skip to Main Content

Končni vrstni red Slovenskega državnega prvenstva za selekcijo U-12 v sezoni 2017/18:

  1. HK Slavija Junior
  2. HK MK Bled A
  3. HK SŽ Olimpija Zeleni
  4. HD Hidria Jesenice
  5. HK Triglav
  6. HK ECE Celje
  7. HDK Maribor
  8. HK MK Bled B
  9. HDD Bled
  10. HK SŽ Olimpija Beli

Uradno končno poročilo HZS lahko najdete na tej povezavi.

PozEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
1KHL Mladost71230212624789158
2HK Olimpija Zeleni67211222624359184
3HK Slavija Junior61192052620691115
4HK MK Bled A55180172622412995
5HD Hidria Jesenice5115308261496188
6HK Triglav5016109261499356
7SKHL Crvena zvezda46150110261188038
8KHL Medveščak3511021326106130-24
9KHL Zagreb3311001526104138-34
10HK MK Bled B289011626127204-77
11HK ECE Celje23710182693182-89
12HDD Bled14410212685180-95
13HDK Maribor9300232675212-137
14HK Olimpija Beli3100252634312-278

OT – odigrane tekme, ZM – zmage, ZP – zmaga po podaljšku, PP – poraz po podaljšku, PO – poraz, TO – točke, DG – doseženi goli, PG – prejeti goli, RA – razlika v golih

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 2.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 2.krog

DP U-12 2017/18 Četrtfinale

DP U-12 2017/18 Četrtfinale

DP U-12 2017/18 Četrtfinale

DP U-12 2017/18 Četrtfinale

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

Za 1. mesto

 

Za 3. mesto

DP U-12 2017/18 za 3.mesto

DP U-12 2017/18 za 3.mesto

 

Za 5. mesto

DP U-12 2017/18 za 5.mesto

DP U-12 2017/18 za 5.mesto

 

Za 7. mesto

DP U-12 2017/18 za 7.mesto

DP U-12 2017/18 za 7.mesto

 

 

Obvestilo pred pričetkom poletnih počitnic

Spoštovani igralci in starši,   počitnice so tik pred vrati in želimo vam veliko prijetnih in brezskrbnih trenutkov. Ponovno se vidimo avgusta po naslednjem razporedu:   Selekcija Začetek treningov člani in U18 30. julij U16 in U14 6. avgust Vse…

Zaključen je še zadnji turnir v sezoni 2017/18

Od petka 20.aprila do nedelje 22.aprila je v Budimpešti potekalo še zadnje dejanje letošnjega Golden Puck turnirja. Tokrat so bile na sporedu selekcije U-12. Poleg Olimpije, se je turnirja udeležilo še 7 drugih ekip: iz Madžarske, Avstrije, Latvije, Poljske in…

Objavljena je statistika za U-12 ekipo

V skladu s pravii HZS ter internimi odločitvami kluba, med sezono niso objavljene statistike tekem državnega prvenstva za selekcijo U-12. Sedaj, po koncu sezone, pa so statistike objavljene.   Statistike posameznih tekem si lahko ogledate na tej povezavi. (za ekipo Zeleni)…

Ekipi U-12 in U-14 zaključili turnir v Kromerižu

Od petka 6.aprila do nedelje 8.aprila je v Kromerižu na Češkem potekal mednarodni turnir za selekcije U-12 in U-14. Na turnirju so bile udeležene naslednji klubi (vsak klub je imel eno ekipo v selekciji U-12 ter eno ekipo v selekciji…

Turnir v Innsbrucku je uspešno končan

Od petka 30.marca do ponedeljak 2.aprila je v Innsbrucku potekal mednarodni turnir selekcij U-12. Turnirja se je udeležilo 12 ekip iz različnih držav. Zmaji so se na pot odpravili v petek navsezgodaj. Dobra volja in počutje sta bili prisotni že…

Mlajši dečki končali prvenstvo kot tretji v državi

Torek 24.marca in sreda 25.marca sta prinesla obračuna mlajših dečkov v borbi za 3.mesto v mednarodni ligi, ki šteje tudi za državno prvenstvo. Nasproti sta si stali ekipi HKMK Bled A ter HK Olimpija Zeleni. Blejčani so po rednem delu…

Mlajši dečki so se z zmago poslovili od polfinala in sledi tekma z Bledom

Četrtek 22.marca je prinesel povratne tekme polfinala državnega prvenstva selekcij U-12. V Tivoli je gostovala ekipa Slavije. Naloga Zelenih je bila težka, saj so mladi igralci Slavije na prvi tekmi slavili kar z 9:0. Če bi želeli Zeleni napredovati bi…

Mlajši dečki bodo morali na povratni polfinalni tekmi nadoknaditi visok zaostanek

Sobota 17.marca je prinesla prve polfinalne dvoboje državnega prvenstva v kategoriji mlajših dečkov U-12. Zmaji so se odpravili v Zalog. Slavija vsekakor velja za eno boljših ekip v državnem prvenstvu. V rednem delu so sicer tekmovanje končali na 3.mestu (mesto…

Mlajši dečki so se že uvrstili v polfinale državnega prvenstva

Torek 6.marca je prinesel povratno tekmo četrtfinala končnice državnega prvenstva za selekcije mlajših dečkov U-12. Ekipa Zeleni so je odpravila v Beograd. Mladi zmaji so v soboto na prvi tekmi zmagali z rezultatom 5:1 in so tako v Beograd prišli…

Mlajši dečki v prvi tekmi četrtfinala s prednostjo

Vikend je prinesel prve tekme četrtfinalnih dvobojev državnega prvenstva selekcij U-12. V soboto so bile odigrane prve tekme na treh dvobojih. Slavija je v Kranju premagala Triglav s 4:3. Rezultat je bil tesen, a so vseeno gostje večji del tekme…

Prijateljski in tekmovalni obisk mlajših dečkov pri KACu

Nedelja 18.februar je za igralce selekcije U-12 prinesla poseben dogodek. Med tem, ko so igralci ekipe Beli že končali tekmovanje v letošnjem državnem prvenstvu, igralce ekipe Zeleni pa nadaljevanje sezone čaka šele čez 14 dni, so se vsi skupaj odpravili…

Končan je prvi krog predkončnice državnega prvenstva selekcij U-12

Sobota 17.februar je prinesla povratne dvoboje prvega kroga predkončnice državnega prvenstva selekcij U-12. Tri od štirih tekem je bilo v resnici odigrano že v petek, danes pa smo dobili še zadnjega zmagovalca teh dvobojev. Spomnimo, da so s predkončnico državnega…

Redni del prvenstva mlajših dečkov 2017/18 je končan

Sobota 11.februarja je prinesla še zadnje tekme v rednem delu prvenstva mlajših dečkov v letošnji sezoni. Mlajši dečki so imeli v letošnji seozni kar naporen urnik (26 tekem). Različni dejavniki kot so zasedenosti dvoran, menjava urnika, daljša potovanja in podobne…

Predzadnji tekmovalni vikend za mlajše dečke v rednem delu tekmovanja

Ta vikend je prenesel zadnji tekmovalni vikend za mlajše dečke v rednem delu tekmovanja. Poleg rednega kroga je bilo na sporedu še nekaj zaostalih srečanj. Ekipe z naslednjim vikendom odigrajo še zadnjo tekmo rednega dela in vse zaostale tekme bi…

Ekipi U-12 sta s tekmami že pri koncu rednega dela državnega prvenstva

Vikend je prinesel nove redne in zaostale tekme ekip U-12 v državnem prvenstvu selekcij mlajših dečkov. Prvenstvo se namreč približuje končnici (prve tekme končnice se pričenjajo že 13.februarja) in ekipe se trudijo pravočasno odigrati vse redne in zaostale tekme. Urnik…

Zaostale tekme ekipam Olimpije niso prinesle novih točk

Za selekcije U-12 teden ni minil zgolj v znamenju treningov, saj je bilo na sporedu kar nekaj zaostalit tekem. Svoji tekmi državnega prvenstva sta odigrali tudi obe ekipi Olimpije. Zeleni so se odpravili na pomembno in težko gostovanje v Zagreb…

Lepa medsebojna tekma selekcij U-12

Sobota 20.1 je prinesla nov krog v tekmovanju za državno prvenstvo selekcij U-12 in tokrat je bil na vrsti drugi medsebojni dvoboj obeh ekip Olimpije. Zeleni, kjer nastopajo igralci prve ekipe, so bili tokrat domačini, Beli, kjer pa nastopajo igralci,…

Nova tesna tekma za Zelene, Beli pa v gosteh borbeno, a s porazom

Sobota 13.januar je prinesla nov krog v tekmovanju državnega prvenstva mlajših dečkov. Zeleni so doma gostili ekipo HKMK Bled A, Beli pa so se odpravili na gostovanje v Zagreb k ekipi KHL Medveščak. Prvi so na led stopili Beli. Ekipa…

Selekcije Mlajših dečkov zakorakale v novo koledarsko leto z novim krogom prvenstvenih tekem

Sobota 6.1 je prinesla nov krog Državnega prvenstva selekcij U-12. Ekipa Zeleni se je odpravila v Zagreb k Medveščaku, ekipa Beli pa je doma gostila ekipo Slavije. Prvi so na led stopili Beli. V malce okrnjeni sestavi so sicer prikazali…

Mlajši dečki zaključili koledarsko leto z novimi tekmami

V soboto 30.12 je bil na sporedu še zadnji krog letošnjega koledarskega leta v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Ekipa Olimpija Zeleni se je odpravila v Kranj, ekipa Olimpija Beli pa je doma gostila ekipo HDD Bled. Prvi so na led…

Mlajši dečki pred prazniki niso vnovčili veliko novih točk

Sobota 23.12 je prinesla nov krog v tekmovanju Državnega prvenstva Mlajših dečkov (U-12). Ekipa Beli se je odpravila v Zagreb k ekipi KHL Zagreb, ekipa Zeleni pa je doma gostila ekipo HD Hidria Jesenice. V Tivoliju so Zeleni lovili nove…

En vikend, dve ekipi, tri tekme – nadaljevanje Državnega prvenstva U-12

Ta vikend igralci obeh ekip U-12 niso imeli veliko počitka. V soboto 16.12 sta sledili redni prvenstveni tekmi. Zeleni so se odpravili v Maribor, Beli pa so doma gostili ekipo Crvene Zvezde. V nedeljo 17.12 pa so tekmo z ekipo…

