Ekipa U-14 je uspešno izkoristila prosto nedeljo

V nedeljo 10.novembra je bil na sporedu poseben program. Naši dečki (u-15) so imeli glede prvenstvenih tekem prosto nedeljo. So pa zato organizirali prijateljsko tekmo selekcij U-14 s selekcijo Avstrijske koroške.

Tekma je bila posrečeno izbrana, saj je bila izenačena, zanimiva in za naše fante predvsem uspešna. Prvi dve tretjini sta bili še posebej izenačeni. Po koncu 2. tretjine je semafor kazal na rezultat 2:2. V zadnji tretjini pa so zmaji pričeli prevladovati. Povedli so s 4:3. In ko so domači igralci pritiskali za izenačenje, je sledil še en zadetek za končnih 5:3.

Z ekipo in rezultatom je bil zadovoljen tudi trener Igor Beribak: “Lepo smo igrali in lepo smo se odzvali na razvoj dogodkov na ledu. Vsekakor smo dobro izkoristili prosto nedeljo.“.

Ekipa bo s tekmami nadaljevala prihajajočo nedeljo, ko bo na vrsti pravi mali derbi. Vodeča ekipa Olimpije bo v Tivoliju gostila 2. uvrščeno ekipo HKMK Bled.

Seznam nastopajočih igralcev si lahko ogledate na tej povezavi.