skip to Main Content

Potek tekme

TEAM STATS

KAC HKO
PIM 20 33
Shots on Goal 30 32
Powerplay 1 / 4 0 / 3
Penalty Killing 3 / 3 3 / 4
Time Leading 59:06 00:00
Time Tied 00:54 00:54
Time Trailing 00:00 59:06

GOALS

Per Time Score GS Team Scored by Assist by Assist 2 by On Ice Home On Ice Away
1 00:54 1:0 EQ KAC Fraser M. (90) Strong S. (24) Bischofberger J. (46) 14,24,8,46,90,33 4,81,8,12,25,61
1 15:55 2:0 GWG PP1 KAC Fraser M. (90) Bischofberger J. (46) Haudum L. (11) 14,8,11,46,90,33 14,72,13,19,61
1 17:48 3:0 EQ KAC Sablattnig T. (6) Haudum L. (11) Ganahl M. (17) 6,10,8,11,17,33 81,92,77,88,96,61
1 19:05 4:0 EQ KAC Klassek S. (39) Postma P. (14) 14,24,15,39,98,33 44,92,10,23,83,61
2 24:01 4:1 EQ HKO Bicevskis M. (96) Gooch T. (77) Zajc M. (88) 41,92,11,17,26,33 29,19,77,88,96,61
2 29:38 5:1 PP1 KAC Postma P. (14) Petersen N. (8) Haudum L. (11) 14,8,11,46,90,33 4,81,13,19,61
2 32:00 6:1 EQ KAC Bischofberger J. (46) Jensen Aabo J. (41) van Ee F. (81) 41,92,46,81,97,33 4,81,77,88,96,61
3 55:26 7:1 EQ KAC Bischofberger J. (46) Unterweger C. (92) Jensen Aabo J. (41) 41,92,8,46,33 14,92,10,19,30
3 56:11 8:1 EQ KAC Ganahl M. (17) Hochegger F. (97) van Ee F. (81) 6,10,17,81,97,33 17,92,23,77,96,30

PENALTIES

Per Time Team Player Served by PIM Offence
1 12:03 HKO Dodero Charlie (81) 02:00 INTRF
1 14:19 KAC Lam Oliver (26) 02:00 SLASH
1 14:19 HKO Pavlin Ziga (17) 02:00 ROUGH
1 14:19 HKO Pavlin Ziga (17) 02:00 ROUGH
1 19:55 KAC Vallant Thomas (10) Lam Oliver (26) 02:00 CROSS
1 19:55 KAC Vallant Thomas (10) Lam Oliver (26) 02:00 ABUSE
2 20:00 KAC Vallant Thomas (10) 10:00 MISC
2 28:06 HKO Kiljunen Oliver (83) 02:00 HOOK
2 34:46 KAC Maier David (12) 02:00 CROSS
3 51:06 HKO Kiljunen Oliver (83) Vodlan Luka (29) 05:00 BOARD
3 51:06 HKO Kiljunen Oliver (83) 20:00 GA-MI
3 53:58 KAC Maier David (12) 02:00 KNEE

Podrobnosti

Datum Čas Tekmovanje Sezona
18. 2. 2024 16:00 Redni del ICEHL 2023/24

Rezultati

Ekipa1st2nd3rdTOznaka
EC KAC4228Zmaga
HK SŽ Olimpija0101Poraz

EC KAC

Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Streli
 0000000

HK SŽ Olimpija

# Igralec Položaj Zadetki Podaje Plus-minus Izključitve Prejeti streli Obranjeni streli Streli
4RONKAINEN TaneliBranilec00-20000
8MAHKOVEC MarcelNapadalec00-10002
10BERIČIČ MihaNapadalec00-20001
12SIMŠIČ NikNapadalec00-10003
13PANCE ŽigaNapadalec0000003
14ĆOSIĆ JanBranilec00-10000
17PAVLIN ŽigaBranilec00-14001
19PREDAN AljažNapadalec0000001
23SODJA JakaNapadalec00-20000
25LESKINEN VilleNapadalec00-10001
29VODLAN LukaNapadalec0010001
30KOLIN LukaVratar0000640
44CRNOVIČ AljošaBranilec00-10002
61HORAK LukášVratar000024180
71MEHLE ŽigaNapadalec0000002
72MAŠIČ BineBranilec0000002
77GOOCH TrevorNapadalec01-20004
81DODERO CharlieBranilec00-32005
83KILJUNEN OliverNapadalec00-127002
88ZAJC MihaNapadalec01-10001
92MAGOVAC AleksandarBranilec00-40000
96BIČEVSKIS MārisNapadalec10-20001
 Skupaj 12-2433302232
Back To Top