skip to Main Content

Kadeti 2022/23

IgralecZadetkiPodajeTočkeIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
BELEC POŽENEL Gaber121123140028
BOGOMOLEC Tai11220023
BUKOVEC Joc6713240013
CERJAK Jernej11314120031
DOLŽAN Domen0000001
FRAS Oskar0112008
HEBAR Gal000027725827
HUČ Julijan20220015
JANEV Ognen516290027
KLEŠNIK Mark00020011
KUHAR Žiga358140026
KURET Bruno91726120026
LESAR Lev11011330031
MODIC ŠČAVNIČAR Jaka4812160025
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian212041180020
PIPAN Lovro53860030
PURKAT Jon12340024
RAKUN Bor246390015
TROBIŠ Marko03340024
ULČAR Matija0002548044229
VIDMAR Martin112430030
VIVODA Noah03360012
ŠKOFIC Mark1122282526
ŽELEZEN Jure14580015
ŽIBERT Tevž331548800030
ŽULIČ ČEHOVIN Matija21320012
ŽUN Tomaž32580027
Back To Top