skip to Main Content

Potek tekme

TEAM STATS

HKO RBS
PIM 6 16
Shots on Goal 39 30
Powerplay 2 / 6 1 / 1
Penalty Killing 0 / 1 4 / 6
Time Leading 00:00 35:36
Time Tied 29:24 29:24
Time Trailing 35:36 00:00

GOALS

Per Time Score GS Team Scored by Assist by Assist 2 by On Ice Home On Ice Away
1 04:18 0:1 PP1 RBS Wukovits A. (9) Hochkofler P. (26) Meyer N. (72) 44,77,81,96,61 9,26,72,8,39,35
1 04:39 0:2 EQ RBS Harnisch T. (40) Sinn P. (43) Huber M. (96) 10,14,23,83,92,61 40,43,96,2,89,35
1 14:53 1:2 PP1 HKO Gooch T. (77) Bicevskis M. (96) Dodero C. (81) 77,96,81,25,88,61 2,18,52,55,35
1 18:07 1:3 EQ RBS Genoway C. (39) Nissner B. (70) 4,77,81,88,96,61 39,70,5,8,96,35
2 25:48 2:3 EQ HKO Dodero C. (81) Leskinen V. (25) Mahkovec M. (8) 81,25,8,4,12,30 5,22,24,70,96,35
2 31:32 3:3 EQ HKO Sodja J. (23) Cosic J. (14) Kiljunen O. (83) 23,14,83,10,44,30 16,22,24,52,55,35
2 36:24 3:4 EQ RBS Baltram F. (89) Wukovits A. (9) 4,19,25,71,72,30 89,9,8,26,39,35
3 44:46 4:4 PP1 HKO Mahkovec M. (8) Pance Z. (13) Masic B. (72) 8,13,72,12,17,30 2,5,9,18,35
SO 65:00 4:5 PS GWG EQ RBS Meyer N. (72) 30 72

PENALTIES

Per Time Team Player Served by PIM Offence
1 02:36 HKO Predan Aljaz (19) 02:00 CROSS
1 06:09 RBS Nissner Benjamin (70) 02:00 HOOK
1 14:28 RBS Rymsha Drake Ko (86) 02:00 CHE-H
1 19:27 RBS Meyer Nicolai (72) 02:00 SLASH
3 40:51 HKO Dodero Charlie (81) 02:00 ROUGH
3 40:51 HKO Dodero Charlie (81) 02:00 ROUGH
3 40:51 RBS Robertson Dennis Eamon (22) 02:00 BOARD
3 40:51 RBS Robertson Dennis Eamon (22) 02:00 ROUGH
3 42:50 RBS Hochkofler Peter (26) 02:00 CROSS
OT 61:15 RBS Murphy Ryan (24) 02:00 TRIP
OT 61:15 RBS Murphy Ryan (24) 02:00 ABUSE

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
16. 2. 2024 19:15 Redni del ICEHL 2023/24

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdOTSOTOznaka
HK SŽ Olimpija121004Poraz podaljšek
EC Red Bull310015Zmaga podaljšek

HK SŽ Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Streli
4RONKAINEN TaneliBranilec00-10000
8MAHKOVEC MarcelNapadalec1110001
10BERIČIČ MihaNapadalec0000001
12SIMŠIČ NikNapadalec0010001
13PANCE ŽigaNapadalec0100001
14ĆOSIĆ JanBranilec0100001
17PAVLIN ŽigaBranilec0000003
18POVŠE JureNapadalec0000000
19PREDAN AljažNapadalec00-12001
23SODJA JakaNapadalec1000003
25LESKINEN VilleNapadalec0100006
30KOLIN LukaVratar000016150
44CRNOVIČ AljošaBranilec0010002
61HORAK LukášVratar000013100
71MEHLE ŽigaNapadalec00-10000
72MAŠIČ BineBranilec01-10002
77GOOCH TrevorNapadalec10-10004
81DODERO CharlieBranilec1104006
83KILJUNEN OliverNapadalec0100001
88ZAJC MihaNapadalec00-10002
92MAGOVAC AleksandarBranilec00-10001
96BIČEVSKIS MārisNapadalec01-10003
 Skupaj 48-56292539

EC Red Bull

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Streli
 0000000
Back To Top