↑ Return to Sezona 2017/18

Mlajši dečki 2017/18

Končni vrstni red Slovenskega državnega prvenstva za selekcijo U-12 v sezoni 2017/18:

  1. HK Slavija Junior
  2. HK MK Bled A
  3. HK SŽ Olimpija Zeleni
  4. HD Hidria Jesenice
  5. HK Triglav
  6. HK ECE Celje
  7. HDK Maribor
  8. HK MK Bled B
  9. HDD Bled
  10. HK SŽ Olimpija Beli

Lestvica po rednem delu

PosEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
1KHL Mladost71230212624789158
2HK Olimpija Zeleni67211222624359184
3HK Slavija Junior61192052620691115
4HK MK Bled A55180172622412995
5HD Hidria Jesenice5115308261496188
6HK Triglav5016109261499356
7SKHL Crvena zvezda46150110261188038
8KHL Medveščak3511021326106130-24
9KHL Zagreb3311001526104138-34
10HK MK Bled B289011626127204-77
11HK ECE Celje23710182693182-89
12HDD Bled14410212685180-95
13HDK Maribor9300232675212-137
14HK Olimpija Beli3100252634312-278

Uradno končno poročilo HZS lahko najdete na tej povezavi.

OT – odigrane tekme, ZM – zmage, ZP – zmaga po podaljšku, PP – poraz po podaljšku, PO – poraz, TO – točke, DG – doseženi goli, PG – prejeti goli, RA – razlika v golih

Končnica

Predkrog

Predkrog 1.krog

Predkrog 2.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 2.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 2.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 2.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 2.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

 

Izločilni boji za prvaka

ČETRTFINALE

POLFINALE

 

Poraženci četrtfinala

PORAŽENCI V ČETRTFINALU 1.par

PORAŽENCI V ČETRTFINALU 2.par

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

DP U-12 2017/18 poraženci četrtfinala

 

Za 7. mesto

 

Za 5. mesto

 

Za 3. mesto

 

Za 1. mesto

Prispevki

Obvestilo pred pričetkom poletnih počitnic

Spoštovani igralci in starši,   počitnice so tik pred vrati in želimo vam veliko prijetnih in brezskrbnih trenutkov. Ponovno se vidimo avgusta po naslednjem razporedu:   Selekcija Začetek treningov člani...
Preberi več..

Zaključen je še zadnji turnir v sezoni 2017/18

Od petka 20.aprila do nedelje 22.aprila je v Budimpešti potekalo še zadnje dejanje letošnjega Golden Puck turnirja. Tokrat so bile na sporedu selekcije U-12. Poleg Olimpije, se je turnirja udeležilo...
Preberi več..

Objavljena je statistika za U-12 ekipo

V skladu s pravii HZS ter internimi odločitvami kluba, med sezono niso objavljene statistike tekem državnega prvenstva za selekcijo U-12. Sedaj, po koncu sezone, pa so statistike objavljene.   Statistike...
Preberi več..

Ekipi U-12 in U-14 zaključili turnir v Kromerižu

Od petka 6.aprila do nedelje 8.aprila je v Kromerižu na Češkem potekal mednarodni turnir za selekcije U-12 in U-14. Na turnirju so bile udeležene naslednji klubi (vsak klub je imel...
Preberi več..

Turnir v Innsbrucku je uspešno končan

Od petka 30.marca do ponedeljak 2.aprila je v Innsbrucku potekal mednarodni turnir selekcij U-12. Turnirja se je udeležilo 12 ekip iz različnih držav. Zmaji so se na pot odpravili v...
Preberi več..

Mlajši dečki končali prvenstvo kot tretji v državi

Torek 24.marca in sreda 25.marca sta prinesla obračuna mlajših dečkov v borbi za 3.mesto v mednarodni ligi, ki šteje tudi za državno prvenstvo. Nasproti sta si stali ekipi HKMK Bled...
Preberi več..

Mlajši dečki so se z zmago poslovili od polfinala in sledi tekma z Bledom

Četrtek 22.marca je prinesel povratne tekme polfinala državnega prvenstva selekcij U-12. V Tivoli je gostovala ekipa Slavije. Naloga Zelenih je bila težka, saj so mladi igralci Slavije na prvi tekmi...
Preberi več..

