skip to Main Content

Potek tekme

TEAM STATS

HKO PUS
PIM 2 6
Shots on Goal 29 27
Powerplay 0 / 2 0 / 0
Penalty Killing 0 / 0 2 / 2
Time Leading 46:25 00:00
Time Tied 13:35 13:35
Time Trailing 00:00 46:25
Time on even strength 56:00 56:00
Time on powerplay total 04:00 00:00
Time on powerplay +1 04:00 00:00
Time on powerplay +2 00:00 00:00
Time while short-handed total 00:00 04:00
Time while short-handed -1 00:00 04:00
Time while short-handed -2 00:00 00:00

GOALS

Per Time Score GS Team Scored by Assist by Assist 2 by On Ice Home On Ice Away
1 13:35 1:0 EQ HKO Bicevskis M. (96) Kapel R. (70) Stojan N. (46) 96,70,46,14,77,30 7,59,67,91,93,1
1 14:40 2:0 EQ HKO Leskinen V. (25) Pavlin Z. (17) Mahkovec M. (8) 25,17,8,12,92,30 5,18,19,24,81,1
2 25:14 3:0 EQ HKO Cepon K. (9) Bicevskis M. (96) Gooch T. (77) 9,96,77,70,92,30 7,19,24,59,81,1
2 25:44 4:0 GWG EQ HKO Pance Z. (13) Predan A. (19) Crnovic A. (44) 13,19,44,17,23,30 5,18,67,91,93,1
2 28:16 4:1 EQ PUS Kasastul C. (49) Ege W. (77) Hannoun D. (19) 13,14,19,23,46,30 49,77,19,24,81,25
2 30:05 4:2 EQ PUS Hannoun D. (19) Kasastul C. (49) Ege W. (77) 8,9,12,25,92,30 19,49,77,24,81,25
2 36:55 4:3 EQ PUS Akeson J. (81) Hannoun D. (19) Messner J. (5) 8,9,12,25,92,30 81,19,5,18,24,25
3 42:48 5:3 EQ HKO Zajc M. (88) Sturm J. (42) Bericic M. (10) 88,42,10,9,92,30 5,17,18,29,37,25
3 54:01 6:3 EQ HKO Kapel R. (70) Gooch T. (77) 70,77,12,44,92,30 19,24,49,77,81,25

PENALTIES

Per Time Team Served by PIM Offence
1 06:12 PUS Sill Zachary Dean (24) 02:00 TRIP
1 15:36 HKO Bicevskis Maris (96) 02:00 ROUGH
1 15:36 PUS Kasastul Christian Johansen (49) 02:00 ROUGH
2 37:49 PUS Kasastul Christian Johansen (49) 02:00 HOLD

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
5. 11. 2023 18:00 Redni del ICEHL 2023/24

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdTOznaka
HK SŽ Olimpija2226Zmaga
HC Pustertal0303Poraz

HK SŽ Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Streli
8MAHKOVEC MarcelNapadalec01-10002
9ČEPON KristjanBranilec1000001
10BERIČIČ MihaNapadalec0110000
12SIMŠIČ NikNapadalec0000002
13PANCE ŽigaNapadalec1000003
14ĆOSIĆ JanBranilec0000001
17PAVLIN ŽigaBranilec0120000
19PREDAN AljažNapadalec0100001
22HEBAR TianBranilec0000000
23SODJA JakaNapadalec0000001
25LESKINEN VilleNapadalec10-10005
30KOLIN LukaVratar000027240
42ŠTURM JakaNapadalec0110001
44CRNOVIČ AljošaBranilec0120000
46STOJAN NejcBranilec0100000
70KAPEL RokNapadalec1130003
71MEHLE ŽigaNapadalec0000000
77GOOCH TrevorNapadalec0230004
80KAVČIČ LanVratar0000000
88ZAJC MihaNapadalec1010003
92MAGOVAC AleksandarBranilec0020001
96BIČEVSKIS MārisNapadalec1122001
 Skupaj 611152272429

HC Pustertal

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Streli
 0000000
Back To Top