skip to Main Content

Reprezentanca risov U-18 se na Bledu bori za uvrstitev v višji kakovostni razred, tudi z udeležbo zmajev

Te dni na Bledu poteka svetovno prvenstvo vidizija A-1B. Naši risi se bodo borili za uvrstitev v višji kakovostni razred. Med vpoklicanimi reprezentanti je kar 6 zmajev. Vpoklic so si prislužili: Ian Petronijevič Lepša Bruno Kuret Tevž Žibert Tian Hebar…

Kadeti so osvojili naslov državnega prvaka

Torek 28. marec je bil dan zadnje tekme letošnjega državnega prvenstva v kategoriji u-17. Tivoli je gostil ekipo HKMK Bled. Šlo je za zadnjo in odločilno finalno tekmo. V finalni seriji so naši zmaji dobili prvi dve tekmi in ko…

Finalna serija pri kadetih še ni končana

V torek 21. marca je bila na sporedu tretja tekma letošnjega finala državnega prvenstva v kategoriji u-17. Glede na to, da so naši zmaji na uvodnih dveh tekmah prikazali boljši igro od nasprotnikov in da so v zmagah že povedli…

Kadeti so samo še korak oddaljeni od naslova državnega prvaka

V petek 17. marca je bila na sporedu že druga tekma letošnjega finala v kategoriji u-17. Naši zmaji so odpotovali na Bled. Po uvodni zmagi v Tivoliju pred dnevi, so naši iskali priložnost za drugo zmago. Tekma se je pričela…

Kadeti so povedli v finalnem dvoboju

V torek 14. marca je bila na vrsti prva finalna tekma letošnjega prvenstva v kategoriji u-17. V Tivoli so pripotovali Blejčani. Glede na razpored po rednem delu bi lahko rekli, da je finale malce presenteljiv. V finale sta se namreč…

Kadeti so se uvrstili v veliki finale

V torek 7.marca je bila na sporedu četrta polfinalna tekma letošnjega državnega prvenstva. Tokrat so bili v dvoboju s Slavijo gostitelji naši zmaji. Tekme s Slavijo so bile vedno izenačene in težke. A vseeno je nekako kazalo, da naši zmaji…

Kadeti so v polfinalni seriji povedli z 2:1

V soboto 4. marca je bila na sporedu tretja polfinalna tekma med Slavijo in našo Olimpijo. Prvi dve sta se končali zelo tesno. Najprej so zmagali Založani, nato pa še naši. Tudi tokrat smo pričakovali težko, trdo in izenačeno tekmo.…

Kadeti so z zmago izenačili rezultat v polfinalnem dvoboju

V torek 28. februarja je bila na sporedu druga tekma polfinala kadetov. V Tivoli so prišli igralci Slavije. Že na prvi tekmi smo videli, da bo letošnji polfinalni dvoboj izenačen in zanimiv in tudi tokrat je bilo tako. Sicer na…

Prva tekma polfinala kadetov je pripadla Založanom

V soboto 25.februarja so svoj polfinalni obračun v končnici pričeli tudi naši kadeti. Nasproti jim je stala ekipa iz Zaloga. Ekipo Slavije so naši fantje v rednem delu že premagovali, v zadnjem delu rednega dela, pa so Založani prikazali dobre…

Kadeti so se z zmago na Bledu uvrstili v polfinale državnega prvenstva

V soboto 18. februarja, je bila na sporedu druga tekma četrtfinala končnice v prvenstvu u-17. Naši kadeti so se odpravili na povratno tekmo k ekipi HDD Bled. Glede na rezultate v rednem delu prvenstva, so naši fantje veljali za favorite…

Kadeti so z zmago odprli tekmovanja v končnici

V sredo 15. februarja so se pričela tekmovanja v končnicah mlajših selekcij. Prvi so na led stopili naši kadeti. Kot tretje uvrščena ekipa rednega dela, so se pomerili z ekipo HDD Bled. Prva tekma je bila na sporedu v Tivoliju.…

Selekcija Risov U-18 odpotuje v Francijo tudi z udeležbo zmajev

V tem tednu je na vrsti nov zbor reprezentance U-18. Mladi Risi se bodo zbrali na Bledu od koder bodo, po krajših pripravah, odpotovali v Francijo. Od četrtka do sobote jih čakajo tekme z reprezentancami Francije, Italije in Madžarske. Več…

Kadeti so redni del prvenstva zaključili na 3. mestu

V soboto 4. februarja, je bila na vrsti zadnja tekma rednega dela naših kadetov. Tekma ni bistveno vplivala na vrstni red rednega dela. Matematika je bila jasna. Če bi naši zmagali Slavijo, bi bili naši kadeti na 2. mestu, sicer…