Mlajši dečki bodo morali na povratni polfinalni tekmi nadoknaditi visok zaostanek

Sobota 17.marca je prinesla prve polfinalne dvoboje državnega prvenstva v kategoriji mlajših dečkov U-12. Zmaji so se odpravili v Zalog. Slavija vsekakor velja za eno boljših ekip v državnem prvenstvu....
Preberi več..

Mlajši dečki so se že uvrstili v polfinale državnega prvenstva

Torek 6.marca je prinesel povratno tekmo četrtfinala končnice državnega prvenstva za selekcije mlajših dečkov U-12. Ekipa Zeleni so je odpravila v Beograd. Mladi zmaji so v soboto na prvi tekmi...
Preberi več..

Mlajši dečki v prvi tekmi četrtfinala s prednostjo

Vikend je prinesel prve tekme četrtfinalnih dvobojev državnega prvenstva selekcij U-12. V soboto so bile odigrane prve tekme na treh dvobojih. Slavija je v Kranju premagala Triglav s 4:3. Rezultat...
Preberi več..

Prijateljski in tekmovalni obisk mlajših dečkov pri KACu

Nedelja 18.februar je za igralce selekcije U-12 prinesla poseben dogodek. Med tem, ko so igralci ekipe Beli že končali tekmovanje v letošnjem državnem prvenstvu, igralce ekipe Zeleni pa nadaljevanje sezone...
Preberi več..

Končan je prvi krog predkončnice državnega prvenstva selekcij U-12

Sobota 17.februar je prinesla povratne dvoboje prvega kroga predkončnice državnega prvenstva selekcij U-12. Tri od štirih tekem je bilo v resnici odigrano že v petek, danes pa smo dobili še...
Preberi več..

Redni del prvenstva mlajših dečkov 2017/18 je končan

Sobota 11.februarja je prinesla še zadnje tekme v rednem delu prvenstva mlajših dečkov v letošnji sezoni. Mlajši dečki so imeli v letošnji seozni kar naporen urnik (26 tekem). Različni dejavniki...
Preberi več..

Predzadnji tekmovalni vikend za mlajše dečke v rednem delu tekmovanja

Ta vikend je prenesel zadnji tekmovalni vikend za mlajše dečke v rednem delu tekmovanja. Poleg rednega kroga je bilo na sporedu še nekaj zaostalih srečanj. Ekipe z naslednjim vikendom odigrajo...
Preberi več..

Ekipi U-12 sta s tekmami že pri koncu rednega dela državnega prvenstva

Vikend je prinesel nove redne in zaostale tekme ekip U-12 v državnem prvenstvu selekcij mlajših dečkov. Prvenstvo se namreč približuje končnici (prve tekme končnice se pričenjajo že 13.februarja) in ekipe...
Preberi več..

Zaostale tekme ekipam Olimpije niso prinesle novih točk

Za selekcije U-12 teden ni minil zgolj v znamenju treningov, saj je bilo na sporedu kar nekaj zaostalit tekem. Svoji tekmi državnega prvenstva sta odigrali tudi obe ekipi Olimpije. Zeleni...
Preberi več..

Lepa medsebojna tekma selekcij U-12

Sobota 20.1 je prinesla nov krog v tekmovanju za državno prvenstvo selekcij U-12 in tokrat je bil na vrsti drugi medsebojni dvoboj obeh ekip Olimpije. Zeleni, kjer nastopajo igralci prve...
Preberi več..

Nova tesna tekma za Zelene, Beli pa v gosteh borbeno, a s porazom

Sobota 13.januar je prinesla nov krog v tekmovanju državnega prvenstva mlajših dečkov. Zeleni so doma gostili ekipo HKMK Bled A, Beli pa so se odpravili na gostovanje v Zagreb k...
Preberi več..

Selekcije Mlajših dečkov zakorakale v novo koledarsko leto z novim krogom prvenstvenih tekem

Sobota 6.1 je prinesla nov krog Državnega prvenstva selekcij U-12. Ekipa Zeleni se je odpravila v Zagreb k Medveščaku, ekipa Beli pa je doma gostila ekipo Slavije. Prvi so na...
Preberi več..

Mlajši dečki zaključili koledarsko leto z novimi tekmami

V soboto 30.12 je bil na sporedu še zadnji krog letošnjega koledarskega leta v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Ekipa Olimpija Zeleni se je odpravila v Kranj, ekipa Olimpija Beli pa...
Preberi več..

