skip to Main Content

Člansko moštvo AHL statistika 2020/21

PoložajIgralecZadetkiPodajeŠt. točkTočkePlus-minusIzključitveOdigrane tekme
1ROPRET Anže24325656322637
2SIMŠIČ Nik18345252421837
3LOGAR Miha1338515148438
4PANCE Žiga26214747312440
5ČIMŽAR Tadej16264242402737
6MAGOVAC Aleksandar4374141401640
7MUŠIČ Aleš1525404034837
8ZAJC Miha13274040404029
9ŠTEBIH Miha3192222381038
10VALLERAND Marc-Olivier9817171388
11DROZG Jan7101717161410
12PULLI Juuso3131616222022
13BRUS Nejc79161624433
14ULAMEC Luka61016168834
15BOHINC Martin77141481127
16ZORKO Luka3101313301433
17SOTLAR Jure31013139411
18PEŠUT Žiga8513131668
19SEVER Mark561111121217
20ZIBELNIK Andraž19101024238
21KOREN Gal6410105821
22VIDMAR Luka28101014425
23KUJAVEC Anej279981926
24OREHEK Janez23550815
25MEŽNAR Erik04443012
26BEAUVILLIER Francis3144544
27PLANKO David0333629
28MEHLE Žiga11222811
29FLAJS Jan0222207
30BOŠKOVIČ Štefan01111015
31FLAJS Žan0111626
32ČEPON Mark01113275
33ŽEŽELJ Gregor01111013
34BERNARD Jaka00001415
35HEBAR Tian0000004
Back To Top