skip to Main Content

Potek tekme

TEAM STATS

VIC HKO
PIM 10 2
Shots on Goal 26 27
Powerplay 0 / 1 2 / 5
Penalty Killing 3 / 5 1 / 1
Time Leading 38:04 16:40
Time Tied 05:16 05:16
Time Trailing 16:40 38:04

GOALS

Per Time Score GS Team Scored by Assist by Assist 2 by On Ice Home On Ice Away
1 04:47 1:0 EQ VIC Kainz L. (19) Eriksson H. (24) 19,24,7,50,42,26 42,10,71,46,55,61
2 24:33 2:0 EQ VIC Hartl N. (96) Cheek T. (13) Ticar R. (89) 96,13,89,40,20,26 88,96,77,44,92,61
2 31:14 2:1 EQ HKO Predan A. (19) Sodja J. (23) Magovac A. (92) 10,9,3,40,20,26 19,42,71,44,92,61
3 42:51 2:2 PP2 HKO Bicevskis M. (96) Cullen W. (55) Zajc M. (88) 13,71,20,26 96,55,88,77,19,61
3 43:20 2:3 GWG PP1 HKO Mahkovec M. (8) Pavlin Z. (17) Simsic N. (12) 10,3,50,40,26 8,17,12,70,13,61
3 55:27 2:4 EQ HKO Kapel R. (70) Sodja J. (23) 13,24,7,91,42,26 70,23,12,4,17,61
3 56:37 2:5 EN EQ HKO Gooch T. (77) 13,89,96,24,91,42 77,88,96,4,55,61

PENALTIES

Per Time Team Player Served by PIM Offence
1 09:29 VIC Preiser Armin (3) 02:00 CROSS
1 11:10 VIC Fischer Mario (50) 02:00 DELAY
2 35:14 VIC Drugge Oskar (42) 02:00 HOLD
3 41:08 VIC Fischer Mario (50) 02:00 TRIP
3 42:00 VIC Eriksson Hampus (24) 02:00 HI-ST
3 48:11 HKO Sturm Jaka (42) 02:00 SLASH

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
17. 9. 2023 17:30 Redni del ICEHL 2023/24

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdTOznaka
Vienna Capitals1102Poraz
HK SŽ Olimpija0145Zmaga

Vienna Capitals

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Streli
 0000000

HK SŽ Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Streli
4RONKAINEN TaneliBranilec0120000
8MAHKOVEC MarcelNapadalec1000002
9ČEPON KristjanBranilec0000003
10BERIČIČ MihaNapadalec00-10000
12SIMŠIČ NikNapadalec0210002
13PANCE ŽigaNapadalec0000001
17PAVLIN ŽigaBranilec0110001
19PREDAN AljažNapadalec1010002
23SODJA JakaNapadalec0210001
29VODLAN LukaNapadalec0000000
30KOLIN LukaVratar0000000
42ŠTURM JakaNapadalec0002001
44CRNOVIČ AljošaBranilec0000000
46STOJAN NejcBranilec00-10001
55CULLEN WillBranilec0200001
61HORAK LukášVratar000026240
70KAPEL RokNapadalec1010003
71MEHLE ŽigaNapadalec0000000
77GOOCH TrevorNapadalec1000005
88ZAJC MihaNapadalec0100001
92MAGOVAC AleksandarBranilec0100000
96BIČEVSKIS MārisNapadalec1000003
 Skupaj 51052262427
Back To Top