Mlajši dečki pred prazniki niso vnovčili veliko novih točk

Sobota 23.12 je prinesla nov krog v tekmovanju Državnega prvenstva Mlajših dečkov (U-12). Ekipa Beli se je odpravila v Zagreb k ekipi KHL Zagreb, ekipa Zeleni pa je doma gostila...
Preberi več..

En vikend, dve ekipi, tri tekme – nadaljevanje Državnega prvenstva U-12

Ta vikend igralci obeh ekip U-12 niso imeli veliko počitka. V soboto 16.12 sta sledili redni prvenstveni tekmi. Zeleni so se odpravili v Maribor, Beli pa so doma gostili ekipo...
Preberi več..

Drsanje z Božičkom

DRAGI ČLANI HK SŽ OLIMPIJE   V PETEK, 22.12.2017, NAS BO V DVORANI TIVOLI MED 16:30 IN 18:30 URO OBISKAL BOŽIČEK. Z NAMI BO ZADRSAL PO LEDU, MALO POKRAMLJAL IN...
Preberi več..

Mlajši dečki nadaljujejo s tekmami v državnem prvenstvu U-12

Sobota 9.12 je poleg snega prinesla tudi nove tekme Državnega prvenstva v selekciji U-12. Ekipa Zeleni je doma pričakala ekipo KHL Medveščak, ekipa Beli pa se je odpravila v Zalog....
Preberi več..

V tekmi ekip “Zeleni” in “Beli” zmagala Olimpija

Sobota 2.12 je prinesla nove tekme v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Olimpija v letošnji sezoni tekmuje z dvema ekipama in ponavadi smo novico o tekmah delili na informacije s tekme...
Preberi več..

Ekipe Mlajših Dečkov tokrat s tekmovalnim dnevom med tednom

Torek 28.11 je prinesel nove tekme v Državnem prvenstvu selekcij Mlajših Dečkov (U-12). Mladi hokejisti veliko počitka niso imeli, saj so zadnje tekme odigrali samo pred neka dnevi v soboto....
Preberi več..

Ekipi selekcij U-12 polovično uspešni v novem krogu državnega prvenstva

Sobota 25.11 je prinesla nov krog državnega prvenstva selekcij U-12. Ekipa "Zeleni" se je odpravila v Zagreb k ekipi KHL Zagreb, ekipa "Beli" pa je doma gostila ekipo HKMK Bled...
Preberi več..

Nov krog in nove izkušnje za ekipo U-12 Beli

Sobota 18.11 je prinesla nov krog Državnega prvenstva Mlajših dečkov (U-12). Prva ekipa "Zeleni" je bila prosta, druga ekipa "Beli" pa je v Tivoliju gostila ekipo iz Celja. Ekipa Olimpija...
Preberi več..

Selekciji U-12 opravili z novim krogom Državnega prvenstva

Sobota 11.11 je prinesla nov krog Državnega prvenstva za selekciji U-12. Ekipa Beli se je odpravila v Kranj, ekipa Zeleni pa je doma gostila sovrstnike iz Zaloga. Prvi so na...
Preberi več..

Drugi tekmovalni dan v Beogradu rezultatsko manj uspešen, a vseeno prijeten

V četrtek 9.11 sta se v Beograd odpravili še selekciji U-12 Beli ter U-16, kjer jih je čakala nova prvenstvena tekma. Potovanje v Beograd je bilo sicer za mlade igralce...
Preberi več..

Mlajše tekmovalne selekcije uspešne na potovanju v Beograd (1.dan)

V sredo 8.11 sta se v Beograd odpravili ekipi U-14 in U-12 Zeleni. Na sporedu sta bili dve zaostali prvenstveni tekmi. Ekipa U-12 Zeleni v letošnji sezoni še ne pozna...
Preberi več..

Ekipa U-12 Beli v Tivoliju poskrbela za prvo zmago

Sobota 28.6 je prinesla nov krog v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Ekipa U-12 Zeleni je ta vikend počivala (napovedana tekma v Zagrebu med KHL Mladost in Olimpijo je bila na...
Preberi več..

Ekipa U-12 Zeleni zapušča Bled s polnim izkupičkom

Torek 24.10 je prinesel nov krog tekmovanj v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Krog je bil sicer nepopoln, saj so bile zaradi zasedenosti ledu prestavljene kar 3 tekme, ki bi se...
Preberi več..

