na 3.mestu (mesto…

Mlajši dečki so se že uvrstili v polfinale državnega prvenstva

Torek 6.marca je prinesel povratno tekmo četrtfinala končnice državnega prvenstva za selekcije mlajših dečkov U-12. Ekipa Zeleni so je odpravila v Beograd. Mladi zmaji so v soboto na prvi tekmi zmagali z rezultatom 5:1 in so tako v Beograd prišli…

Mlajši dečki v prvi tekmi četrtfinala s prednostjo

Vikend je prinesel prve tekme četrtfinalnih dvobojev državnega prvenstva selekcij U-12. V soboto so bile odigrane prve tekme na treh dvobojih. Slavija je v Kranju premagala Triglav s 4:3. Rezultat je bil tesen, a so vseeno gostje večji del tekme…

Prijateljski in tekmovalni obisk mlajših dečkov pri KACu

Nedelja 18.februar je za igralce selekcije U-12 prinesla poseben dogodek. Med tem, ko so igralci ekipe Beli že končali tekmovanje v letošnjem državnem prvenstvu, igralce ekipe Zeleni pa nadaljevanje sezone čaka šele čez 14 dni, so se vsi skupaj odpravili…

Končan je prvi krog predkončnice državnega prvenstva selekcij U-12

Sobota 17.februar je prinesla povratne dvoboje prvega kroga predkončnice državnega prvenstva selekcij U-12. Tri od štirih tekem je bilo v resnici odigrano že v petek, danes pa smo dobili še zadnjega zmagovalca teh dvobojev. Spomnimo, da so s predkončnico državnega…

Redni del prvenstva mlajših dečkov 2017/18 je končan

Sobota 11.februarja je prinesla še zadnje tekme v rednem delu prvenstva mlajših dečkov v letošnji sezoni. Mlajši dečki so imeli v letošnji seozni kar naporen urnik (26 tekem). Različni dejavniki kot so zasedenosti dvoran, menjava urnika, daljša potovanja in podobne…

Predzadnji tekmovalni vikend za mlajše dečke v rednem delu tekmovanja

Ta vikend je prenesel zadnji tekmovalni vikend za mlajše dečke v rednem delu tekmovanja. Poleg rednega kroga je bilo na sporedu še nekaj zaostalih srečanj. Ekipe z naslednjim vikendom odigrajo še zadnjo tekmo rednega dela in vse zaostale tekme bi…

Ekipi U-12 sta s tekmami že pri koncu rednega dela državnega prvenstva

Vikend je prinesel nove redne in zaostale tekme ekip U-12 v državnem prvenstvu selekcij mlajših dečkov. Prvenstvo se namreč približuje končnici (prve tekme končnice se pričenjajo že 13.februarja) in ekipe se trudijo pravočasno odigrati vse redne in zaostale tekme. Urnik…

Zaostale tekme ekipam Olimpije niso prinesle novih točk

Za selekcije U-12 teden ni minil zgolj v znamenju treningov, saj je bilo na sporedu kar nekaj zaostalit tekem. Svoji tekmi državnega prvenstva sta odigrali tudi obe ekipi Olimpije. Zeleni so se odpravili na pomembno in težko gostovanje v Zagreb…

Lepa medsebojna tekma selekcij U-12

Sobota 20.1 je prinesla nov krog v tekmovanju za državno prvenstvo selekcij U-12 in tokrat je bil na vrsti drugi medsebojni dvoboj obeh ekip Olimpije. Zeleni, kjer nastopajo igralci prve ekipe, so bili tokrat domačini, Beli, kjer pa nastopajo igralci,…

Nova tesna tekma za Zelene, Beli pa v gosteh borbeno, a s porazom

Sobota 13.januar je prinesla nov krog v tekmovanju državnega prvenstva mlajših dečkov. Zeleni so doma gostili ekipo HKMK Bled A, Beli pa so se odpravili na gostovanje v Zagreb k ekipi KHL Medveščak. Prvi so na led stopili Beli. Ekipa…

Selekcije Mlajših dečkov zakorakale v novo koledarsko leto z novim krogom prvenstvenih tekem

