skip to Main Content

Potek tekme

TEAM STATS

HKO G99
PIM 2 4
Shots on Goal 21 26
Powerplay 0 / 2 1 / 1
Penalty Killing 0 / 1 2 / 2
Time Leading 00:00 55:20
Time Tied 04:40 04:40
Time Trailing 55:20 00:00
Time on even strength 55:30 55:30
Time on powerplay total 02:55 01:35
Time on powerplay +1 01:50 01:35
Time on powerplay +2 01:05 00:00
Time while short-handed total 01:35 02:55
Time while short-handed -1 01:35 01:50
Time while short-handed -2 00:00 01:05

GOALS

Per Time Score GS Team Scored by Assist by Assist 2 by On Ice Home On Ice Away
1 04:40 0:1 EQ G99 Viksten D. (17) Bouramman G. (37) 10,13,17,22,25,1 17,37,13,15,65,35
1 08:18 0:2 PP1 G99 Gregorc B. (16) Grafenthin D. (26) 4,10,17,23,1 16,26,9,18,76,35
1 14:12 1:2 EQ HKO Bicevskis M. (96) Zajc M. (88) 96,88,17,44,77,1 9,18,26,29,65,35
1 15:26 1:3 EQ G99 Krastenbergs R. (11) Viksten D. (17) Volden L. (35) 12,42,46,70,92,1 11,17,35,13,15,65
2 31:34 2:3 EQ HKO Gooch T. (77) Cosic J. (14) Sodja J. (23) 77,14,23,4,18,1 16,27,76,82,89,35
2 34:28 2:4 GWG EQ G99 Salinitri A. (10) Wemmenborn A. (21) 4,10,13,14,25,1 10,21,37,65,67,35
3 40:16 2:5 EQ G99 Salinitri A. (10) Kittinger P. (67) 17,44,77,88,96,1 10,67,5,6,21,35
3 46:05 2:6 EQ G99 Schiechl M. (13) Viksten D. (17) 46,77,88,92,96,1 13,17,5,6,10,35
3 58:56 3:6 EQ HKO Sodja J. (23) Mehle Z. (71) 23,14,18,71,92,1 11,13,17,37,65,35

PENALTIES

Per Time Team Player Served by PIM Offence
1 06:43 HKO Cosic Jan (14) 02:00 HOOK
3 51:53 G99 Reiner Paul (82) 02:00 HOOK
3 52:48 G99 Antonitsch Sam (76) 02:00 HOLD

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
1. 12. 2023 19:15 Redni del ICEHL 2023/24

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdTOznaka
HK SŽ Olimpija1113Poraz
Graz99ers3126Zmaga

HK SŽ Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Streli
1RAHM RobinVratar00001290
4RONKAINEN TaneliBranilec0000001
8MAHKOVEC MarcelNapadalec0000001
10BERIČIČ MihaNapadalec00-20000
12SIMŠIČ NikNapadalec00-10001
13PANCE ŽigaNapadalec00-20001
14ĆOSIĆ JanBranilec0112002
17PAVLIN ŽigaBranilec00-10000
18POVŠE JureNapadalec0020000
22HEBAR TianBranilec00-10000
23SODJA JakaNapadalec1120000
25LESKINEN VilleNapadalec00-20002
30KOLIN LukaVratar000014110
42ŠTURM JakaNapadalec00-10001
44CRNOVIČ AljošaBranilec0000000
46STOJAN NejcBranilec00-20000
70KAPEL RokNapadalec00-10003
71MEHLE ŽigaNapadalec0110000
77GOOCH TrevorNapadalec1000006
88ZAJC MihaNapadalec01-10000
92MAGOVAC AleksandarBranilec00-10001
96BIČEVSKIS MārisNapadalec10-10002
 Skupaj 34-102262021

Graz99ers

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Streli
 0000000
Back To Top