skip to Main Content

Člansko moštvo DP statistika 2020/21

PoložajIgralecZadetkiPodajeŠt. točkTočkeIzključitveOdigrane tekme
1SIMŠIČ Nik121325251216
2ULAMEC Luka8111919214
3SOTLAR Jure7111818610
4ROPRET Anže791616211
5KUJAVEC Anej581313214
6MEHLE Žiga391212011
7OREHEK Janez8412123112
8ZORKO Luka381111813
9DROZG Jan921111376
10PANCE Žiga5510102710
11KOREN Gal731010011
12ZIBELNIK Andraž18991216
13BOHINC Martin36993313
14LOGAR Miha3699212
15PLANKO David1899210
16ŽEŽELJ Gregor54999311
17ZAJC Miha26882212
18ČIMŽAR Tadej17881811
19MAGOVAC Aleksandar2688210
20ŠTEBIH Miha1677813
21MUŠIČ Aleš347767
22SEVER Mark3366316
23PULLI Juuso235502
24BERNARD Jaka0444013
25FLAJS Žan224426
26BEAUVILLIER Francis224422
27PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay033307
28HEBAR Tian123303
29BRUS Nejc0333012
30ILIČ Urh011142
31ČERENJAK LUKA0111253
32ČEPON Mark011102
33FLAJS Jan011145
34MEŽNAR Erik011102
35BOŠKOVIČ Štefan000003
36OGRINC Luka000001
37VIDMAR Luka000000
38PEŠUT Žiga000000
39VALLERAND Marc-Olivier000000
Back To Top