Kadeti so v Kranju premagali vodilno moštvo

V soboto 28. januarja je bila na sporedu nova tekma naših kadetov. To je bila predzadnja tekma v rednem delu. Naši kadeti so se odpravili v Kranj. Kanjčani so si že pred koncem rednega dela priigrali vodilno mesto. Če temu…

Kadeti so z domačo zmago ohranili priključek z vrhom prvenstvene lestvice

V soboto 21. januarja je bila na vrsti nova tekma naših kadetov. V Tivoli so prispeli Jeseničani. V drugem delu rednega dela so praktično vse tekme točkovno pomembne. Morebiti je prvo mesto na lestvici že oddano Kranjčanom, a ostale tri…

Kadeti v Zalogu niso bili uspešni

V soboto 14. januarja je bil na vrsti nov krog v drugem delu državnega prvenstva u-17. Naši kadeti so “odpotovali” v Zalog. Slavija se je sicer pred tekmo nahajala na zadnjem – četrtem mestu zgornje skupine drugega dela prvenstva. A…

Kadeti v prvi letošnji domači tekmi niso bili uspešni

V soboto 7. januarja se je v Tivoliju nadaljeval drugi del letošnjega rednega dela državnega prvenstva v selekciji U-17. V goste je prišla vodilna ekipa iz Kranja. Glede na to, da Kranjčani letos v selekciji U-17 prikazujejo dobre igre in…

Kadeti so drugi del rednega dela prvenstva odprli z zmago na Jesenicah

V sredo 28. decembra se je pričel druge del rednega dela letošnjega u-17 prvenstva. Naši so odpotovali na Jesenice. V drugem delu se med seboj srečujejo zgolj ekipe z vrha lestvice, tako da je že sama po sebi vsaka tekma…

Prvi del rednega dela so naši kadeti po pričakovanju končali z novo zmago

V sredo 21.decembra je bila na vrsti zadnja tekma prvega dela rednega prvenstva za naše kadete. V resnici je bilo stanje na lestvici za obe ekipi znano že pred tekmo. Naši so se s 3. mestom uvrstili v prvo skupino…

Večni derbi za naše kadete ni bil uspešen

V soboto 3. decembra je bila na sporedu nova tekma naših kadetov. Tako kot prejšnjo soboto je bila na sporedu tekma dveh ekip z vrha lestvice. V Tivoli so prispeli hokejisti z Jesenic. Prejšni vikend naši proti ekipi Triglav niso…

Kadeti v derbiju kroga niso bili uspešni

V soboto 27. novembra je bila na sporedu nova tekma naših kadetov. V Tivoli je prišla ekipa Triglav, ki se, tako kot naši, v letošnji sezoni nahaja pri vrhu lestvice. Na vrsti je bil pravi mali derbi. Naši so si…

Večni derbi v selekciji kadetov odločen šele v podaljšku

V soboto 19. novembra je bil na vrsti večni derbi v kategoriji u-17. Nasproti sta si stali trenutno vodilni ekipi in pričakovali smo zanimivo tekmo. In tekma je bila res izenačena. Prvi so zadeli naši. V protinapadu je Ian Petronijevič…

Kadeti z domačo zmago ostajajo na vrhu prvenstvene lestvice

V soboto 5. novembra je bil na sporedu nov krog v kategoriji u-17. V Tivoli je prispela ekipa z Bleda. Obe ekipi sta bili pred srečanjem pri vrhu lestvice in pričakovali smo izenačeno tekmo. Točno takšna je tudi bila…. Naši…

Kadeti so šele po izvajanju kazenskih strelov zlomili odpor mestnih rivalov

V soboto je bila na sporedu nova tekma naših kadetov. Tokrat so v Tivoli prispeli gostje iz Zaloga. Na prvenstveni lestvici, se sicer naša ekipa nahaja višje in nekako smo si želeli novih točk. A vemo, da so mestni derbiji…

Na priprave odhaja tudi reprezentanca U-16, kjer so zraven tudi naši zmaji

V času klubskega novembrskega premora se bo slovenska reprezentanca U-16 zbrala na Kranju. Naše mlade zmaje čaka nekaj treningov in nato sodelovanje na turnirju na Madžarksem, kjer bodo sodelovali še Italijani in Avstrijci. Tokrat so v vrste risov povabljeni naslednji…

Nova zmaga za naše kadete

V torek 25. oktobra so naši kadeti odigrali novo prvenstveno tekmo. Tekma s Celjani v Tivoliju bi morala biti na sporedu že čez vikend, a je bila prestavljena na torek. V tekmo so naši vstopili s polno postavo, tako da…

