↑ Return to Sezona 2016/17

Budimpešta U-14

Končni vrstni red turnirja:

1. HC Podebrady (Češka)

2. Klaipeda (Latvija)

3. HC Kosice (Slovaška)

4. HC Trento (Italija)

5. HK Olimpija

6. HK MK Bled

7. HKM Zvolen (Slovaška)

8. Maribor Lisjaki

9. Pesterzsébeti Farkasok (Madžarska)

10. Vasas CB (Madžarska)

11. Be the Best (Slovaška)

12. NSA Sofia

 

Skupina A

PosEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
162000215510
23100121183
3000022316-13

Skupina B

PosEkipaTOČZPPPPOOTDGPGRG
16000216313
230012812-4
300022312-9

Skupina C

PosEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
162000224321
23100121376
3000022128-27

Skupina D

PosEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
162000210010
200001237-4
300001239-6

Skupina 9.-12.mesto

PosEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
193000318018
26200131394
33100231012-2
4000033121-20

 

ZM - Zmage, ZP - Zmaga po podaljšku, PP - Poraz po podaljšku, PO - Poraz, TO - Število točk, OT - Odigrane tekme, DG - Dani goli, PG - Prejeti goli, RG - Razlika v golih


DatumDogodekČas/RezultatTekmovanje
2017-04-14 10:00:0014/04/2017 HDK Maribor — Pesterzsébeti Farkasok3 - 3Budimpešta U-14 - skupina D
2017-04-14 11:00:0014/04/2017 Be the best — HC Trento1 - 8Budimpešta U-14 - skupina A
2017-04-14 11:30:0014/04/2017 HC Kosice — NSA Sofia18 - 0Budimpešta U-14 - skupina C
2017-04-14 12:30:0014/04/2017 Klaipeda — Vasas CB5 - 3Budimpešta U-14 - skupina B
2017-04-14 13:00:0014/04/2017 HC Podebrady — HDK Maribor4 - 0Budimpešta U-14 - skupina D
2017-04-14 14:00:0014/04/2017 HK MK Bled — Be the best8 - 2Budimpešta U-14 - skupina A
2017-04-14 14:30:0014/04/2017 HK Olimpija — HC Kosice3 - 6Budimpešta U-14 - skupina C
2017-04-14 15:30:0014/04/2017 HKM Zvolen — Klaipeda9 - 3Budimpešta U-14 - skupina B
2017-04-14 16:00:0014/04/2017 Pesterzsébeti Farkasok — HC Podebrady0 - 6Budimpešta U-14 - skupina D
2017-04-14 17:00:0014/04/2017 HC Trento — HK MK Bled3 - 7Budimpešta U-14 - skupina A
2017-04-14 17:30:0014/04/2017 NSA Sofia — HK Olimpija1 - 10Budimpešta U-14 - skupina C
2017-04-14 19:00:0014/04/2017 Vasas CB — HKM Zvolen0 - 7Budimpešta U-14 - skupina B
2017-04-15 08:00:0415/04/2017 Be the best — Vasas CB3 - 6Budimpešta U-14 - skupina III
2017-04-15 09:30:4915/04/2017 NSA Sofia — Pesterzsébeti Farkasok0 - 7Budimpešta U-14 - skupina III
2017-04-15 11:00:5215/04/2017 HK MK Bled — Klaipeda2 - 3Budimpešta U-14 - četrtfinale
2017-04-15 12:30:5415/04/2017 HKM Zvolen — HC Trento1 - 2Budimpešta U-14 - četrtfinale
2017-04-15 13:00:5615/04/2017 HC Kosice — HDK Maribor2 - 1Budimpešta U-14 - četrtfinale
2017-04-15 14:00:5815/04/2017 HC Podebrady — HK Olimpija7 - 3Budimpešta U-14 - četrtfinale
2017-04-15 14:30:2815/04/2017 Vasas CB — NSA Sofia7 - 0Budimpešta U-14 - skupina III
2017-04-15 15:30:3015/04/2017 Pesterzsébeti Farkasok — Be the best5 - 0Budimpešta U-14 - skupina III
2017-04-15 17:00:5515/04/2017 HK MK Bled — HKM Zvolen5 - 1Budimpešta U-14 - poraženci polfinala
2017-04-15 18:30:5715/04/2017 HK Olimpija — HDK Maribor2 - 1Budimpešta U-14 - poraženci polfinala
2017-04-15 20:00:1815/04/2017 HC Trento — Klaipeda0 - 6Budimpešta U-14 - polfinale
2017-04-15 21:30:2015/04/2017 HC Podebrady — HC Kosice9 - 1Budimpešta U-14 - polfinale
2017-04-16 08:00:0016/04/2017 NSA Sofia — Be the best1 - 7Budimpešta U-14 - skupina III
2017-04-16 08:30:0216/04/2017 Vasas CB — Pesterzsébeti Farkasok0 - 6Budimpešta U-14 - skupina III
2017-04-16 09:30:3016/04/2017 HC Trento — HC Kosice0 - 14Budimpešta U-14 - za 3.mesto
2017-04-16 10:00:3516/04/2017 HDK Maribor — HKM Zvolen0 - 4Budimpešta U-14 - za 7.mesto
2017-04-16 11:30:3216/04/2017 HK MK Bled — HK Olimpija4 - 6Budimpešta U-14 - za 5.mesto
2017-04-16 12:00:3716/04/2017 HC Podebrady — Klaipeda9 - 1Budimpešta U-14 - finale

 

Translate »