Ekipi selekcij U-12 odigrali nov krog Državnega prvenstva

Sobota 21.10 je prinesla nov krog državnega prvenstva selekcij U-12. Igralci ekipe HK Olimpija Beli so se odpravili na Bled k ekipi HK MK Bled B, igralci ekipe HK Olimpija...
Preberi več..

Ekipa U-12 Beli se z novimi izkušnjami vrača z Bleda

V nedeljo 15.10 so naši mladi hokejisti u-12 Olimpija Beli odigrali peto tekmo 6. krog državnega prvenstva. Tokrat so se odpravili na gostovanje na Bled, kjer so se pomerili z...
Preberi več..

Ekipa U-12 Zeleni ostaja nepremagana

Sobota 14.10 je prinesla novo tekmo za ekipo U-12 Olimpija Zeleni. V Tivoli je prispela ekipa Triglava. Zeleni v letošnji sezoni še ne poznajo poraza in se s 15 točkami...
Preberi več..

Ekipa U-12 Beli odigrala novo prvenstveno tekmo

V 5. krogu tekmovanja je bila v soboto 7.10 odigrana tekma državnega prvenstva u-12 med domačo ekipo Olimpijo Beli in Zagrebom. To je bila četrta tekma domačih, saj so v...
Preberi več..

Ekipa U-12 Zeleni tudi po 5 krogih še vedno brez poraza

Sobota 7.10 je prinesla nov krog Državnega prvenstva za selekciji U-12. Ekipa Zelenih se je pod vodstvom Igorja Beribaka odpravila na Jesenice. Zeleni so pred tekmo zmagali na vseh prejšnjih...
Preberi več..

Ekipa Zelenih U-12 strla odpor gostov v drugi polovici tekme

Sobota 30.9 je prinesla 4.krog državnega prvenstva selekcij U-12. Ekipa Beli bi morala ta vikend odpotovati v Beograd, a je tekma prestavljena (predvidoma na november). Ekipa Zeleni pa je doma...
Preberi več..

Selekciji obeh ekip Olimpije U-12 opravili s 3.krogom državnega prvenstva

Sobota 23.9 je prinesla 3.krog državnega prvenstva selekcij U-12. Igralci ekipe HK Olimpija Beli so v Tivoliju gostili ekipo HK MK Bled B, igralci ekipe HK Olimpija Zeleni pa so...
Preberi več..

Prvenstvo Mlajših dečkov se je nadaljevalo tudi ta vikend

V soboto 16.9 so selekcije U-12 odigrale nov krog Državnega prvenstva. Ekipa HK Olimpija Beli se je odpravila v Maribor. Obe ekipi sta v prvem krogu izgubili, tako da je...
Preberi več..

Začetek sezone za najmlajše tekmovalne selekcije

Sobota 8.9 je prinesla prvi krog tekmovanja v Državnem prvenstvu selekcij U-12. Prvi krog bi se moral sicer pričeti že 2.9, a je bil v celoti, zaradi obveznosti sodnikov na...
Preberi več..

Končan letošnji pripravljalni Tabor v Mariboru

Tako kot že vsa prejšnja leta, so se mladi Zmaji (od letnika 2010 do letnika 2002) ponovno odpravili na pripravljalni tabor v Maribor. Tabor je potekal po načrtih in brez...
Preberi več..

Objavljen razpored državnega prvenstva za selekcijo Mlajših dečkov U-12

Te dni je Hokejska zveza Slovenije objavila razpored državnega prvenstva za selekcijo Mlajših Dečkov U-12. V letošnji sezoni v državnem prvenstvu selekcija HK Olimpije nastopa z dvema ekipama (točen razpored...
Preberi več..

Obvestilo o aktivnostih za naslednjo sezono

V skladu z novim koledarjem Hokejske zveze Slovenije smo v HK Olimpija že v začetku maja začeli s  pripravami na novo tekmovalno sezono. Za suhe treninge, ki so  potekali do...
Preberi več..