Drsanje z Božičkom

DRAGI ČLANI HK SŽ OLIMPIJE   V PETEK, 22.12.2017, NAS BO V DVORANI TIVOLI MED 16:30 IN 18:30 URO OBISKAL BOŽIČEK. Z NAMI BO ZADRSAL PO LEDU, MALO POKRAMLJAL IN SKUPAJ SE BOMO POVESELILI. TUDI LETOS NAS BO RAZVESELIL S…

Mlajši dečki nadaljujejo s tekmami v državnem prvenstvu U-12

Sobota 9.12 je poleg snega prinesla tudi nove tekme Državnega prvenstva v selekciji U-12. Ekipa Zeleni je doma pričakala ekipo KHL Medveščak, ekipa Beli pa se je odpravila v Zalog. Današnji nasprotniki obeh ekip iz Tivolija se nahajajo na dokaj…

V tekmi ekip “Zeleni” in “Beli” zmagala Olimpija

Sobota 2.12 je prinesla nove tekme v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Olimpija v letošnji sezoni tekmuje z dvema ekipama in ponavadi smo novico o tekmah delili na informacije s tekme “Zelenih” ter s tekme “Belih”, tokrat pa to ni potrebno.…

Ekipe Mlajših Dečkov tokrat s tekmovalnim dnevom med tednom

Torek 28.11 je prinesel nove tekme v Državnem prvenstvu selekcij Mlajših Dečkov (U-12). Mladi hokejisti veliko počitka niso imeli, saj so zadnje tekme odigrali samo pred neka dnevi v soboto. Tokrat je ekipe “Zeleni” v Tivoliju gostila ekipo HDD Bled,…

Ekipi selekcij U-12 polovično uspešni v novem krogu državnega prvenstva

Sobota 25.11 je prinesla nov krog državnega prvenstva selekcij U-12. Ekipa “Zeleni” se je odpravila v Zagreb k ekipi KHL Zagreb, ekipa “Beli” pa je doma gostila ekipo HKMK Bled A. “Zeleni” so v Zagrebu potrdili vlogo favorita. Borbeni domačini…

Nov krog in nove izkušnje za ekipo U-12 Beli

Sobota 18.11 je prinesla nov krog Državnega prvenstva Mlajših dečkov (U-12). Prva ekipa “Zeleni” je bila prosta, druga ekipa “Beli” pa je v Tivoliju gostila ekipo iz Celja. Ekipa Olimpija Beli je vedno bolj sestavljena iz igralcev, ki si izkušnje…

Selekciji U-12 opravili z novim krogom Državnega prvenstva

Sobota 11.11 je prinesla nov krog Državnega prvenstva za selekciji U-12. Ekipa Beli se je odpravila v Kranj, ekipa Zeleni pa je doma gostila sovrstnike iz Zaloga. Prvi so na led stopili “Beli”. Mladi igralci ekipe Belih si šele nabirajo…

Drugi tekmovalni dan v Beogradu rezultatsko manj uspešen, a vseeno prijeten

V četrtek 9.11 sta se v Beograd odpravili še selekciji U-12 Beli ter U-16, kjer jih je čakala nova prvenstvena tekma. Potovanje v Beograd je bilo sicer za mlade igralce prijetno in polno doživetij, a rezultatsko manj uspešno. Ekipa U-12…

Mlajše tekmovalne selekcije uspešne na potovanju v Beograd (1.dan)

V sredo 8.11 sta se v Beograd odpravili ekipi U-14 in U-12 Zeleni. Na sporedu sta bili dve zaostali prvenstveni tekmi. Ekipa U-12 Zeleni v letošnji sezoni še ne pozna poraza, na drugi strani pa igralci ekipe SKHL Crvene Zvezde…

Ekipa U-12 Beli v Tivoliju poskrbela za prvo zmago

Sobota 28.6 je prinesla nov krog v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Ekipa U-12 Zeleni je ta vikend počivala (napovedana tekma v Zagrebu med KHL Mladost in Olimpijo je bila na željo domačinov, zaradi zasedenosti ledu, prestavljena), ekipa U-12 Beli pa…

Ekipa U-12 Zeleni zapušča Bled s polnim izkupičkom

Torek 24.10 je prinesel nov krog tekmovanj v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Krog je bil sicer nepopoln, saj so bile zaradi zasedenosti ledu prestavljene kar 3 tekme, ki bi se morale odigrati v Zagrebu. Med drugim je tako s prestavljeno…

Ekipi selekcij U-12 odigrali nov krog Državnega prvenstva

Sobota 21.10 je prinesla nov krog državnega prvenstva selekcij U-12. Igralci ekipe HK Olimpija Beli so se odpravili na Bled k ekipi HK MK Bled B, igralci ekipe HK Olimpija Zeleni pa so doma gostili Celje. Rezultatsko je bila seveda…

Ekipa U-12 Beli se z novimi izkušnjami vrača z Bleda

V nedeljo 15.10 so naši mladi hokejisti u-12 Olimpija Beli odigrali peto tekmo 6. krog državnega prvenstva. Tokrat so se odpravili na gostovanje na Bled, kjer so se pomerili z ekipo HDD Bled. Tekma je potekala mirno in  brez zapletov.…

Ekipa U-12 Zeleni ostaja nepremagana

Sobota 14.10 je prinesla novo tekmo za ekipo U-12 Olimpija Zeleni. V Tivoli je prispela ekipa Triglava. Zeleni v letošnji sezoni še ne poznajo poraza in se s 15 točkami nahajajo na vrhu prvenstvene lestvice, ekipa Triglava pa se po…

Ekipa U-12 Beli odigrala novo prvenstveno tekmo

V 5. krogu tekmovanja je bila v soboto 7.10 odigrana tekma državnega prvenstva u-12 med domačo ekipo Olimpijo Beli in Zagrebom. To je bila četrta tekma domačih, saj so v prejšnjem krogu počivali, štirinajst dnevni igralni post pa izkoristili za…

Ekipa U-12 Zeleni tudi po 5 krogih še vedno brez poraza

Sobota 7.10 je prinesla nov krog Državnega prvenstva za selekciji U-12. Ekipa Zelenih se je pod vodstvom Igorja Beribaka odpravila na Jesenice. Zeleni so pred tekmo zmagali na vseh prejšnjih 4 tekmah, domači igralci Jesenic pa so do te tekme…

Ekipa Zelenih U-12 strla odpor gostov v drugi polovici tekme

Sobota 30.9 je prinesla 4.krog državnega prvenstva selekcij U-12. Ekipa Beli bi morala ta vikend odpotovati v Beograd, a je tekma prestavljena (predvidoma na november). Ekipa Zeleni pa je doma gostila igralce Maribora. Pod vodstvom trenerja Igorja Beribaka so domači…

Selekciji obeh ekip Olimpije U-12 opravili s 3.krogom državnega prvenstva

Sobota 23.9 je prinesla 3.krog državnega prvenstva selekcij U-12. Igralci ekipe HK Olimpija Beli so v Tivoliju gostili ekipo HK MK Bled B, igralci ekipe HK Olimpija Zeleni pa so se odpravili v Celje. “Zeleni” so v Celju z zanesljivo…

Prvenstvo Mlajših dečkov se je nadaljevalo tudi ta vikend

V soboto 16.9 so selekcije U-12 odigrale nov krog Državnega prvenstva. Ekipa HK Olimpija Beli se je odpravila v Maribor. Obe ekipi sta v prvem krogu izgubili, tako da je tekma za obe ekipi predstavljala priložnost za prve točke v…

Začetek sezone za najmlajše tekmovalne selekcije

Sobota 8.9 je prinesla prvi krog tekmovanja v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Prvi krog bi se moral sicer pričeti že 2.9, a je bil v celoti, zaradi obveznosti sodnikov na seminarju prestavljen. Otvoritvena tekma sezone za naši dve ekipi HK…

Končan letošnji pripravljalni Tabor v Mariboru

Tako kot že vsa prejšnja leta, so se mladi Zmaji (od letnika 2010 do letnika 2002) ponovno odpravili na pripravljalni tabor v Maribor. Tabor je potekal po načrtih in brez problemov. Igralci so uživali v zadnjih počitniških dneh, ko so…

Objavljen razpored državnega prvenstva za selekcijo Mlajših dečkov U-12

Te dni je Hokejska zveza Slovenije objavila razpored državnega prvenstva za selekcijo Mlajših Dečkov U-12. V letošnji sezoni v državnem prvenstvu selekcija HK Olimpije nastopa z dvema ekipama (točen razpored igralcev in strokovnega vodstva po ekipah bo objavljen pred pričetkom…

Obvestilo o aktivnostih za naslednjo sezono

V skladu z novim koledarjem Hokejske zveze Slovenije smo v HK Olimpija že v začetku maja začeli s  pripravami na novo tekmovalno sezono. Za suhe treninge, ki so  potekali do konca šolskega leta, smo oblikovali prehodne selekcije. Igralci se bodo…

U-12 Turnir Budimpešta 20.4.2018-22.4.2018

U-12 Turnir Budimpešta 20.4.2018-22.4.2018

[robo-gallery id=”59539″]

U-12 Turnir Kromeriž 6.4.2018 – 8.4.2018

U-12 Turnir v Innsbrucku 30.3.2018-2.4.2018

U-12 DP 28.3.2018 HK Olimpija Zeleni – HK MK Bled A 3:5

U-12 DP 27.3.2018 HK MK Bled A – HK Olimpija Zeleni 7:4

U-12 DP 22.3.2018 HK Olimpija Zeleni – HK Slavija Junior

U-12 DP 17.3.2018 HK Slavija Junior – HK Olimpija Zeleni 9:0

U-12 DP 6.3.2018 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Zeleni

U-12 DP 4.3.2018 HK Olimpija Zeleni – SKHL Crvena Zvezda 5:1

U-12 Prijateljska tekma 18.2.2018 EC KAC – HK Olimpija

U-12 DP 16.2.2018 HK Olimpija Beli – SKHL Crvena zvezda 0:4

U-12 DP 10.2.2018 HK ECE Celje – HK Olimpija Beli 4:1

U-12 DP 8.2.2017 HKMK Bled B – HK Olimpija Zeleni 0:20

U-12 DP 8.2.2017 HKMK Bled A – HK Olimpija Beli 16:2

U-12 DP 7.2.2018 HK Triglav – HK Olimpija Beli 13:0

U-12 DP 3.2.2018 HK Slavija Junior – HK Olimpija Zeleni 6:1

U-12 DP 28.1.2018 HK Olimpija Zeleni – KHL Zagreb

U-12 DP 27.1.2018 HD Hidria Jesenice – HK Olimpija Beli 18:0

U-12 DP 27.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HKMK Bled B 17:0

U-12 DP 24.1.2018 KHL Mladost – HK Olimpija Zeleni 3:2

U-12 DP 23.1.2018 HK Olimpija Beli – KHL Medveščak 0:9

U-12 DP 20.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HK Olimpija Beli 11:0