Med vpoklicanimi v reprezentanco U-18 tudi naši zmaji

V času klubskega novembrskega premora se bo slovenska reprezentanca U-18 zbrala na Bledu. Naše mlade zmaje čaka nekaj treningov in nato sodelovanje na turnirju v Avstriji, kjer bodo sodelovali še Italijani in Madžari. Tokrat so v vrste risov povabljeni naslednji…

Kadeti so svojo tekmo odigrali že čez teden

V torek 11. oktobra je bila na sporedu nova tekma naših kadetov. Namesto čez vikend, so Mariborčani prispeli v Tivoli že čez teden. Naši kadeti v letošnjem prvenstvu naskakujejo vrh prvenstvene lestvice, ekipa Maribor pa v uvodnih krogih ni bila…

Kadeti so na mestnem derbiju zabeležili zanesljivo zmago

V soboto je bil na sporedu mestni derbi v kategoriji kadetov. Obe ekipi sta prvenstvo pričeli relativno dobro, tako da smo pričakovali težko tekmo. A naši kadeti so na tekmo krenili odločno in vprašanja o zmagovalcu skoradja ni bilo. Skozi…

Kadeti po napakah v drugi tretjini Triglav niso več mogli ujeti

Sobota 1.oktober je prinesla novo, že tretjo, tekmo naših kadetov. Razpored je hotel, da tudi tretjo tekmo naši igrajo v gosteh. Tokrat so odpotovali v Kranj. Ekipa Kranj je imela v prvih dveh srečanjih polovični uspeh, naši pa so s…

Kadeti so si zmago na Bledu priborili po izvajanju kazenskih strelov

V soboto 24,.septembra je bila na sporedu druga tekma državnega prvenstva kadetov. Tokrat so imeli naši težjo nalogo, kot v prvem krogu. Odpotovali so na Bled. V prvi tretjini smo videli bolj previdno igro na obeh straneh. Domači so na…

Kadeti so uspešno vstopili v novo sezono

V soboto 17.9 je bil na vrsti prvi krog v letošnjem tekmovanju U-17. Naši kadeti so se odpravili v Celje. Tekmo je vodil naš novi trener Bojan Zajc. Začetki sezone v novih selekcijah so vedno malce nepredvidljivi, ker se selekcije…

Najavljeno je letošnje IHL U-17 tekmovanje

Objavljen je format tekmovanja za letošnjo prvenstvo v kategoriji U-17. V tekmovanju bo nastopalo 8 slovenskih ekip. Redni del prvenstva se bo odigral v dveh delih. V prvem delu bo 8 ekip odigralo po dve tekmi z vsako drugo ekipo.…

Obvestilo igralcem z dopolnjenim 14 letom

Igralce, ki so oz. ki bodo v letošnji sezoni dopolnili 14 let obveščamo, da je eden izmed predpogojev pridobitve pravice nastopanja na uradnih tekmah državnega prvenstva, uspešno opravljeno protidopinško izobraževanje ADEL. Izobraževanje lahko igralci opravijo na portalu https://www.sloado.si/kategorija/za-sportnike-adel. Ko je…

DP U-17 28.3.2023 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 3:2

DP U-17 25.3.2023 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 2:1

U-17 DP 21.3.2023 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 0:1

U-17 DP 17.3.2023 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 2:3(SO)

U-17 DP 14.3.2023 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 3:1

U-17 DP 7.3.2023 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 3:2 (OT)

U-17 DP 4.3.2023 HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija 1:5

U-17 DP 28.2.2023 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 5:4

U-17 DP 25.2.2023 HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija 1:0

U-17 DP 18.2.2023 HDD Bled – HK SŽ Olimpija 3:6

U-17 DP 4.2.2023 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 3:4 (SO)

U-17 DP 28.1.2023 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 1:3

U-17 DP 21.1.2023 HK SŽ Olimpija – HDD Jesenice 3:2(OT)

U-17 DP 14.1.2023 HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija 3:1

U-17 DP 7.1.2023 HK SŽ Olimpija – HK Triglav 1:3

U-17 DP 28.12.2022 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 3:4 (SO)

U-17 IHL 21.12.2022 HK SŽ Olimpija – HDD Bled 5:1

U-17 DP 10.12.2022 HDK Maribor – HK SŽ Olimpija 1:3

U-17 DP 4.12.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 0:3

U-17 DP 26.11.2022 HK SŽ Olimpija – HK Triglav 1:4

U-17 IHL 23.11.2022 HDD Bled – HK SŽ Olimpija 2:8

U-17 IHL 19.11.2022 HD Hidria Jesenice — HK SŽ Olimpija (OT)

