Ekipa U-12 Beli se z novimi izkušnjami vrača z Bleda

V nedeljo 15.10 so naši mladi hokejisti u-12 Olimpija Beli odigrali peto tekmo 6. krog državnega prvenstva.

Tokrat so se odpravili na gostovanje na Bled, kjer so se pomerili z ekipo HDD Bled. Tekma je potekala mirno in  brez zapletov.

V prvi tretjini so gostitelji narekovali visok ritem tekme in povedli z 4 zadetki. Naši hokejisti so v tem delu tekme premalo zbrano delovali v obrambi in premalo drsali.

Avtor: Uroš Šebenik

V drugem delu tekme so naši odpravili napake z boljšim drsanjem pa so tekmecem povzročali kar nekaj težav, a vendar premalo zbranosti v zaključkih ni prineslo zadetka. Gostitelji so še dvakrat zadeli in povečali vodstvo na 6:0.

V zadnji tretjini je ritem obeh ekip močno popustil, videli pa smo še dva zadetka domačih 8:0, kar je bil tudi končni rezultat.

Naši se tudi tokrat vračajo domov brez doseženega zadetka.

Čestitamo HDD Bled za lepo predstavo.

V naslednjem krogu se bo ekipa HKO Beli ponovno odpravila na Bled, kjer se bo pomerila z ekipo HK MK Bled B.

Zapisal: Jure Vnuk

Seznam nastopajočih si lahko ogledate na tej povezavi.

Celotno dogajanje v Državnem prvenstvu U-12 lahko spremljate na tej povezavi.