U-12 DP 13.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HKMK Bled A 10:9 (SO)

U-12 DP 13.1.2018 KHL Medveščak – HK Olimpija Beli 11:1

U-12 DP 6.1.2018 HK Olimpija Beli – HK Slavija Junior 1:14

U-12 DP 6.1.2018 KHL Medveščak – HK Olimpija Zeleni 2:11

U-12 DP 30.12.2017 HK Olimpija Beli – HDD Bled 2:10

U-12 DP 30.12.2017 HK Triglav – HK Olimpija 4:5

U-12 DP 23.12.2017 KHL Zagreb – HK Olimpija Beli 9:1

U-12 DP 23.12.2017 HK Olimpija Zeleni – HD Hidria Jesenice 2:3 (SO)

U-12 DP 16.12.2017 HK Olimpija Beli – SKHL Crvena Zvezda 1:5

U-12 DP 17.12.2017 HK Olimpija Zeleni – SKHL Crvena Zvezda 12:0

U-12 DP 16.12.2017 HDK Maribor – HK Olimpija Zeleni 0:12

U-12 DP 9.12.2017 HK Olimpija Zeleni – KHL Medveščak 7:5

U-12 DP 9.12.2017 HK Slavija Junior – HK Olimpija Beli 15:0

U.12 DP 2.12.2017 HK Olimpija Beli – HK Olimpija Zeleni 0:18

U-12 DP 28.11.2017 HK Olimpija Zeleni – HDD Bled 14:1

U-12 DP 28.11.2017 KHL Mladost – HK Olimpija Beli 17:2

U-12 DP 25.11.2017 HK Olimpija Beli – HKMK Bled A 2:10

U-12 DP 25.11.2017 KHL Zagreb – HK Olimpija Zeleni 1:8

U-12 DP 18.11.2017 HK Olimpija Beli – HK ECE Celje

U-12 DP 11.11.2017 HK Triglav – HK Olimpija Beli 12:0

U-12 DP 9.11.2017 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Beli 12:4

U-12 DP 8.11.2017 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Zeleni 0:9

U-12 DP 4.11.2017 HK Olimpija Beli – HD Mladi Jesenice 0:14

U-12 DP 28.10.2017 HK Olimpija Beli – HDK Maribor 8:0

U-12 DP 24.10.2017 HK MK Bled A – HK Olimpija Zeleni 2:6

U-12 DP 21.10.2017 HK Olimpija Zeleni – HK ECE Celje 13:1

U-12 DP 21.10.2017 HK MK Bled B – HK Olimpija Beli 16:0

U-12 DP 15.10.2017 HDD Bled – HK Olimpija Beli 8:0

U-12 DP 14.10.2017 HK Olimpija Zeleni – HK Triglav 11:3

U-12 Profilne fotografije 2017

U-12 DP 7.10.2017 HK Olimpija Beli – KHL Zagreb 0:16

U-12 7.10.2017 HD Mladi Jesenice – HK Olimpija Zeleni 0:2

U-12 DP 30.9.2017 HK Olimpija Zeleni – HDK Maribor 11:3

U-12 DP 23.9.2017 HK Olimpija Beli – HK MK Bled B 2:14

U-12 DP 16.9.2017 HKM Maribor – HK Olimpija Beli 11:3

U-12 DP 16.9.2017 HK Olimpija Zeleni – KHL Mladost 8:6

U-12 DP 8.9.2017 HDD Bled – HK Olimpija Zeleni 0:10

U-12 DP 8.9.2017 HK Olimpija Beli – KHL Mladost 1:19

U-12 Suhi trening 14.8.2017

Člani Pokal Slovenije 28.9.2022 HDD Sij Acroni Jesenice – HK SŽ Olimpija 2:4

Člani Pokal Slovenije 28.9.2022 HDD Sij Acroni Jesenice – HK SŽ Olimpija 2:4, video posnetek celotne tekme

 

Finale Pokala Slovenije

Danes bo na Jesenicah finale tekmovanja za Pokal Slovenije, na njem pa se bodo zmaji pomerili z železarji. To bo prvi derbi v tej sezoni in hkrati tudi prvi za eno izmed lovorik. Tekma bo ob 19.00 v dvorani Podmežakla,…

Mladinci so bili uspešni tudi na gostovanju v Kranju

V nedeljo 25.9 je bila na vrsti druga tekma naših mladincev. Po prvem krogu jih je tokrat čakala malce težja naloga. Odpravili so se na gostovanje v Kranj. Kranjčani so, tako kot naši hokejisti, v prvem krogu zabeležili zmago, kar…

Sezono so odprli tudi starejši malčki

V nedeljo 25.9 se je začela tudi letošnja sezona turnirjev v selekciji u-12. Prvo nedeljo je sicer nastopila samo ekipa št. 2, bosta pa obe ekipi nastopili že v naslednjem terminu u-12 turnirjev. V letošnji sezoni se Olimpija predstavlja z…

U-19 IHL 25.9.2022 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 1:4, video posnetek celotne tekme

 

U-12 25.9.2022 Turnir Zalog, ekipa 2

Člani ICEHL 25.9.2022 HK SŽ Olimpija – EC KAC 2:4

Mitja Šivic: “Fantje so pustili srce na ledu.”

Zmaji so odigrali prvo domačo tekmo v novi sezoni in morali priznati poraz proti tekmecu iz Celovca. Neučinkoviti so bili predvsem v igri z igralcem več. Zeleno-beli so tekmo začeli zelo dobro in bili v prvi tretjini boljši nasprotnik. Povedli…

Kadeti so si zmago na Bledu priborili po izvajanju kazenskih strelov

V soboto 24,.septembra je bila na sporedu druga tekma državnega prvenstva kadetov. Tokrat so imeli naši težjo nalogo, kot v prvem krogu. Odpotovali so na Bled. V prvi tretjini smo videli bolj previdno igro na obeh straneh. Domači so na…

U-17 IHL 24.9.2022 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 4:5 (SO)

Zmaji s tremi točkami z Madžarske

Zmaji so na drugem gostovanju na začetku nove sezone lige ICE gostovali v Fehervarju in bili s 3:2 boljši od finalista lanske sezone. V nedeljo jih čaka prva domača tekma, v Ljubljano prihaja KAC. Po tem ko so v pretekli…

Aleš Mušič zaključuje profesionalno kariero

Legendarni Aleš Mušič zaključuje svojo izjemno športno kariero, večino jo je preživel v dresih Olimpije, nazadnje za HK SŽ Olimpija, bil tudi kapetan moštva. S svojo zmagovalno miselnostjo je znal dvigniti soigralce v ključnih trenutkih. Barve Slovenije zastopal na številnih svetovnih…

Člani Pokal Slovenije 21.9.2022 HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija 0:7, video posnetek celotne tekme

Najava turnirja za 2. ekipo U-12, Zalog 25. 9.

V nedeljo, 25. 9., bo v Zalogu potekal turnir selekcij U-12. Nastopa druga ekipa U-12. Zbor (v Zalogu) ob 14.25 15:25 HK SŽ Olimpija 2 – Ferlach 16:35 HK SŽ Olimpija 2 – HK Slavija Junior

Znan je razpored U-8 ter U-10 turnirjev za letošnjo sezono

Tudi v letošnji sezoni bo s serijo turnirjev poskrbljeno tudi za najmlajše selekcije. Pod okriljem HZS bo organiziranih 8 turnirjev. Na turnirjih bodo nastopale U-8 in U-10 ekipe različnih klubov. Igra seveda poteka na tretjino igrišča. Pomembno je razumeti, da…

Letošnjo sezono so tudi mladinci pričeli z zmago

V nedeljo 18. septembra so svojo prvo letošnjo prvenstveno tekmo odigrali naši mladinci. Po sobotnem uvodu kadetov, je sledila še nedeljska tekma mladincev. Tudi pri mladincih je nasproti stala ekipa iz Celja, le da je tokrat potekala v Tivoliju. Naši…

Hokej šola 2022 Uradne fotografije

U-19 IHL 18.9.2022 HK SŽ Olimpija – HD Ledx Celje 5:1, video posnetek celotne tekme

 

Zmajčki-Malčki 2022 Uradne fotografije

U-13 2022 Uradne fotografije

Kadeti so uspešno vstopili v novo sezono

V soboto 17.9 je bil na vrsti prvi krog v letošnjem tekmovanju U-17. Naši kadeti so se odpravili v Celje. Tekmo je vodil naš novi trener Bojan Zajc. Začetki sezone v novih selekcijah so vedno malce nepredvidljivi, ker se selekcije…

U-17 IHL 17.9.2023 HK Ledx Celje – HK SŽ Olimpija 1:8

U-17 2022/23 Uradne fotografije

U-15 Sezona 2022/23 Uradne fotografije

Znan je razpored turnirjev U-12 v letošnji sezoni

Tudi v letošnji sezoni bo potekalo “tekmovanje” selekcij U-12. Gre za selekcije igralcev letnika 2011 ter mlajših. Tekmovanje bo sestavljeno iz niza turnirjev, ki nimajo tekmovalnega značaja. Rezultati se ne bodo beležili. Za večino igralcev bo to prvi pravi stik…

Začenja se nova sezona lige ICE

Danes se tudi uradno začenja tudi nova sezona najmočnejšega regionalnega tekmovanja – liga ICE. V prvem krogu bi v Ljubljani sicer morala gostovati Bratislava, ki pa je izstopila iz lige, naši fantje pa bodo tako v novo sezono stopili šele…

V Ljubljano prihajajo Grizzlys Wolfsburg

V Ljubljano prihajajo nemški Grizzlys Wolfsburg, ki so doslej že dvakrat tekmovali v CHL, kvalificirali so se tudi za sezono 2022/23. Naši fantje so v Wolfsburgu že gostovali, Nemci pa so tam zabeležili zmago s 7:2. Klub deluje od 2004, od…

Člani CHL 2.9.2022 Pot na Finsko

Člani CHL 8.9.2022 HK SŽ Olimpija — TPS Turku 2:4, Green Dragons kulisa

 

