Ekipa Mlajših dečkov je bila uspešna tudi v drugem krogu prvenstva

Sobota 21. septembra je prinesla nove tekme v državnem prvenstvu selekcij U-13. Naši zmaji so se odpravili na Bled k ekipi HDD Bled.

Tekmovalno gledano so varovanci trenerja Igorja Beribaka veljali za favorita, a seveda je potrebno kakršnokoli premoč vedno pokazati tudi na ledu. A naši zmaji so to uspešno izvedli. Začetek tekme je bil sicer drugačen, kot smo načrtovali. Domači so po eni minuti igre povedli z 1:0. A z dvema hitrima zadetkoma v 9. minuti je bil rezultat že 3:1 za naše zmaje in vprašanje zmagovalca je bilo več ali manj rešeno. Do konca tekme so se napadalci na obeh straneh še kar razigrali. Tekma se je končala z zmago Olimpije 14:4.

Na drugih tekmah so Jeseničani že v petek premagali VSV z 11:1, KAC je s 4:1 premagal Triglav, HKMK Bled je s 13:1 premagal Maribor. Še najbolj pa je bilo zanimivo v Zagrebu, kjer se je Celje dobro upiral domači ekipi, ki je na koncu vseeno slavila s 4:2.

Tekmovanje se za naše zmaje nadaljuje naslednjo soboto. Takrat v Tivoli prihaja ekipa VSV.

Seznam nastopajočih igralcev je dostopen na tej povezavi.

Sicer lahko celotno dogajanje v selekciji mlajših dečkov spremljate na tej povezavi.