Sobota 6.1 je prinesla nov krog Državnega prvenstva selekcij U-12. Ekipa Zeleni se je odpravila v Zagreb k Medveščaku, ekipa Beli pa je doma gostila ekipo Slavije. Prvi so na led stopili Beli. V malce okrnjeni sestavi so sicer prikazali…

Mlajši dečki zaključili koledarsko leto z novimi tekmami

V soboto 30.12 je bil na sporedu še zadnji krog letošnjega koledarskega leta v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Ekipa Olimpija Zeleni se je odpravila v Kranj, ekipa Olimpija Beli pa je doma gostila ekipo HDD Bled. Prvi so na led…

Mlajši dečki pred prazniki niso vnovčili veliko novih točk

Sobota 23.12 je prinesla nov krog v tekmovanju Državnega prvenstva Mlajših dečkov (U-12). Ekipa Beli se je odpravila v Zagreb k ekipi KHL Zagreb, ekipa Zeleni pa je doma gostila ekipo HD Hidria Jesenice. V Tivoliju so Zeleni lovili nove…

En vikend, dve ekipi, tri tekme – nadaljevanje Državnega prvenstva U-12

Ta vikend igralci obeh ekip U-12 niso imeli veliko počitka. V soboto 16.12 sta sledili redni prvenstveni tekmi. Zeleni so se odpravili v Maribor, Beli pa so doma gostili ekipo Crvene Zvezde. V nedeljo 17.12 pa so tekmo z ekipo…

Drsanje z Božičkom

DRAGI ČLANI HK SŽ OLIMPIJE   V PETEK, 22.12.2017, NAS BO V DVORANI TIVOLI MED 16:30 IN 18:30 URO OBISKAL BOŽIČEK. Z NAMI BO ZADRSAL PO LEDU, MALO POKRAMLJAL IN SKUPAJ SE BOMO POVESELILI. TUDI LETOS NAS BO RAZVESELIL S…

Mlajši dečki nadaljujejo s tekmami v državnem prvenstvu U-12

Sobota 9.12 je poleg snega prinesla tudi nove tekme Državnega prvenstva v selekciji U-12. Ekipa Zeleni je doma pričakala ekipo KHL Medveščak, ekipa Beli pa se je odpravila v Zalog. Današnji nasprotniki obeh ekip iz Tivolija se nahajajo na dokaj…

V tekmi ekip “Zeleni” in “Beli” zmagala Olimpija

Sobota 2.12 je prinesla nove tekme v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Olimpija v letošnji sezoni tekmuje z dvema ekipama in ponavadi smo novico o tekmah delili na informacije s tekme “Zelenih” ter s tekme “Belih”, tokrat pa to ni potrebno.…

Ekipe Mlajših Dečkov tokrat s tekmovalnim dnevom med tednom

Torek 28.11 je prinesel nove tekme v Državnem prvenstvu selekcij Mlajših Dečkov (U-12). Mladi hokejisti veliko počitka niso imeli, saj so zadnje tekme odigrali samo pred neka dnevi v soboto. Tokrat je ekipe “Zeleni” v Tivoliju gostila ekipo HDD Bled,…

Ekipi selekcij U-12 polovično uspešni v novem krogu državnega prvenstva

Sobota 25.11 je prinesla nov krog državnega prvenstva selekcij U-12. Ekipa “Zeleni” se je odpravila v Zagreb k ekipi KHL Zagreb, ekipa “Beli” pa je doma gostila ekipo HKMK Bled A. “Zeleni” so v Zagrebu potrdili vlogo favorita. Borbeni domačini…

Nov krog in nove izkušnje za ekipo U-12 Beli

Sobota 18.11 je prinesla nov krog Državnega prvenstva Mlajših dečkov (U-12). Prva ekipa “Zeleni” je bila prosta, druga ekipa “Beli” pa je v Tivoliju gostila ekipo iz Celja. Ekipa Olimpija Beli je vedno bolj sestavljena iz igralcev, ki si izkušnje…