Člani CHL 8.9.2022 HK SŽ Olimpija — TPS Turku 2:4

Najavljeno je letošnje državno prvenstvo v kategoriji članic

Objavljen je format tekmovanja za letošnjo prvenstvo v kategoriji članice. Tokrat bodo v državnem prvenstvu igrale le 3 domače ekipe (HK SŽ Olimpija, HDK Maribor ter HK Triglav). Ekipe se bodo pomerile v klasičnem 4-krožnem ligaškem sistemu. Vsaka ekipa bo…

V Ljubljano prihaja Turku

Danes bo v Hali Tivoli prva zgodovinska tekma Champions Hockey League v Sloveniji! Vstopnice so na voljo na prodajnih mestih Eventima, Petrola, na blagajni pred Halo Tivoli in https://bit.ly/3QkNXe4  Na Finskem smo odigrali zelo zrelo, ko smo praktično prebijali led v ligi prvakov. Držali smo se svoje igre, zato…

Slovenija: neverjetne naravne danosti za nepozabna aktivna doživetja na prostem

Slovenija je edina država v Evropi, kjer se stikajo 4 geografski svetovi. To se odraža v izjemnih naravnih lepotah: imamo gore, hribovja, obalo, jezera in celo jame. Ravno tej osupljivi raznolikosti pa se lahko zahvalimo, da je Slovenija pravi mali…

Popust za ZELENO DRUŽINO

Super je biti del naše velike ljubljanske zelene družine! Imetniki sezonskih vstopnic pri NK Olimpija in KK Olimpija imate 10 % popusta na dnevne vstopnice vseh naših tekem. Popust lahko uveljavljate z dokazilom na blagajni pred Halo Tivoli. Tudi imetniki…

Wolfsburg (pre)močan tekmec

Naši hokejisti so v drugem krogu lige prvakov gostovali v Wolfsburgu, kjer so morali priznati premoč ekipi Grizzlys Wolfsburg. Nemci so v domači dvorani slavili s 7:2. S svojo predstavo v Turkuju, kjer so se morali finski podprvaki namučiti za…

Odličen krstni nastop zmajev v ligi prvakov

Čeprav so zaključili s tesnim porazom, so naši fantje v krstnem nastopu v Champions Hockey League dokazali, da se lahko kosajo prav z vsakim hokejskim moštvom, tudi z 11-kratnim finskim prvakom. Ne pozabimo, da so Finci res hokejski narod, aktualni…

Zmaji odpotovali na CHL gostovanje na Finsko in v Nemčijo

Naša članska ekipa je danes zgodaj zjutraj odpotovala na gostovanje v Champions Hockey League oz. Hokejski ligi prvakov na Finsko in v Nemčijo. Jutri naše fante čaka prva tekma v tem tekmovanju proti moštvu TPS Turku, v nedeljo, 4. septembra,…

Člani 30.8.2022 Pripravljalna tekma HK SŽ Olimpija – EC KAC 2:4, video posnetek celotne tekme

 

Člani 30.8.2022 Pripravljalna tekma HK SŽ Olimpija – EC KAC 2:4

Člani Prijateljska 27.8.2012 HK SŽ Olimpija – Hydro Fehervar AV19 4:2, video posnetek celotne tekme

 

Člani Prijateljska 27.8.2012 HK SŽ Olimpija – Hydro Fehervar AV19 4:2

Še en teden do začetka lige prvakov

Še dober teden loči naše fante od zgodovinskega prvega nastopa v Champions Hockey League. Liga prvakov pomeni veliko dela za fante na ledu in veliko novih zadolžitev v pisarni. Na današnji novinarski konferenci smo medijem predstavili, kaj za naš klub…

Najavljeno je letošnje IHL U-19 tekmovanje

Objavljen je format tekmovanja za letošnjo prvenstvo v kategoriji U-19. V tekmovanju bo nastopalo 8 ekip. 6 slovenskih (v letošnji sezoni ne bo ekip z Bleda) ter Team Beograd in Team Zagreb. Ekipe se bodo v rednem delu pomerile v…

Zmaji ta konec tedna na Landshuter Brauhaus Cup

Naša članska ekipa se ta konec tedna mudi v Nemčiji, kjer se udeležuje pripravljalnega turnirja Landshuter Brauhaus Cup. Palice bodo prekrižali z Augsburger Panther (DEL), EV Landshut ali Ravensburg Towerstars (oba DEL 2). »Turnir v Nemčiji s težkimi nasprotniki prihaja…

Najavljeno je letošnje IHL U-17 tekmovanje

Objavljen je format tekmovanja za letošnjo prvenstvo v kategoriji U-17. V tekmovanju bo nastopalo 8 slovenskih ekip. Redni del prvenstva se bo odigral v dveh delih. V prvem delu bo 8 ekip odigralo po dve tekmi z vsako drugo ekipo.…

Najavljeno je letošnje IHL U-15 tekmovanje

Objavljen je format tekmovanja za letošnjo prvenstvo v kategoriji U-15. V tekmovanju bo nastopalo 10 ekip, 8 slovenskih in 2 tuje. V primerjavi s prejšnjo sezono, bo ekipo EC VSV zamenjala ekipa Team Beograd. Bistvenih sprememb v pravilih tekmovanja, v…

Najavljeno je letošnje IHL U-13 tekmovanje

Objavljen je format tekmovanja za letošnjo prvenstvo v kategoriji U-13. V tekmovanju bo nastopalo 10 ekip, 7 slovenskih in 3 tuje. Med slovenskimi bo v letošnji sezoni manjkal HDD Bled, med tujimi, pa se bo ekipama EC KAC in EC…

Člani Pripravljalna tekma 13.8.2022 HK SŽ Olimpija – MAC 9:1

Pred ekipo prvi pripravljalni tekmi

Priprave naše ekipe na novo sezono so v polnem teku, v tretjem pripravljalnem tednu naše fante čakata prvi tekmi, in sicer: v četrtek, 11. avgusta, ob 19.00 gostujejo pri ekipi Steinbach Black Wings Linz; v soboto, 13. avgusta, ob 19.00…

Obvestilo igralcem z dopolnjenim 14 letom

Igralce, ki so oz. ki bodo v letošnji sezoni dopolnili 14 let obveščamo, da je eden izmed predpogojev pridobitve pravice nastopanja na uradnih tekmah državnega prvenstva, uspešno opravljeno protidopinško izobraževanje ADEL. Izobraževanje lahko igralci opravijo na portalu https://www.sloado.si/kategorija/za-sportnike-adel. Ko je…

Iščemo prostovoljce

K sodelovanju vabimo prostovoljce (dekleta in fante), ki imate radi hokej, si želite spoznati delovanje športnega kluba, pomagati pri organizaciji in izvedbi tekem ter tako pomagati našim zeleno-belim junakom. Prostovoljci so pomemben del vsakega velikega športnega društva. Letošnja sezona bo…

Izjava Mitja Šivic po prvem treningu 25.7.2022

Člani prvi trening 25.7.2022

Članska ekipa je začela s pripravami na novo sezono

Danes se je v Hali Tivoli zbrala članska ekipa in začela s pripravami na novo sezono. Po uvodnem sestanku in testiranjih so fantje že opravili tudi prvi trening na ledu. ”Vemo, kaj nas čaka. Vsak avgust je težak in tempo…

V članski ekipi prihaja tudi pet mladih igralcev

Članski ekipi se bodo pridružili tudi mladi in talentirani igralci Žiga Mehle, Tian Hebar, Miha Beričič, Urban Podrekar in Gregor Žeželj, ki je v pretekli sezoni že igral tudi v ICEHL in ostaja v članski ekipi. »Žiga Mehle dokazuje, da…

Ekipi HK SŽ Olimpija se bo pridružil Joseph Garreffa

Ekipi HK SŽ Olimpija se bo v sezoni 2022/23 pridružil tudi mladi kanadski napadalec Joseph Garreffa, ki je pretekli dve sezoni igrali v ECHL. »Joseph Garreffa je mlad in ekstremno hiter, eksploziven, ofenzivno usmerjen igralec, hkrati pa je lačen golov in…

Aleš Mušič se poslavlja od HK SŽ Olimpija

Aleš Mušič, dolgoletni igralec in kapetan Olimpije, dvakratni olimpijec ter udeleženec več svetovnih prvenstev, se po štirih sezonah v dresu HK SŽ Olimpija poslavlja od našega kluba. Miha Butara, predsednik HK SŽ Olimpija: ”Alešu se iskreno zahvaljujemo za vse štiri…

V prodaji so vstopnice za domače tekme CHL

Naši fantje s tekmovanjem v Champions Hockey League začenjajo 2. septembra z gostovanjem na Finskem pri TPS Turku in nadaljujejo dva dni kasneje v Wolfsburgu. Prva domača tekma je 8. septembra, ko v Hali Tivoli gostuje TPS Turku, ki slovi…

Gregor Sobočan bo skrbel za fizično pripravo vseh selekcij

Dobra fizična priprava je za hokejiste zelo pomembna, predstavlja osnovo hokejista, pomembna je tako med mlajšimi selekcijami kot v članski ekipi. Zato smo se v klubu odločili, da tudi na tem področju naredimo korak naprej. Za fizično pripravljenost članske ekipe…

In memoriam: Matjaž Ferkov

V klubu nas je pretresla vest o nenadni smrti Matjaža Ferkova, člana Upravnega odbora HK SŽ Olimpija in nekdanjega hokejista. Matjaž Ferkov je prve hokejske korake naredil pri Olimpiji, bil kratek čas del profesionalne ekipe, kasneje je bil tudi član…

Znan je razpored tekem lige ICE

Še natanko 70 dni je do začetka lige ICE in znan je razpored tekem. Za uvod v novo sezono lige ICE se bodo naši hokejisti 16. septembra v Hali Tivoli pomerili z iClinic Bratislava Capitals, s katero v lanski sezoni niso…

Anže Ropret je novi trener mlajših selekcij

Napadalec Anže Ropret se poslavlja od profesionalnega igranja hokeja, a ostaja v HK SŽ Olimpija kot del trenerske ekipe mlajših selekcij. ”Anže Ropret se je odločil, da bo zaključil svojo igralsko kariero in ker v klubu cenimo njegov pečat, ki…

Sklic 3. dopisne skupščine Hokejskega Kluba Olimpija

Skladno z 21. členom Statuta HK Olimpija in zapisnikom 17. dopisne seje Upravnega odbora, Upravni odbor HK Olimpija SKLICUJE 3. dopisno sejo skupščine HOKEJSKEGA KLUBA OLIMPIJA ki bo potekala v času od 17. 6. do 28. 6. 2022 do 13…