Fotogalerije

U-12 Turnir Budimpešta 20.4.2018-22.4.2018

U-12 Turnir Budimpešta 20.4.2018-22.4.2018

Oglej si fotografije..
U-12 Turnir Kromeriž 6.4.2018 – 8.4.2018

U-12 Turnir Kromeriž 6.4.2018 – 8.4.2018

Oglej si fotografije..
U-12 Turnir v Innsbrucku 30.3.2018-2.4.2018

U-12 Turnir v Innsbrucku 30.3.2018-2.4.2018

Oglej si fotografije..
U-12 DP 28.3.2018 HK Olimpija Zeleni – HK MK Bled A 3:5

U-12 DP 28.3.2018 HK Olimpija Zeleni – HK MK Bled A 3:5

Oglej si fotografije..
U-12 DP 27.3.2018 HK MK Bled A – HK Olimpija Zeleni 7:4

U-12 DP 27.3.2018 HK MK Bled A – HK Olimpija Zeleni 7:4

Oglej si fotografije..
U-12 DP 22.3.2018 HK Olimpija Zeleni – HK Slavija Junior

U-12 DP 22.3.2018 HK Olimpija Zeleni – HK Slavija Junior

Oglej si fotografije..
U-12 DP 17.3.2018 HK Slavija Junior – HK Olimpija Zeleni 9:0

U-12 DP 17.3.2018 HK Slavija Junior – HK Olimpija Zeleni 9:0

Oglej si fotografije..
U-12 DP 6.3.2018 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Zeleni

U-12 DP 6.3.2018 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Zeleni

Oglej si fotografije..
U-12 DP 4.3.2018 HK Olimpija Zeleni – SKHL Crvena Zvezda 5:1

U-12 DP 4.3.2018 HK Olimpija Zeleni – SKHL Crvena Zvezda 5:1

Oglej si fotografije..
U-12 Prijateljska tekma 18.2.2018 EC KAC – HK Olimpija

U-12 Prijateljska tekma 18.2.2018 EC KAC – HK Olimpija

Oglej si fotografije..
U-12 DP 16.2.2018 HK Olimpija Beli – SKHL Crvena zvezda 0:4

U-12 DP 16.2.2018 HK Olimpija Beli – SKHL Crvena zvezda 0:4

Oglej si fotografije..
U-12 DP 10.2.2018 HK ECE Celje – HK Olimpija Beli 4:1

U-12 DP 10.2.2018 HK ECE Celje – HK Olimpija Beli 4:1

Oglej si fotografije..
U-12 DP 8.2.2017 HKMK Bled B – HK Olimpija Zeleni 0:20

U-12 DP 8.2.2017 HKMK Bled B – HK Olimpija Zeleni 0:20

Oglej si fotografije..
U-12 DP 8.2.2017 HKMK Bled A – HK Olimpija Beli 16:2

U-12 DP 8.2.2017 HKMK Bled A – HK Olimpija Beli 16:2

Oglej si fotografije..
U-12 DP 7.2.2018 HK Triglav – HK Olimpija Beli 13:0

U-12 DP 7.2.2018 HK Triglav – HK Olimpija Beli 13:0

Oglej si fotografije..
U-12 DP 3.2.2018 HK Slavija Junior – HK Olimpija Zeleni 6:1

U-12 DP 3.2.2018 HK Slavija Junior – HK Olimpija Zeleni 6:1

Oglej si fotografije..
U-12 DP 28.1.2018 HK Olimpija Zeleni – KHL Zagreb

U-12 DP 28.1.2018 HK Olimpija Zeleni – KHL Zagreb

Oglej si fotografije..
U-12 DP 27.1.2018 HD Hidria Jesenice – HK Olimpija Beli 18:0

U-12 DP 27.1.2018 HD Hidria Jesenice – HK Olimpija Beli 18:0

Oglej si fotografije..
U-12 DP 27.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HKMK Bled B 17:0

U-12 DP 27.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HKMK Bled B 17:0

Oglej si fotografije..
U-12 DP 24.1.2018 KHL Mladost – HK Olimpija Zeleni 3:2

U-12 DP 24.1.2018 KHL Mladost – HK Olimpija Zeleni 3:2

Oglej si fotografije..
U-12 DP 23.1.2018 HK Olimpija Beli – KHL Medveščak 0:9

U-12 DP 23.1.2018 HK Olimpija Beli – KHL Medveščak 0:9

Oglej si fotografije..
U-12 DP 20.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HK Olimpija Beli 11:0

U-12 DP 20.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HK Olimpija Beli 11:0