Selekciji U-12 opravili z novim krogom Državnega prvenstva

Sobota 11.11 je prinesla nov krog Državnega prvenstva za selekciji U-12. Ekipa Beli se je odpravila v Kranj, ekipa Zeleni pa je doma gostila sovrstnike iz Zaloga. Prvi so na led stopili “Beli”. Mladi igralci ekipe Belih si šele nabirajo…

Drugi tekmovalni dan v Beogradu rezultatsko manj uspešen, a vseeno prijeten

V četrtek 9.11 sta se v Beograd odpravili še selekciji U-12 Beli ter U-16, kjer jih je čakala nova prvenstvena tekma. Potovanje v Beograd je bilo sicer za mlade igralce prijetno in polno doživetij, a rezultatsko manj uspešno. Ekipa U-12…

Mlajše tekmovalne selekcije uspešne na potovanju v Beograd (1.dan)

V sredo 8.11 sta se v Beograd odpravili ekipi U-14 in U-12 Zeleni. Na sporedu sta bili dve zaostali prvenstveni tekmi. Ekipa U-12 Zeleni v letošnji sezoni še ne pozna poraza, na drugi strani pa igralci ekipe SKHL Crvene Zvezde…

Ekipa U-12 Beli v Tivoliju poskrbela za prvo zmago

Sobota 28.6 je prinesla nov krog v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Ekipa U-12 Zeleni je ta vikend počivala (napovedana tekma v Zagrebu med KHL Mladost in Olimpijo je bila na željo domačinov, zaradi zasedenosti ledu, prestavljena), ekipa U-12 Beli pa…

Ekipa U-12 Zeleni zapušča Bled s polnim izkupičkom

Torek 24.10 je prinesel nov krog tekmovanj v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Krog je bil sicer nepopoln, saj so bile zaradi zasedenosti ledu prestavljene kar 3 tekme, ki bi se morale odigrati v Zagrebu. Med drugim je tako s prestavljeno…

Ekipi selekcij U-12 odigrali nov krog Državnega prvenstva

Sobota 21.10 je prinesla nov krog državnega prvenstva selekcij U-12. Igralci ekipe HK Olimpija Beli so se odpravili na Bled k ekipi HK MK Bled B, igralci ekipe HK Olimpija Zeleni pa so doma gostili Celje. Rezultatsko je bila seveda…

Ekipa U-12 Beli se z novimi izkušnjami vrača z Bleda

V nedeljo 15.10 so naši mladi hokejisti u-12 Olimpija Beli odigrali peto tekmo 6. krog državnega prvenstva. Tokrat so se odpravili na gostovanje na Bled, kjer so se pomerili z ekipo HDD Bled. Tekma je potekala mirno in  brez zapletov.…

Ekipa U-12 Zeleni ostaja nepremagana

Sobota 14.10 je prinesla novo tekmo za ekipo U-12 Olimpija Zeleni. V Tivoli je prispela ekipa Triglava. Zeleni v letošnji sezoni še ne poznajo poraza in se s 15 točkami nahajajo na vrhu prvenstvene lestvice, ekipa Triglava pa se po…

Ekipa U-12 Beli odigrala novo prvenstveno tekmo

V 5. krogu tekmovanja je bila v soboto 7.10 odigrana tekma državnega prvenstva u-12 med domačo ekipo Olimpijo Beli in Zagrebom. To je bila četrta tekma domačih, saj so v prejšnjem krogu počivali, štirinajst dnevni igralni post pa izkoristili za…

Ekipa U-12 Zeleni tudi po 5 krogih še vedno brez poraza

Sobota 7.10 je prinesla nov krog Državnega prvenstva za selekciji U-12. Ekipa Zelenih se je pod vodstvom Igorja Beribaka odpravila na Jesenice. Zeleni so pred tekmo zmagali na vseh prejšnjih 4 tekmah, domači igralci Jesenic pa so do te tekme…

Ekipa Zelenih U-12 strla odpor gostov v drugi polovici tekme

Sobota 30.9 je prinesla 4.krog državnega prvenstva selekcij U-12. Ekipa Beli bi morala ta vikend odpotovati v Beograd, a je tekma prestavljena (predvidoma na november). Ekipa Zeleni pa je doma gostila igralce Maribora. Pod vodstvom trenerja Igorja Beribaka so domači…