Seznam pripravljalnih tekem

Pred začetkom sezone naše fante čaka tudi nekaj pripravljalnih tekem, prva bo že 11. avgusta pri našem tekmecu iz liga ICE v Linzu. Sledilo bo gostovanje madžarskega moštva MAC v Ljubljani, pa pot v Nemčijo na Landshuter Brauhaus Cup, kjer…

Nova okrepitev je Chris Dodero

Nova okrepitev naše ekipe v prihodnji sezoni je ameriški napadalec Chris Dodero, ki je zadnjih pet let igral v ekipi American International College v NCAA. Tam je bil soigralec slovenskega reprezentanta Luke Mavra. »Chris Dodero bi lahko s svojimi številkami iz…

HK SŽ Olimpija polnopravna članica lige ICE

Na skupščini lige ICE, ki je potekala v začetku meseca v Salzburgu, so klubi potrdili vodstvo lige in obravnavali več ostalih za klube pomembnih zadev. Predstavniki klubov so potrdili, da bo predsednik lige Jochen Pildner-Steinburg  skupaj s svojimi podpredsedniki Karl…

Nova okrepitev je Carl Neill

Ekipo HK SŽ Olimpija bo v prihodnji sezoni okrepil kanadski branilec Carl Neill, ki je preteklo sezono začel pri moštvu Laval Rocket v American Hockey League in zaključil pri Kölner Haie v DEL. »Prva stvar, ki jo vidiš pri Carlu…

Znan je razpored tekem v CHL

Po tem ko je konec maja v Tamepereju žreb določil, da bo naš klub igral v Champions Hockey League (CHL) v skupini B, so iz lige sporočili razpored tekem. Zmaji bodo najprej odpotovali na Finsko k TPS Turku, kjer bodo…

V zeleno-beli dres se vrača Marc-Olivier Vallerand!

Naši ekipi v prihodnji sezoni pridružil kanadski napadalec Marc-Olivier Vallerand, ki v Ljubljano prihaja iz britanskega Sheffielda. Marco je bil član naše ekipe že lani kot posojeni igralec v času covid-19, njegova pomoč pri odločilnih bojih in osvojitvi naslova Alpske…

HK SŽ Olimpija dobila nasprotnike v CHL

Danes je v Tampereju na Finskem potekal žreb tekmovalnih skupin Champions Hockey League, v katerem je prvič sodelovala tudi HK SŽ Olimpija, ki je v začetku maja dobila posebno povabilo v to tekmovanje. CHL je ekipe glede na svoja merila…

Žreb skupin rednega dela CHL

Po tem ko se je popolnil seznam klubov, ki bodo v prihodnji sezoni igrali v Champions Hockey League, smo v pričakovanju žreba skupin rednega dela CHL. Ta bo v sredo, 25. maja, ob 16:00, možno ga bo spremljati v živo…

Priprave na novo sezono

V HK SŽ Olimpija intenzivno sestavljamo ekipo, priprave na novo sezono pa so se že pričele. V tem tednu smo sodelovanje za prihodnjo sezono potrdili s kapetanom Žigo Pancetom, napadalcem Nikom Simšičem in vratarjem Žanom Usom, ekipi pa se pridružuje…

HK SŽ Olimpija se bo v sezoni 2022/23 pridružila CHL

Z velikim veseljem in ponosom sporočamo odlično novico in še en zgodovinski trenutek našega kluba: HK SŽ Olimpija se bo kot prvi slovenski klub v sezoni 2022/23 pridružila Hokejski ligi prvakov oz. Champions Hockey League (CHL)! Ta se je z…

Funkcijo direktorja HK SŽ Olimpija prevzema Anže Ulčar

S 1. junijem vodenje HK SŽ Olimpija prevzema Anže Ulčar, ki bo na mestu direktorja nasledil Jožeta Kovača. Anže Ulčar je univerzitetni diplomirani komunikolog z bogatimi in raznolikimi vodstvenimi izkušnjami v gospodarstvu, predvsem na področju marketinga, prodaje in komuniciranja. Preteklo…

Nadaljevanje treningov po praznikih

S petkom, 22.4.2022 zaključujemo posezonske suhe treninge in sezono 2021/22. Zaradi zasedenosti dvorane Tivoli, se treningi začnejo v ponedeljek, 9.5.2022. Spiski igralcev in trenerjev selekcij za novo sezono, bodo pravočasno objavljeni na spletni strani. Trenerji bodo igralce obveščali tudi prek…

Zaključen je turnir U-11 v Zalogu

Pretekli vikend se je končal tradicionalni turnir selekcij u-11 v zalogu. Nastopilo je 9 ekip iz Slovenije, Hrvaške, Srbije ter Avstrije. Med njimi so bili seveda tudi naši mladi zmaji. Ekipo je na turnirju vodil trener Aljaž Novak. Turnir je…

Mladinci so osvojili naslov državnih prvakov

Končano je mladinsko prvenstvo U-19 za letošnje sezono. V finalu smo spremljali klasičen večni derbi med ekipama Jesenic in naše Olimpije. To sta bili tudi najboljši ekipi letošnjega državnega prvenstva, tako da je bil zaključek kar pravi. Za nameček se…

U-11 Turnir Zalog 2022 (15.4 – 17.4.2022)

U-13 podeliitev medalj sezona 2021/22

Članice podelitev medalj sezona 2021/22

U-19 DP 14.4.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 5:2

U-19 DP 14.4.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 5:2, video posnetek celotne tekme

 

Ekipa U-13 se zadovoljna vrača s turnirja na Češkem

Ta konec tedna je naša ekipa U13 sodelovala na turnirju Spring Cup 2022 na Češkem. Poleg našega kluba je na turnirju sodelovalo tudi pet najboljših čeških U13 ekip – Slavija Praga, Vitkovice, Chomutov, Bukac school, HC Strelci. “Na turnir je…

U-13 8.-10.4.2022 Turnir Jindrchuv Hradec

Najmlajši hokejisti so s turnirjem v Tivoliju zaključili uradni del sezone

V soboto 9. aprila je v Tivoliju potekal še zadnji turnir naših najmljaših hokejistov, ki je potekal pod okriljem HZS. Tokrat so v Tivoli prispele še ekipe iz Celja, Jesenic in Zaloga. Gre za netekmovalni turnir, kjer rezultati niso bili…

U-19 DP 10.4.2022 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 2:3, video posnetek celotne tekme

Dečki so na koncu osvojili drugo mesto

Končano je letošnje tekmovanje IHL lige v kategoriji u-15. V finalnem obračunu sta nastopili ekipi HD Hidria Jesenice in HK SŽ Olimpije. Kljub temu, da je v prvenstvu nastopilo nekaj dobrih ekip, sta na koncu vseeno v finalu zasluženo nastopili…

U-10 Turnir HZS 9.4.2022, Hala Tivoli, ekipa U-10

U-15 IHL 7.4.2022 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 3:2

U-15 IHL 7.4.2022 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 3:2, video posnetek celotne tekme

U-19 DP 7.4.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 4:5, video posnetek celotne tekme

U-19 DP 31.3.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 3:1

Člani DP 5.4.2022 HK SŽ Olimpija – HK Triglav 10:1

 

Vabilo na turnir v Avstriji za letnike 2006,2007 in 2008 med 22. in 24. aprilom – ODPOVEDANO

Zaradi premajhnega števila prijav je spodaj navedeni turnir odpovedan!           HK SŽ Olimpija vabi ekipo U-16 (letnik 2006, 2007 in 2008 ) na mini turnerjo v Avstrijo, ki bo med 22. – 24.4.2022 Igrali bomo 2…

Risinje so zbrane pred prihajajočim svetovnim prvenstvom

Po končanem državnem prvenstvu, je na vrsti svetovno prvenstvo za članice. Seveda je v ekipo Risinj vpoklicanih kar nekaj naših igralk, kar se nenazadnje za zaporedne državne prvakinje tudi spodobi. Risinje bodo v naslednjem tednu nastopile na Poljskem, kjer bodo…

Ekipi U-10 sta se zadovoljni vrnili s turnirja v Grazu

V soboto smo se odpravili na 2-dnevni mednarodni turnir U-10 v Graz. Prijavili smo se z dvema ekipama in igrali v družbi 16 klubov kot so: EC VSV, EC KAC, EC STEEL WINGS LINZ, EAC VIENNA CAPITALS, GRAZ 99ERS JUNIORS,…

Hokej šola, Zmajčki-Malčki, Turnir Graz april 2022, ekipi u-10

Finale državnega prvenstva

V torek, 5. aprila, ob 18.00 bo v Hali Tivoli zadnja tekma v tej izjemni sezoni in še zadnja priložnost, da zaploskamo našim članom in našemu podmladku. – Na tekmi bo možen nakup navijaških izdelkov (plačilo je možno le z…

U-19 DP 3.4.2022 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 4:2, video posnetek celotne tekme

U-15 IHL 3.4.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 7:8, video posnetek celotne tekme

Zmaji s 7:0 porazili orle v Kranju

Začel se je finale državnega prvenstva, kjer se za naslov prvaka borita HK SŽ Olimpija in HK Triglav Kranj. Na prvi finalni tekmi so bili s 7:0 boljši zmaji. Prva tekma je bila v Kranju, saj so bili orli po…

Člani DP 2.4.2022 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 0:7, video posnetek celotne tekme

Začenja se finale državnega prvenstva

Pred našo ekipo je še sklepno dejanje sezone – finale državnega prvenstva, v katerem se bo HK SŽ Olimpija pomerila s HK Triglav Kranj. Prva tekma je danes ob 20.00 v Kranju, saj so bili Kranjčani po rednem delu višje uvrščeno…

U-19 DP 31.3.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 3:1, video posnetek celotne tekme

 

Ekipa dečkov se je uvrstila v finale

Svoj polfinalni dvoboj so zaključili tudi naši dečki (u-15) in to uspešno. Z 2:1 v zmagah so premagali večnega rivala, ekipo KAC. Naši mladi zmaji so ekipo KAC dvakrat premagali že v rednem delu prvenstva, tako da je uvrstitev v…

U-15 IHL 29.3.2022 HK SŽ Olimpija – EC KAC 6:0, video posnetek celotne tekme

Vabilo za prijavo na turnir Spring Cup 2022, Jindrichuv Gradec, 9-10.4.2022 za letnik 2009 in mlajše – PRIJAVE ZAPRTE

HK SŽ Olimpija vabi ekipo U-13 (letnik 2009 in mlajše) na turnir Spring Cup 2022, Jindrichuv Gradec, 9-10.4.2022. Nastopajo (Slavija Praga, Vitkovice, Chomutov, Bukac school, HC Strelci). Cena turnirja je 200,00 eur po osebi. Cena vsebuje prevoz, spanje in prehrano…

Najava turnirjev za mlajše selekcije po koncu sezone – POPRAVEK!