Oglej si fotografije..
U-12 DP 13.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HKMK Bled A 10:9 (SO)

U-12 DP 13.1.2018 HK Olimpija Zeleni – HKMK Bled A 10:9 (SO)

Oglej si fotografije..
U-12 DP 13.1.2018 KHL Medveščak – HK Olimpija Beli 11:1

U-12 DP 13.1.2018 KHL Medveščak – HK Olimpija Beli 11:1

Oglej si fotografije..
U-12 DP 6.1.2018 HK Olimpija Beli – HK Slavija Junior 1:14

U-12 DP 6.1.2018 HK Olimpija Beli – HK Slavija Junior 1:14

Oglej si fotografije..
U-12 DP 6.1.2018 KHL Medveščak – HK Olimpija Zeleni 2:11

U-12 DP 6.1.2018 KHL Medveščak – HK Olimpija Zeleni 2:11

Oglej si fotografije..
U-12 DP 30.12.2017 HK Olimpija Beli – HDD Bled 2:10

U-12 DP 30.12.2017 HK Olimpija Beli – HDD Bled 2:10

Oglej si fotografije..
U-12 DP 30.12.2017 HK Triglav – HK Olimpija 4:5

U-12 DP 30.12.2017 HK Triglav – HK Olimpija 4:5

Oglej si fotografije..
U-12 DP 23.12.2017 KHL Zagreb – HK Olimpija Beli 9:1

U-12 DP 23.12.2017 KHL Zagreb – HK Olimpija Beli 9:1

Oglej si fotografije..
U-12 DP 23.12.2017 HK Olimpija Zeleni – HD Hidria Jesenice 2:3 (SO)

U-12 DP 23.12.2017 HK Olimpija Zeleni – HD Hidria Jesenice 2:3 (SO)

Oglej si fotografije..
U-12 DP 16.12.2017 HK Olimpija Beli – SKHL Crvena Zvezda 1:5

U-12 DP 16.12.2017 HK Olimpija Beli – SKHL Crvena Zvezda 1:5

Oglej si fotografije..
U-12 DP 17.12.2017 HK Olimpija Zeleni – SKHL Crvena Zvezda 12:0

U-12 DP 17.12.2017 HK Olimpija Zeleni – SKHL Crvena Zvezda 12:0

Oglej si fotografije..
U-12 DP 16.12.2017 HDK Maribor – HK Olimpija Zeleni 0:12

U-12 DP 16.12.2017 HDK Maribor – HK Olimpija Zeleni 0:12

Oglej si fotografije..
U-12 DP 9.12.2017 HK Olimpija Zeleni – KHL Medveščak 7:5

U-12 DP 9.12.2017 HK Olimpija Zeleni – KHL Medveščak 7:5

Oglej si fotografije..
U-12 DP 9.12.2017 HK Slavija Junior – HK Olimpija Beli 15:0

U-12 DP 9.12.2017 HK Slavija Junior – HK Olimpija Beli 15:0

Oglej si fotografije..
U.12 DP 2.12.2017 HK Olimpija Beli – HK Olimpija Zeleni 0:18

U.12 DP 2.12.2017 HK Olimpija Beli – HK Olimpija Zeleni 0:18

Oglej si fotografije..
U-12 DP 28.11.2017 HK Olimpija Zeleni – HDD Bled 14:1

U-12 DP 28.11.2017 HK Olimpija Zeleni – HDD Bled 14:1

Oglej si fotografije..
U-12 DP 28.11.2017 KHL Mladost – HK Olimpija Beli 17:2

U-12 DP 28.11.2017 KHL Mladost – HK Olimpija Beli 17:2

Oglej si fotografije..
U-12 DP 25.11.2017 HK Olimpija Beli – HKMK Bled A 2:10

U-12 DP 25.11.2017 HK Olimpija Beli – HKMK Bled A 2:10

Oglej si fotografije..
U-12 DP 25.11.2017 KHL Zagreb – HK Olimpija Zeleni 1:8

U-12 DP 25.11.2017 KHL Zagreb – HK Olimpija Zeleni 1:8

Oglej si fotografije..
U-12 DP 18.11.2017 HK Olimpija Beli – HK ECE Celje

U-12 DP 18.11.2017 HK Olimpija Beli – HK ECE Celje

Oglej si fotografije..
U-12 DP 11.11.2017 HK Triglav – HK Olimpija Beli 12:0

U-12 DP 11.11.2017 HK Triglav – HK Olimpija Beli 12:0

Oglej si fotografije..
U-12 DP 9.11.2017 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Beli 12:4