Selekciji obeh ekip Olimpije U-12 opravili s 3.krogom državnega prvenstva

Sobota 23.9 je prinesla 3.krog državnega prvenstva selekcij U-12. Igralci ekipe HK Olimpija Beli so v Tivoliju gostili ekipo HK MK Bled B, igralci ekipe HK Olimpija Zeleni pa so se odpravili v Celje. “Zeleni” so v Celju z zanesljivo…

Prvenstvo Mlajših dečkov se je nadaljevalo tudi ta vikend

V soboto 16.9 so selekcije U-12 odigrale nov krog Državnega prvenstva. Ekipa HK Olimpija Beli se je odpravila v Maribor. Obe ekipi sta v prvem krogu izgubili, tako da je tekma za obe ekipi predstavljala priložnost za prve točke v…

Začetek sezone za najmlajše tekmovalne selekcije

Sobota 8.9 je prinesla prvi krog tekmovanja v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Prvi krog bi se moral sicer pričeti že 2.9, a je bil v celoti, zaradi obveznosti sodnikov na seminarju prestavljen. Otvoritvena tekma sezone za naši dve ekipi HK…

Končan letošnji pripravljalni Tabor v Mariboru

Tako kot že vsa prejšnja leta, so se mladi Zmaji (od letnika 2010 do letnika 2002) ponovno odpravili na pripravljalni tabor v Maribor. Tabor je potekal po načrtih in brez problemov. Igralci so uživali v zadnjih počitniških dneh, ko so…

Objavljen razpored državnega prvenstva za selekcijo Mlajših dečkov U-12

Te dni je Hokejska zveza Slovenije objavila razpored državnega prvenstva za selekcijo Mlajših Dečkov U-12. V letošnji sezoni v državnem prvenstvu selekcija HK Olimpije nastopa z dvema ekipama (točen razpored igralcev in strokovnega vodstva po ekipah bo objavljen pred pričetkom…

Obvestilo o aktivnostih za naslednjo sezono

V skladu z novim koledarjem Hokejske zveze Slovenije smo v HK Olimpija že v začetku maja začeli s  pripravami na novo tekmovalno sezono. Za suhe treninge, ki so  potekali do konca šolskega leta, smo oblikovali prehodne selekcije. Igralci se bodo…

U-12 Turnir Budimpešta 20.4.2018-22.4.2018

U-12 Turnir Budimpešta 20.4.2018-22.4.2018

[robo-gallery id=”59539″]

U-12 Turnir Kromeriž 6.4.2018 – 8.4.2018

U-12 Turnir v Innsbrucku 30.3.2018-2.4.2018

U-12 DP 28.3.2018 HK Olimpija Zeleni – HK MK Bled A 3:5

U-12 DP 27.3.2018 HK MK Bled A – HK Olimpija Zeleni 7:4

U-12 DP 22.3.2018 HK Olimpija Zeleni – HK Slavija Junior

U-12 DP 17.3.2018 HK Slavija Junior – HK Olimpija Zeleni 9:0

U-12 DP 6.3.2018 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Zeleni

U-12 DP 4.3.2018 HK Olimpija Zeleni – SKHL Crvena Zvezda 5:1

U-12 Prijateljska tekma 18.2.2018 EC KAC – HK Olimpija

U-12 DP 16.2.2018 HK Olimpija Beli – SKHL Crvena zvezda 0:4

U-12 DP 10.2.2018 HK ECE Celje – HK Olimpija Beli 4:1

U-12 DP 8.2.2017 HKMK Bled B – HK Olimpija Zeleni 0:20

U-12 DP 8.2.2017 HKMK Bled A – HK Olimpija Beli 16:2

U-12 DP 7.2.2018 HK Triglav – HK Olimpija Beli 13:0

U-12 DP 3.2.2018 HK Slavija Junior – HK Olimpija Zeleni 6:1

U-12 DP 28.1.2018 HK Olimpija Zeleni – KHL Zagreb

U-12 DP 27.1.2018 HD Hidria Jesenice – HK Olimpija Beli 18:0

U-12 DP 27.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HKMK Bled B 17:0

U-12 DP 24.1.2018 KHL Mladost – HK Olimpija Zeleni 3:2

U-12 DP 23.1.2018 HK Olimpija Beli – KHL Medveščak 0:9

U-12 DP 20.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HK Olimpija Beli 11:0