Selekcija 2009 in mlajši bo nastopila na turnirju Spring Cup 2022, Jindrichuv Gradec, 9-10.4.2022. Nastopajo (Slavija Praga, Vitkovice, Chomutov, Bukac school, HC Strelci). Spisek igralcev bosta določila trenerja. Cena turnirja je 200,00 eur po osebi. Cena vsebuje prevoz, spanje in…

Kadetom na žalost uvrstitev v finale ni bila usojena

Končala se je polfinalna serija naših kadetov, na žalost neuspešno. V polfinalu so se naši pomerili z ekipo HKMK Bled. Ekipa HKMK Bled se je v polfinale uvrstila z zmago nad ekipo Triglava. Glede na to, da je ekipa HKMK…

U-17 IHL 23.3.2022 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 2:1 (OT)

U-17 IHL 19.3.2022 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 1:2 (OT)

U-17 IHL 16.3.2022 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 1:6

Mladinci so se uvrstili v veliki finale

Pred dnevi se je končala polfinalna serija letošnjega državnega prvenstva za naše mladince. Naši mladi zmaji so se z rezultatom 3:0 v zmagah proti ekipi HK Triglav uvrstili v finale. Glede na rezultate letošnjega prvenstva je bila za nas ta…

U-17 IHL 23.3.2022 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 2:1 (OT), video posnetek celotne tekme

Zmajem ni uspel preboj v polfinale lige ICE

Po tem, ko so jih že mnogi odpisali v četrtfinalni seriji, v kateri so zaostajali s 3:1 v zmagah, so zmaji izenačili in na koncu izgubili na sedmi, odločilni tekmi v Beljaku. Tako so zaključili z izjemno premierno sezono v…

U-15 IHL 22.3.2022 HK SŽ Olimpija – EC KAC 2:3

U-19 DP 21.3.2022 HK SŽ Olimpija – HK Triglav 3:1, video posnetek celotne tekme

Obvestilo za udeležence gostovanja v Beljaku

Odhod iz Ljubljane (Tivoli): 16.15 Kratek postanek na OMV Radovljica Tekma: 19.15 Vstopnice za ogled tekme boste prejeli v Beljaku. Pozor: Vse, ki ne boste koristili avtobusnega prevoza, vljudno prosimo, da nam to predhodno sporočite na e-pošto: [email protected] Navedite število…

Članice so osvojile naslov državnih prvakinj

V nedeljo 20. marca so naše članice odigrale zadnjo tekmo letošnjega IHL prvenstva. Točkovno gledano so sicer naslov državnih prvakinj osvojile že pred to zadnjo tekmo, je pa ta zadnja tekmo naslov državnih prvakinj (ter naslov IHL prvenstva ) samo…

O napredovanju v polfinale bo odločala sedma tekma

Naši hokejisti SŽ Olimpije so v šesti tekmi četrtfinala lige ICE po podaljšku premagali ekipo Beljaka s 3:2 (2:0, 0:1, 0:1; 1:0) in izid v zmagah izenačili na 3:3. odločilna tekma bo v torek v Beljaku. Po tem ko so…

U-17 IHL 19.3.2022 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 1:2 (OT)

Zmaga v Beljaku za nadaljevanje serije v Ljubljani

Zmaji so v peti četrtfinalni tekmi lige ICE v Beljaku premagali svojega četrtfinalnega nasprotnika z 8:6 (4:3, 2:1, 2:2), znižali v zmagah na 2:3 in serijo preselili v Ljubljano. V nedeljo ob 17.30 sledi nova tekma v Hali Tivoli. Zeleno-beli…

Članice IHL 13.3.2022 HK SŽ Olimpija – HDK Maribor 5:3

U-19 DP 17.3.2022 HK Triglav – HK SŽ Olimpija, 0:3, video posnetek celotne tekme

U-17 IHL 16.3.2022 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 1:6, video posnetek celotne tekme

Četrtfinale se v petek nadaljuje v Beljaku

Zmaji so se po porazu na četrti četrtfinalni tekmi znašli v situaciji, ko si ne smejo privoščiti nobene napake več. Beljak je namreč povedel s 3:1 v zmagah, serija pa se v petek, 18. marca, nadaljuje v Beljaku. Četrti medsebojni…

Članice sezona 2021/22

U-13 IHL 15.3.2022 EC VSV – HK SŽ Olimpija 2:5

Mlajši dečki se niso uvrstili v polfinale

V torek 15. marca je bila na sporedu tretja – odločilna tekma naših mladih dečkov v četrtfinalnem dvoboju z ekipo EC VSV. Na prejšnjih dveh tekmah smo videli izenačen dvoboj, v katerem so bili naši morebiti celo boljši nasprotnik z…

Obvestilo za obiskovalce današnje tekme

Četrtfinale Iige ICE se nadaljuje v Ljubljani, v naši domači Halo Tivoli. Ob tem še nekaj obvestil: – V dvorano pridite pravočasno, saj bodo navijači izvedli koreografijo. – Na tribuni VZHOD bodo naprodaj navijaški izdelki HK SŽ Olimpija (plačilo možno…

Beljak izkoristili prednost domačega terena

Naši hokejisti so se po gostovanju v Beljaku znašli v zaostanku v seriji, kjer je z dvema zmagama povedel Beljak. Zeleno-beli so povedli, vmes dvakrat vodili z dvema goloma razlike, a na koncu izgubili z 8:5. Povedli so gostje z…

U-19 DP 13.3.2022 HK SŽ Olimpija – HK Triglav 2:1 (OT), video posnetek celotne tekme

U-17 IHL 12.3.2022 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 0:5, video posnetek celotne tekme

 

Beljak izenačil v seriji

Tudi v dvorani Tivoli se je začela težko pričakovana končnica. Tudi tokrat – kot v Beljaku – je slavilo gostujoče moštvo, niz v seriji pa je tako izenačen na 1:1, tokrat je bilo 3:4 v korist Beljaka. Zmaji so začeli…

Obvestilo za obiskovalce današnje tekme

Četrtfinale Iige ICE se končno seli v Ljubljano, v našo domačo Halo Tivoli. Ob tem še nekaj obvestil: – Na tribuni VZHOD bodo naprodaj navijaški izdelki HK SŽ Olimpija (plačilo možno le z gotovino!). – Začetni met bo izvedel kapetan NK…

Ekipa U-15 se je uvrstila v polfinale

Ekipa dečkov je te dni odigrala četrtfinalni dvoboj v IHL tekmovanju. Kot drugo uvrščeni ekipo rednega dela, ji je kot nasprotnik pripadla ekipa Slavije. Ekipa Slavije je sicer v pred-končnici izločila ekipo HDD Bled, a v mestnem dvoboju so vseeno…

Navodila mlajših igralcem za ogled članskih tekem v končnici

Vse klubske mlajše selekcije vabljene na ogled tekem četrtfinala lige ICE, vsi naši člani so že pred sezono prejeli sezonske vstopnice za ogled tekem članske ekipe. Selekcije ekip od Hokej šole do U19 se zberejo pred Službenim vhodom in se v spremstvu…

Odličen začetek četrtfinalne serije

Naši hokejisti so v Beljaku zmagali s 6:4 in vodijo z 1:0 v zmagah. Naslednja tekma bo v petek v Ljubljani.   Zmaji so na najboljši možen način začeli končnico lige ICE – z zmago v gosteh pri drugouvrščeni ekipi…

Na voljo so vstopnice za četrtfinale ICEHL

Še en teden nas loči do prve domače tekme v četrtfinalu ICEHL in vstopnice so na voljo na prodajnih mestih Eventima in https://bit.ly/3HEO4wj Za vas smo pripravili: PAKET ČETRTFINALE, ki zajema vse (do 3) domače tekme v Hali Tivoli DRUŽINSKI…

Mlajši dečki so v četrtfinalni seriji izenačili na 1:1

Mlajši dečki so že zakorakali v končnico letošnjega IHL prvenstva. Spomnimo, da je Olimpija po rednem delu zasedla 5. mesto, kar pomeni, da se v četrtfinalnem obračunu meri z ekipo Beljaka, ki je redni del prvenstva končala na 4. mestu.…

V sredo začetek četrtfinala lige ICE

Naši hokejisti v sredo, 9. marca, začenjajo s četrtfinalnimi boji v ligi ICEHL, kjer bo tekmec beljaški VSV. Prva tekma bo v Beljaku, prva domača tekma pa v petek ob 19.45 v Hali Tivoli. Vse skupaj se je začelo pred…

Članice IHL 6.3.2022 HDK Maribor – HK SŽ Olimpija 3:4

Gostovanje v Beljaku

Organizirano gostovanje v Beljaku BO! S klubom v Beljaku smo se dogovorili za posebno ceno vstopnice za naše navijače – na voljo pa so le v paketu, ki poleg vstopnice vključuje tudi avtobusni prevoz. Cena: 25 EUR Odhod iz Ljubljane (parkirišče…

U-13 IHL 6.3.2022 HK SŽ Olimpija – EC VSV 4:3

U-17 IHL 5.3.2022 Team Zagreb – HK SŽ Olimpija 5:6 (OT)

U-17 IHL 2.3.2022 HK SŽ Olimpija – Team Zagreb 7:1

U-13 IHL 4.3.2022 EC VSV – HK SŽ Olimpija 8:7 (OT)

Kadeti so se že uvrstili v polfinale

Med našimi tekmovalnimi mladimi selekcijami, so kadeti prvi pričeli z zaključnimi boji. Kot drugo uvrščeno moštvo rednega dela so naši v četrtfinalu lahko pričakovali, vsaj na papirju, malce lažjega nasprotnika. To je bila ekipa Team Zagreb. Prvo tekmo so naši…

U-17 IHL 5.3.2022 Team Zagreb – HK SŽ Olimpija 5:6 (OT), video posnetek celotne tekme