U-12 DP 9.11.2017 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Beli 12:4

Oglej si fotografije..
U-12 DP 8.11.2017 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Zeleni 0:9

U-12 DP 8.11.2017 SKHL Crvena Zvezda – HK Olimpija Zeleni 0:9

Oglej si fotografije..
U-12 DP 4.11.2017 HK Olimpija Beli – HD Mladi Jesenice 0:14

U-12 DP 4.11.2017 HK Olimpija Beli – HD Mladi Jesenice 0:14

Oglej si fotografije..
U-12 DP 28.10.2017 HK Olimpija Beli – HDK Maribor 8:0

U-12 DP 28.10.2017 HK Olimpija Beli – HDK Maribor 8:0

Oglej si fotografije..
U-12 DP 24.10.2017 HK MK Bled A – HK Olimpija Zeleni 2:6

U-12 DP 24.10.2017 HK MK Bled A – HK Olimpija Zeleni 2:6

Oglej si fotografije..
U-12 DP 21.10.2017 HK Olimpija Zeleni – HK ECE Celje 13:1

U-12 DP 21.10.2017 HK Olimpija Zeleni – HK ECE Celje 13:1

Oglej si fotografije..
U-12 DP 21.10.2017 HK MK Bled B – HK Olimpija Beli 16:0

U-12 DP 21.10.2017 HK MK Bled B – HK Olimpija Beli 16:0

Oglej si fotografije..
U-12 DP 15.10.2017 HDD Bled – HK Olimpija Beli 8:0

U-12 DP 15.10.2017 HDD Bled – HK Olimpija Beli 8:0

Oglej si fotografije..
U-12 DP 14.10.2017 HK Olimpija Zeleni – HK Triglav 11:3

U-12 DP 14.10.2017 HK Olimpija Zeleni – HK Triglav 11:3

Oglej si fotografije..
U-12 Profilne fotografije 2017

U-12 Profilne fotografije 2017

Oglej si fotografije..
U-12 DP 7.10.2017 HK Olimpija Beli – KHL Zagreb 0:16

U-12 DP 7.10.2017 HK Olimpija Beli – KHL Zagreb 0:16

Oglej si fotografije..
U-12 7.10.2017 HD Mladi Jesenice – HK Olimpija Zeleni 0:2

U-12 7.10.2017 HD Mladi Jesenice – HK Olimpija Zeleni 0:2

Oglej si fotografije..
U-12 DP 30.9.2017 HK Olimpija Zeleni – HDK Maribor 11:3

U-12 DP 30.9.2017 HK Olimpija Zeleni – HDK Maribor 11:3

Oglej si fotografije..
U-12 DP 23.9.2017 HK Olimpija Beli – HK MK Bled B 2:14

U-12 DP 23.9.2017 HK Olimpija Beli – HK MK Bled B 2:14

Oglej si fotografije..
U-12 DP 16.9.2017 HKM Maribor – HK Olimpija Beli 11:3

U-12 DP 16.9.2017 HKM Maribor – HK Olimpija Beli 11:3

Oglej si fotografije..
U-12 DP 16.9.2017 HK Olimpija Zeleni – KHL Mladost 8:6

U-12 DP 16.9.2017 HK Olimpija Zeleni – KHL Mladost 8:6

Oglej si fotografije..
U-12 DP 8.9.2017 HDD Bled – HK Olimpija Zeleni 0:10

U-12 DP 8.9.2017 HDD Bled – HK Olimpija Zeleni 0:10

Oglej si fotografije..
U-12 DP 8.9.2017 HK Olimpija Beli – KHL Mladost 1:19

U-12 DP 8.9.2017 HK Olimpija Beli – KHL Mladost 1:19

Oglej si fotografije..
U-12 Suhi trening 14.8.2017

U-12 Suhi trening 14.8.2017

Oglej si fotografije..
Kamp v Mariboru 2017

Kamp v Mariboru 2017

Oglej si fotografije..