U-12 DP 13.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HKMK Bled A 10:9 (SO)

U-12 DP 13.1.2018 KHL Medveščak – HK Olimpija Beli 11:1

U-12 DP 6.1.2018 HK Olimpija Beli – HK Slavija Junior 1:14

U-12 DP 6.1.2018 KHL Medveščak – HK Olimpija Zeleni 2:11

U-12 DP 30.12.2017 HK Olimpija Beli – HDD Bled 2:10

U-12 DP 30.12.2017 HK Triglav – HK Olimpija 4:5

U-12 DP 23.12.2017 KHL Zagreb – HK Olimpija Beli 9:1

U-12 DP 23.12.2017 HK Olimpija Zeleni – HD Hidria Jesenice 2:3 (SO)

U-12 DP 16.12.2017 HK Olimpija Beli – SKHL Crvena Zvezda 1:5

U-12 DP 17.12.2017 HK Olimpija Zeleni – SKHL Crvena Zvezda 12:0

U-12 DP 16.12.2017 HDK Maribor – HK Olimpija Zeleni 0:12

U-12 DP 9.12.2017 HK Olimpija Zeleni – KHL Medveščak 7:5

U-12 DP 9.12.2017 HK Slavija Junior – HK Olimpija Beli 15:0

U.12 DP 2.12.2017 HK Olimpija Beli – HK Olimpija Zeleni 0:18

U-12 DP 28.11.2017 HK Olimpija Zeleni – HDD Bled 14:1

U-12 DP 28.11.2017 KHL Mladost – HK Olimpija Beli 17:2

U-12 DP 25.11.2017 HK Olimpija Beli – HKMK Bled A 2:10

U-12 DP 25.11.2017 KHL Zagreb – HK Olimpija Zeleni 1:8

U-12 DP 18.11.2017 HK Olimpija Beli – HK ECE Celje

U-12 DP 11.11.2017 HK Triglav – HK Olimpija Beli 12:0

U-12 DP 9.11.2017 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Beli 12:4

U-12 DP 8.11.2017 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Zeleni 0:9

U-12 DP 4.11.2017 HK Olimpija Beli – HD Mladi Jesenice 0:14

U-12 DP 28.10.2017 HK Olimpija Beli – HDK Maribor 8:0

U-12 DP 24.10.2017 HK MK Bled A – HK Olimpija Zeleni 2:6

U-12 DP 21.10.2017 HK Olimpija Zeleni – HK ECE Celje 13:1

U-12 DP 21.10.2017 HK MK Bled B – HK Olimpija Beli 16:0

U-12 DP 15.10.2017 HDD Bled – HK Olimpija Beli 8:0

U-12 DP 14.10.2017 HK Olimpija Zeleni – HK Triglav 11:3

U-12 Profilne fotografije 2017

U-12 DP 7.10.2017 HK Olimpija Beli – KHL Zagreb 0:16

U-12 7.10.2017 HD Mladi Jesenice – HK Olimpija Zeleni 0:2

U-12 DP 30.9.2017 HK Olimpija Zeleni – HDK Maribor 11:3

U-12 DP 23.9.2017 HK Olimpija Beli – HK MK Bled B 2:14

U-12 DP 16.9.2017 HKM Maribor – HK Olimpija Beli 11:3

U-12 DP 16.9.2017 HK Olimpija Zeleni – KHL Mladost 8:6

U-12 DP 8.9.2017 HDD Bled – HK Olimpija Zeleni 0:10

U-12 DP 8.9.2017 HK Olimpija Beli – KHL Mladost 1:19

U-12 Suhi trening 14.8.2017