U-17 IHL 2.3.2022 HK SŽ Olimpija – Team Zagreb 7:1, video posnetek celotne tekme

Vabilo na poletni tabor HK SŽ Olimpija v Piranu; letnik 2012-2014, Rok za prijave 7.marec

  Obrazec za prijavo:  

Članice IHL 27.2.2022 HK SŽ Olimpija – HK Triglav 3:4 (OT)

Šesto mesto po rednem delu

Po veliki zmagi nad Bolzanom in dan prej proti Dunaju so si zmaji že zagotovili mesto med prvo šesterico in si tako zagotovili neposredno uvrstitev v končnico lige ICE. Danes pa so v zadnjem krogu rednega dela gostovali na Dunaju…

U-19 DP 27.2.2022 HK SŽ Olimpija – HDK Maribor 7:1, video posnetek celotne tekme

U-17 IHL 26.2.2022 HDK Maribor – HK SŽ Olimpija 1:3

Mladinici so zaključili s tekmovanji v članskem IHL prvenstvu

Te dni se je končal redni del tekmovanja v članskem IHL prvenstvu, s čimer so svojo letošnjo sezono v tem tekmovanju zaključili tudi naši mladinci. Naši mladinci so letos prvič nastopili v tem članskem tekmovanju. Osnovni cilj je bil nabiranje…

Člani ICEHL 25.2.2022 HK SŽ Olimpija – HCB Alperia 3:2, video povzetki s tekme

Izjemna predstava za vstopnico v četrtfinale

Zmaji so si z zmago nad Bolzanom v Hali Tivoli s 3:2 zagotovili mesto med prvih šest na lestvici in s tem neposredno uvrstitev v končnico. S tem pa dosegli uspeh, ki ga pred premierno sezono v ligi ICE ni pričakoval…

Prvi večer – zmaga!

Zmaji so prvi večer od dveh v Tivoliju odpravili z odliko in s 5:2 premagali hokejiste Dunaja. Tako so korak bližje neposredni uvrstitvi v končnico. Že danes pa v Halo Tivoli prihaja ekipa Bolzana. Zeleno-beli so že zagotovo uvrščeni med…

Ekipa kadetov si je v dvojnem tekmovalnem dnevu priigrala polovični uspeh

Končuje se redni del prvenstva v kategoriji kadetov in naši zmaji odigravajo še zadnje zaostale tekme. Te dni so tako odigrali kar dve zaporedni tekmi z ekipo HK Triglav. Najprej sta se ekipi pomerili v Ljubljani, naslednji dan pa še…

Dva zaporedna hokejska večera

V Hali Tivoli bomo v četrtek in petek spremljali dva zaporedna hokejska obračuna. Najprej v četrtek v Ljubljano prihaja ekipa Vienna Capitals, gre za prestavljeno tekmo, ki bi morala biti v Tivoliju januarja. V petek pa v Ljubljani gostuje še…

U-17 IHL 23.2.2022 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 2:1

Člani IHL 23.2.2022 KHL Zagreb – HK SŽ Olimpija 3:8, video posnetek celotne tekme

Zmaji z zmago ponovno med prvih šest

V boju za neposredno uvrstitev v končnico se zmaji danes vračajo iz Dornbirna z zmago in novimi tremi točkami, kar jih trenutno uvršča na šesto mesto. Ekipo s Predarlskega so premagali s 4:2. Že po prvi tretjini so zmaji vodili…

U-17 IHL 22.2.2022 HK SŽ Olimpija – HK Triglav 8:4

V slovo Tomažu Šuštarju

Pretreseni smo ob novici, da nas je nenadoma zapustil naš dolgoletni tehnični vodja pri mlajših kategorijah, naš sodelavec in prijatelj Tomaž Šuštar. Svojcem in bližnjim izrekamo iskreno sožalje.

Zmaji danes v Dornbirnu

V 50. krogu ICEHL zmaji gostujejo v Dornbirnu, kjer bodo lovili nove točke v boju za končnico. To je četrti pbračun obeh moštev, doslej so dvakrat slavili zmaji in enkrat buldogi. Zmaji so se na dolgo pot na predarlsko odpravili…

Visok poraz zmajev

V 49. krogu ICEHL je v Ljubljani gostovala ekipa Orli Znojmo in Olimpiji zadala najvišji poraz v tej sezoni. Zmaji so imeli sicer z Znojmom v dosedanjih medsebojnih obračunih pozitiven izkupiček z dvema zmagama in porazom po podaljšku. Tokrat pa…

U-19 DP 20.2.2022 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 1:4, video posnetek celotne tekme

Kadeti so bili v dvojnem programu polovično uspešni

Drugi del rednega dela prvenstva gre počasi h koncu in ekipam se kar malce mudi odigrati zamujene tekme. Naše kadete je tako ta teden čakal kar dvojni program. Obe tekmi sta bili odigrani v Tivoliju. Najprej je bilo na vrsti…

Mladinci se z IHL gostovanja v Vojvodini vračajo s polnim izkupičkov

Naši mladinci, ki nastopajo v članskem prvenstvu IHL so se tokrat odpravili na malce daljše potovanje. Odšli so na gostovanje v Vojvodino, kjer so združili dve tekmi (tisto, ki bi jo sicer morali proti ekipi Vojvodine igrati v hali Tivoli…

U-17 IHL 19.2.2022 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 1:3

U-17 IHL 19.2.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 1:3, video posnetek celotne tekme

U-19 IHL Člani 19.2.2022 HK Vojvodina – HK SŽ Olimpija 0:3, video posnetek celotne tekme

U-19 IHL člani 18.2.2022 HK Vojvodina – HK SŽ Olimpija 1:6, video posnetek celotne tekme

Predviden program dela za mlajše selekcije

Predvideni program dela po sekcijah do začetka nove sezone na ledu. Hokejska Šola, Zmajčki- Malčki. Treningi na ledu se nadaljujejo do konca tekoče sezone, ki se konča konec meseca Aprila. Suhi treningi se začnejo po prvomajskih praznikih in trajajo do…

Pustertal odnesel tri točke

Po dveh zmagah in odličnih predstavah zmajev proti Salzburgu in KAC je v Tivoliju gostovalo moštvo Pustertala. Trd nasprotnik je znal izkoristiti napake zmajev in na koncu odnesel zmago z 2:4. V prvi tretjini so povedli Južnotirolci, a so zmaji…

U-17 IHL 16.2.2022 HK SŽ Olimpija – HDK Maribor, video posnetek celotne tekme

 

Zmaga za 90. obletnico hokeja v Ljubljani

21. februarja 1932 se je v Ljubljani odvila prva hokejska tekma, kjer je takratna Ilirija, predhodnica Olimpije, odigrala prvo tekmo proti celovškemu KAC. 15. februarja 2021 sta se moštvi srečali v Hali Tivoli, slavili so zmaji z 1:0 in dosegli…

U-12 13.2.2022 Turnir U-12 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice

Zmaga v Salzburgu

Po izvrstni predstavi proti večnim rivalom in vstopnico v finale državnega prvenstva, so zmaji odpotovali v Salzburg, kjer jih je pričakovala trenutno prva ekipa lige Red Bull Salzburg. To je bila tekma 35. kroga, ki bi morala biti sicer takoj…

U-13 IHL 12.2.2022 HDD Bled – HK SŽ Olimpija 1:10

Mlajši dečki so še z dvema zmagama zaključili redni del prvenstva

V zaključku tega tedna sta bili na sporedu še zadnji dve tekmi v rednem delu sezone za naše mlajše dečke. Obe tekmi sta bili sicer na sporedu v gostovanju, a rezultatsko gledano sta bili tekmi proti slabše uvrščenim ekipam, tako…

U-13 IHL 11.2.2022 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 1:6

90 let od prve hokejske tekme v Ljubljani

Ali ste vedeli, da Ljubljana februarja praznuje 90 let od prve hokejske tekme? 21. februarja 1932 se je v Ljubljani zgodila »premiera hokeja na ledu«, prva tekma, na kateri so se hokejisti Ilirije pomerili s celovškim KAC, ki je takrat…

Člani IHL 10.2.2022 KHL Mladost – HK SŽ Olimpija 2:6, video posnetek celotne tekme

Zmaji zanesljivo v finale državnega prvenstva

Na Prešernov dan,  slovenski kulturni praznik, je ljubljanski Tivoli gostil pravo hokejsko poslastico – večni derbi. Razplet v sezoni je nanesel, da sta se hokejska tekmeca z Jesenic in Ljubljane v letošnji sezoni srečala že v polfinalu državnega prvenstva. Prepričljivo…

Člani DP 8.2.2022 HK SŽ Olimpija – HDD Sij Acroni Jesenice, 5:0, video posnetek celotne tekme

V dvojnem programu so bili čez vikend mlajši dečki polovično uspešno

Sedaj, ko se približuje konec rednega dela državnega prvenstva, morajo ekipe “po hitrem postopku” odigrati od prej zamujene tekme. Tako je naše najmlajše tekmovalne zmaje ta vikend čakal dvojni program V soboto so se odpravili na Bled k ekipi HKMK…

U-13 IHL 7.2.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 12:4

Večni derbi v Hali Tivoli

Pred derbiji je bila vedno posebna napetost, pa naj so šteli za točke v ligi, v kateri sta igrala ob večna rivala, za državno prvenstvo, na prijateljeskem turnirju… Tokrat se bosta kluba iz Ljubljane in Jesenic srečala v polfinalu državnega…

Članice IHL 6.2.2022 HK Siscia – HK SŽ Olimpija 0:6, video posnetek celotne tekme

U-19 IHL 6.2.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 3:6, video posnetek celotne tekme

Dečki se iz Bleda vračajo z zmago

V nedeljo 6. februarja je bila na sporedu nova tekma za našo selekcijo dečkov. Tokrat so se mladi zmaji odpravili na Bled. Ekipa Bleda se v letošnji sezoni nahaja nekako na sredini prvenstvene lestvice, naši pa zasedajo sam vrh. Vendar…

Po preobratu v drugi tretjini Zmaji ostali brez točk

Manj kot 24 ur po tekmi v Ljubljani so zmaji ponovno prekrižali palice z madžarsko ekipo. Kot je že napovedal trener Mitja Šivic, je tokrat v golu ponovno stal Paavo Hölsä. Zmaji so tekmo začeli izvrstno. V prvi tretjini so…

Fehervar odnesel zmago

V Hali Tivoli so danes gostovali hokejisti madžarskega Fehervarja, ki so se ponovno izkazali za neugodnega nasprotnika in že tretjič v sezoni premagali zmaje. Naslednji obračun bo že v petek na Madžarskem. V vratih zmajev je debitiral Luka Kolin, ki…