Videogalerije

  • U-12 DP 30.12.2017 HK Olimpija Beli – HDD Bled 2:10, utrinki

    U-12 DP 30.12.2017 HK Olimpija Beli – HDD Bled 2:10, utrinki
  • U-12 DP 17.12.2017 HK Olimpija Zeleni – SKHL Crvena Zvezda 12:0

    U-12 DP 17.12.2017 HK Olimpija Zeleni – SKHL Crvena Zvezda 12:0
  • U-12 DP 18.11.2017 HK Olimpija Beli – HK ECE Celje 3:10, ogrevanje in zadetek

    U-12 DP 18.11.2017 HK Olimpija Beli – HK ECE Celje 3:10, ogrevanje in zadetek
  • U-12 DP 28.10.2017 HK Olimpija Beli – HDK Maribor 8:0, nekaj zadetkov

    U-12 DP 28.10.2017 HK Olimpija Beli – HDK Maribor 8:0, nekaj zadetkov
  • U-12 DP 28.10.2017 HK Olimpija Beli – HDK Maribor 8:0, veselje po zmagi

    U-12 DP 28.10.2017 HK Olimpija Beli – HDK Maribor 8:0, veselje po zmagi

Odigrane tekme

Zeleni

DP U-12 2017/18 za 3.mesto

DP U-12 2017/18 za 3.mesto

DP U-12 2017/18 Polfinale

DP U-12 2017/18 Polfinale

DP U-12 2017/18 Četrtfinale

DP U-12 2017/18 Četrtfinale

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

 

Beli

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 Končnica predkrog 1.krog

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

DP U-12 2017/18 redni del

 

Ekipa in statistika

Zeleni

Igralec

Vrstni redIgralecPozicijaDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
1ZUPANČIČ AljažIgralec0.00413273260032
2ŽIBERT TevžIgralec0.0033407380030
3PETRONIJEVIČ LEPŠA IanIgralec0.00213556420032
4SMOLNIKAR TomIgralec0.00352055160032
5RAKUN BorIgralec0.00361753100030
6KONTREC TaiIgralec0.00252752120031
7BELEC POŽENEL GaberIgralec0.00231538240030
8KURBOS Valentin ValIgralec0.00151934100032
9KURET BrunoIgralec0.0082533160032
10BOLE NikIgralec0.0011152600032
11CERJAK JernejIgralec0.008917400031
12VIVODA NoahIgralec0.0051217220031
13PIPAN LovroIgralec0.00491340029
14ŠKOFIC MarkIgralec0.00088120029
15HUČ JulijanIgralec0.0034700028
16LAVRIH SamoIgralec0.00077240032
17LESAR LevIgralec0.0015620031

Vratar

Vrstni redIgralecPozicijaDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
1BOLE Jan LukaVratar66.670000321
2HOČEVAR Žiga LinVratar86.22000237031931
3HEBAR GalVratar88.08000019317031

 

Beli

Igralec

Vrstni redIgralecPozicijaDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
1CERJAK JernejIgralec0.008917400031
2ROGL OskarIgralec0.00831140025
3MODIC ŠČAVNIČAR JakaIgralec0.0052760027
4PURKAT JonIgralec0.0031460024
5KUKOVIČ LovroIgralec0.00314140025
6BOROŠAK MaxIgralec0.0012300019
7NOVAK MaksIgralec0.0002260021
8SCHUCHTAR ZoltanIgralec0.0011220025
9BAN KOSELJ NikIgralec0.0002200011
10ROŽIČ MartinIgralec0.0011200011
11VRŠČAJ MaticIgralec0.0020280024
12OKORN GašperIgralec0.0011280015
13KUHAR ŽigaIgralec0.000110001
14ŽELEZEN JureIgralec0.0010120013
15ŠEBENIK SEDEJ AlexIgralec0.00011140027
16MASLE ČrtIgralec0.00011140024
17ŽUN TomažIgralec0.001012009
18TROBIŠ MarkoIgralec0.0001120019
19BOGOMOLEC TaiIgralec0.0010140023
20KOŠIR LovroIgralec0.000000001
21DOLŽAN DomenIgralec0.0000020017
22SIMŠIČ MarcelIgralec0.000002007
23LETONJA AnžeIgralec0.0000000024

Vratar

Vrstni redIgralecPozicijaDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
1DOLŽAN LukaVratar76.45000032725015
2BULC LeonardVratar74.63000268250925
3EBNER BorVratar66.50000019713110

 

Translate »