U-17 DP 5.11.2022 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 3:1

U-17 DP 29.10.2022 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior (SO) 4:3

U-17 IHL 8.10.2022 HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija 0:4

U-15 IHL 1.10.2022 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 4:3

U-17 IHL 24.9.2022 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 4:5 (SO)

U-17 IHL 17.9.2023 HK Ledx Celje – HK SŽ Olimpija 1:8

U-17 2022/23 Uradne fotografije

DP U-17 28.3.2023 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 3:2, video posnetek celotne tekme

U-17 DP 21.3.2023 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 0:1, video posnetek celotne tekme

 

U-17 DP 17.3.2023 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 2:3(SO), video posnetek celotne tekme

U-17 DP 14.3.2023 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 3:1, video posnetek celotne tekme

 

U-17 DP 7.3.2023 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 3:2 (OT), video posnetek celotne tekme

 

U-17 DP 4.3.2023 HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija 1:5, video posnetek celotne tekme

 

U-17 DP 28.2.2023 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 5:4, video posnetek celotne tekme

U-17 DP 15.2.2023 HK SŽ Olimpija – HDD Bled 5:1, video posnetek celotne tekme

 

U-17 DP 4.2.2023 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 3:4 (SO), video posnetek celotne tekme

 

U-17 DP 28.1.2023 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 1:3, video posnetek celotne tekme

   

U-17 DP 7.1.2023 HK SŽ Olimpija – HK Triglav 1:3, video posnetek celotne tekme

 

U-17 DP 28.12.2022 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 3:4 (SO), video posnetek celotne tekme

 

U-17 DP 19.11.2022 HD Hidria Jesenice — HK SŽ Olimpija (OT), video posnetek celotne tekme

U-17 DP 29.10.2022 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior (SO) 4:3, video posnetek celotne tekme

 

U-17 DP 25.10.2022 HK SŽ Olimpija – HK LedX Celje 10:1

 

U-17 IHL 11.10.2022 HK SŽ Olimpija – HDK Maribor 8:0, video posnetek celotne tekme

 

PozEkipaODITOČZMZPPPPODGPGRG
1HK Triglav143612002653431
2Sij Acroni Jesenice143210103672740
3HK SŽ Olimpija14298213663036
4HK Slavija Junior14237025654916
5HK MK Bled14226125714427
6HDD Bled14113101049100-51
7HK LEDX Celje148210114097-57
8HDK Maribor147201113375-42
PozEkipaODITZMZPPPPODGPGRG
1HK Triglav6174101211110
2HK Slavija Junior611221115141
3HK SŽ Olimpija6912121516-1
4Sij Acroni Jesenice6500331222-10
PozEkipaODITZMZPPPPODGPGRG
1HK MK Bled621600039336
2HDD Bled6820041925-6
3HK LEDX Celje6720041427-13
4HDK Maribor6620041431-17
IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Finale

IHL U-17 2022/23 Finale

IHL U-17 2022/23 Finale

IHL U-17 2022/23 Finale

IHL U-17 2022/23 Finale

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 1/2

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 2022/23 Redni del 2/2A

IHL U-17 Redni del 2/2B

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Četrtfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Polfinale

IHL U-17 2022/23 Finale

IHL U-17 2022/23 Finale

IHL U-17 2022/23 Finale

IHL U-17 2022/23 Finale

IHL U-17 2022/23 Finale

Kadeti 2022/23

IgralecZadetkiPodajeTočkeIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
BELEC POŽENEL Gaber121123140028
BOGOMOLEC Tai11220023
BUKOVEC Joc6713240013
CERJAK Jernej11314120031
DOLŽAN Domen0000001
FRAS Oskar0112008
HEBAR Gal000027725827
HUČ Julijan20220015
JANEV Ognen516290027
KLEŠNIK Mark00020011
KUHAR Žiga358140026
KURET Bruno91726120026
LESAR Lev11011330031
MODIC ŠČAVNIČAR Jaka4812160025
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian212041180020
PIPAN Lovro53860030
PURKAT Jon12340024
RAKUN Bor246390015
TROBIŠ Marko03340024
ULČAR Matija0002548044229
VIDMAR Martin112430030
VIVODA Noah03360012
ŠKOFIC Mark1122282526
ŽELEZEN Jure14580015
ŽIBERT Tevž331548800030
ŽULIČ ČEHOVIN Matija21320012
ŽUN Tomaž32580027

VODSTVO EKIPE

Back To Top