U-19 IHL 2.2.2022 HK True Celje – HK SŽ Olimpija 5:3, video posnetek celotne tekme

Kljub borbeni igri brez točk

V 44. krogu ICEHL so v Ljubljani gostovali hokejisti iz Beljaka, ki so iz Tivolija odnesli tri točke. To je bil zadnji obračun obeh moštev v rednem delu lige, po dvakrat so slavili zmaji, dvakrat pa Beljak. Urnik tekem v…

Nov zbor reprezentance U-18, tudi z našimi igralci

V začetku februarja se bodo ponovno zbrali Risi v selekciji u-18. Tokrat bodo zraven naslednji naši igralci: Lan Kavčič Tian Hebar Nik Sečen Tai Petronijevič Lepša Martin Črepinšek Jakob Pečnik (rezerva)                  …

Dečki so v dveh dneh zabeležili dve zmagi

V ponedeljek 31. januar je bila na vrsti nova tekma za našo selekcijo u-15. To je bila v dveh dneh že druga zaporedna tekma. V nedeljo so se naši dečki odpravili v Maribor, kjer so dokaj zanesljiv (11:2) premagali domačo…

U-15 IHL 31.1.2022 HK SŽ Olimpija – EC KAC (SO) 4:3, video posnetrek celotne tekme

U-19 DP 30.1.2022 HK True Celje – HK SŽ Olimpija 1:5, video posnetek celotne tekme

 

Zmaji s tremi točkami iz Pustertala

Tudi na drugem gostovanju ta teden so zmaji slavili s 3:0. V torek na Jesenicah v polfinalu državnega prvenstva, v petek zvečer v Brunicu pri HC Pustertal. Vratar Paavo Hölsä je tako že drugič ta teden zaklenil vrata. Današnja tekma…

Zmaji z zmago z Jesenic

V državnem prvenstve se letos večna tekmeca merita že v polfinalu, prvi polfinalni obračun je bil na Jesenicah, kjer so s 3:0 slavili zmaji. Če se železarji želijo uvrstiti v finale državnega prvenstva, bodo morali na povratni tekmi 8. februarja…

Člani DP 25.1.2022 HDD Sij Acroni Jesenice – HK SŽ Olimpija 0:3, video posnetek celotne tekme

Člani DP 23.1.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 14:3, video posnetek celotne tekme

Mladinci so v mestnem derbiju dosegli novo zmago

V nedeljo 23. januarja je bila na vrsti nova tekma za naše mladince. Naši mladi zmaji v zadnjem času igrajo zelo dobro, tako da smo tudi tokrat pričakovali dobro igro. A mestni derbiji so bili marsikdaj izenačeni in nepredvidljivi. Tokratni…

U-19 IHL 23.1.2022 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 6:4, video posnetek celotne tekme

 

U-13 IHL 22.1.2022 HK SŽ Olimpija – EC VSV 4:6

Mladinci so v IHL ligi dosegli novo zmago

Potem, ko kar nekaj časa nismo videli naših tekem v ligi IHL, je v soboto 22. januarja prišla na vrsto nova tekma. Naši so se zopet odpravili v Zagreb. Tokrat je bil gostitelj ekipa KHL Medveščak. Zmaji so se v…

U-19 IHL Člani 22.1.2022 KHL Medveščak – HK SŽ Olimpija 3:7, video posnetek celotne tekme

U-17 IHL 22.1.2022 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 7:1, video posnetek celotne tekme

Člani ICEHL HK SŽ Olimpija – Vienna Capitals (SO) 5:4, video povzetki s tekme

 

Zmaga v Tivoliju

Zmaji so v 40. krogu ICEHL v Hali Tivoli gostili ekipo Dunaja. V obračunu prestolnic so po izvajanju kazenskih strelov slavili Ljubljančani s 5:4. Tekma je bila 600. v ligi EBEL oz. ICE za našega kapetana Žigo Panceta in 400.…

Obvestilo glede protokola varovanja garderob

V povezavi z zadnjimi organiziranimi krajami po garderobah, ki so se dogajale v Hali Tivoli, je določen protokol varovanja garderob. – Ključ garderobe lahko dvigne uro pred treningom tehnični vodja ali trener. – Garderoba se ob odhodu igralcev na vadbo…

Innsbruck ostaja nerešena uganka

Tokrat so naši hokejisti gostovali v Innsbrucku in na vnaprej odigrani tekmi 48. kroga ICEHL ter izgubili z 1:5. Tekma je bila na urniku sicer predvidena v drugi polovici februarja. Tokratni obračun ekip je bil že četrti v rednem delu…

Večni derbi pri kadetih so odločili šele kazenski streli

V torek 18.januarja je bila na sporedu zaostala tekma v državnem prvenstvu U-17. Gre za zadnjo tekmo (zadnjo za naše fante) v prvem delu rednega dela. V Tivoli so prišli igralci Jesenic. Obe ekipi se nahajata na samem vrhu lestvice.…

U-17 IHL 18.1.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 5:4 (SO)

U-17 IHL 18.1.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 5:4 (SO), video posnetek celotne tekme

 

Članice Prijateljska tekma 16.1.2022 Reprezentanca Srbije – HK SŽ Olimpija 2:3, video posnetek celotne tekme

 

Mlajši dečki so tekma na Bledu odločili šele po kazenskih strelih

V soboto 15. januarja so naši najmlajši tekmovalni zmaji (selekcija u-13) odigrali novo tekmo. Prvotno bi sicer morali nastopiti v Kranju, a ker so Kranjčani zaradi zdravstvenih razlogov morali tekmo odpovedati, so naši mladi zmaji izkoristili čas ter odigrali zaostalo…

U-13 IHL 15.1.2022 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 2:3 (SO)

Zmaji do treh točk v Tivoliju

Na prvi domači tekmi v letošnjem letu je v Hali Tivoli gostovala ekipa Dornbirna, kar je bila druga tekma za zmaje v 24 urah. Po porazu dan prej so zmaji na domačem ledu po odlični borbi zmagali in tri točke…

Člani ICEHL 15.1.2022, HK SŽ Olimpija – Dornbirn Bulldogs 5:3, video povzetki s tekme

 

Članice Prijateljska tekma 15.1.2022 Reprezentanca Srbije – HK SŽ Olimpija 2:4, video posnetek celotne tekme

Kadeti imajo za sabo uspešen teden

Glede na to, da te dni marsikatera selekcija, zaradi zdravstvene situacije, svojih tekem ne more igrati, so naši kadeti zelo dejavni. Med tednom so se pomerili z ekipo iz Celja, danes v soboto 15. januarja pa še z ekipo Triglava.…

U-17 IHL 15.1.2022 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 3:5

Prva tekma zmajev v tem letu

Po daljšem premoru zaradi zdravstvenih razlogov so zmaji prvo tekmo v letošnjem letu odigrali v gosteh v Gradcu. To je bila v sezoni 2021/22 že četrta tekma proti ekipi Moser Medical Graz99ers. Vse dosedanje dvoboje je Olimpija prepričljivo zmagala z…

U-17 IHL 13.1.2022 HK True Celje – HK SŽ Olimpija 0:5

U-17 IHL 13.1.2022 HK True Celje – HK SŽ Olimpija 0:5, video posnetek celotne tekme

 

V Halo Tivoli prihaja tudi Rok Kapel

Naši ekipi se je pridružil tudi Rok Kapel, ki v Ljubljano prihaja iz celovškega KAC. ”Rok Kapel je mlad slovenski igralec, ki se je zadnje tri sezone kalil v celovškem KAC, kjer je bil v AHL med najboljšimi Slovenci. Zanimivo je, da…

Naši ekipi se je pridružil Bastien Maïa

Naši ekipi se je pridružil francoski napadalec Bastien Maïa, ki v Ljubljano prihaja iz finskega moštva Iisalmen Peli-Karhut. ”Glede na to, da je igralcev na trgu zelo malo, nam je bilo pri izboru pomembno, da so igralci ’lačni’ uspeha, da…

Starejši malčki so odigrali svoj prvi turnir v letošnjem koledarskem letu

Med tem ko je bila marsikatera tekma v zadnjem času prestavljena oz. odpovedana, je ekipa u-12 v nedeljo 10.januarja odigrala svoj prvi turnir v letošnjem koledarskem letu. Naši fantje so se odpravili v Maribor, kjer so jih čakali domačini ter…

U-12 Turnir HZS 9.1.2022

Navodila klubskega zdravnika ob okužbi s covid-19 in navodila za vrnitev na treninge

Glede na čedalje višje število okužb je naš klubski zdravnik Tom Cvetkovič, dr. med, pripravil nekaj navodil in izhodišč za igralce, ki so preboleli covid-19: 1) POTRJENA OKUŽBA – 10 dni izolacije.  Za povratek na treninge potrebuje prebolevnik negativen HAT.…

Kadeti so v Zagrebu zanesljivo osvojili nove 3 točke

8. januar je v novem letu prinesel prvi tekmovalni dogodek v ne-članski konkurenci. Tekma v Zagrebu na papirju sicer ni sodila med najbolj zanimive tekme. Zagrebčani namreč dokaj zanesljivo držijo dno prvenstvene lestvice. A naši fantje pravih tekem že kar…

U-17 IHL 8.1.2022 Team Zagreb – HK SŽ Olimpija 0:11

Navodila Ministrstva za šport za ravnanje v primeru zaznave okužbe z virusom SASR-CoV-2 v športnem okolju

Dokumunet z navodili ministrstva za šport za ravnanje v primeru zaznave okužbe z virusom SASR-CoV2 v športnem okolju, si lahko preberete na tej povezavi.  

Mitja Robar ostaja z nami do konca sezone

Z veseljem sporočamo, da branilec Mitja Robar, ki se je naši ekipi sprva pridružil za en mesec, ostaja z nami do konca sezone. »Po enem mesecu se je izkazalo, da nam Mitja lahko zelo veliko pomaga tako na ledu kot v garderobi,…

Pravila vrnitve na treninge za igralce, ki so preboleli Covid-19

Igralci, ki prebolijo Covid-19 naj pred začetkom trenirjanja opravijo pregled pri osebnem zdravniku. Igralci lahko s treningi pričnejo s pisno privolitvijo zdravnika ter pisno izjavo staršev, da prevzamejo vso odgovornost za morebitne posledice treniranja po preboleli okužbi. Podrobnejši pregled navodil…